گیفت کارت آمازون

در بخش معرفی آمازون در مورد امکانات و محصولات سایت آمازون صحبت کردیم و با آن ها تا حدودی آشنا شدیم. اما به دلیل این که کشور ایران مورد برخی از تحریم ها قرار گرفته است کاربران ایرانی حق استفاده از خدمات سایت امازون را ندارند.

اما با این حال یک راه حل ساده پیش روی شماست و آن هم استفاده از کارت آمازون یا گیفت کارت آمازون است که به طور عامیانه به آن کارت هدیه آمازون هم گفته می شود.

همان طور که از نام آن نیز مشخص است گیفت کارت امازون کارت هدیه ای است که قابل استفاده در سایت آمازون بوده و برای خریدها و پرداخت های داخل سایت می توانید از آن استفاده کنید. همچنین برای خرید جم با گیفت کارت امازون هم می توانید از همین طریق اقدام کنید. 

برای پرداخت در سایت آمازون می توانید

با خرید گیفت امازون یا آمارون کارت می توانید با شارژ حساب کاربری تان از این سایت خرید کنید اما توجه داشته باشید که به دلیل تحریم کشور ایران امکان خرید با ای پی ایران وجود ندارد پس جهت خرید از سایت آمازون ابتدا آی پی خود را به IP غیر ایران تغییر دهید.گیفت کارت آمازون

توجه داشته باشید گیفت کارت آمازون رایگان که برخی از فروشندگان اینترنتی در اختیار مشتریان قرار می دهند موجب هک شدن اکانت شما می شود. شما می توانید گیفت کارت آمازون ارزان و معتبر را از سایت گیفت کارت اولین فروشگاه اینترنتی گیفت کارت در ایران با اطمینان از اصل بودن و معتبر بودن گیفت کارت ها خریداری نمایید.

این گیفت کارت در اعتبارهای مختلف در سایت www.giftcard.ir موجود می باشد.

خریدی امن با گیفت کارت اصلی را در سایت گیفت کارت تجربه کنید.

گیفت آمازون ارزان در مبالغ زیر در سایت موجود می باشد :

  • گیفت کارت $ 5 آمازون امریکا
  • گیفت کارت $ 10 آمازون امریکا
  • گیفت کارت $ 15 آمازون امریکا
  • گیفت کارت $ 20 آمازون امریکا
  • گیفت کارت $ 25 آمازون امریکا
  • گیفت کارت $ 50 آمازون امریکا
  • گیفت کارت $ 100 آمازون امریکا

لازم به ذکر است گیفت آمازون 20 دلاری به لیست موجودی های سایت اضافه شده است.

همچنین گیفت کارت آمازون انگلیس و گیفت کارت آمازون کانادا با مبالغ زیر به سایت گیفت کارت اضافه شده است.

گیفت کارت 10 پوندی آمازون انگلیس

گیفت کارت 25 پوندی آمازون انگلیس

گیفت کارت 50 پوندی آمازون انگلیس

گیفت کارت 100 پوندی آمازون انگلیس

و

گیفت کارت 25 دلاری آمازون کانادا

گیفت کارت 50 دلاری آمازون کانادا

گیفت کارت 100 دلاری آمازون کانادا

جهت رفاه کاربران عزیز سایت گیفت کارت ، در صورت نیاز به هر کدام از گیفت کارت های آمازون زیر می توانید به پشتیبانی سایت گیفت کارت پیام ارسال کنید تا در اسرع وقت گیفت کارت امازون مورد نظر شما به این سایت اضافه شود.

گیفت کارت آمازون چین                      گیفت کارت آمازون ژاپن                      گیفت آمازون فرانسه                      گیفت کارت آمازون آلمان

گیفت آمازون ایتالیا                    گیفت کارت آمازون اسپانیا

جهت ارسال پیام برای پشتیبانی کلیک کنید