آمازون چیست

یک شرکت تجارت الکترونیکی آمریکایی می باشد این شرکت در سال ۱۹۹۴ به دست جف بزوس در واشنگتن تأسیس شد.

آمازون فعالیت خود را با فروشگاه آنلاین کتاب شروع کرد و پس از آن فروش محصولات نو یا دست‌ دوم را به صورت مجازی به فروشگاه خود اضافه کرد. در حال حاضر از جمله محصولاتی که این شرکت به صورت اینترنتی در فروشگاه خود به فروش گذاشته می توان به کتاب ، سی‌دی ، دی‌وی‌دی ، بسته‌های نرم‌افزاری ، کفش و لباس و… اشاره کرد.

از جمله مواردی که می توان به محبوب بودن و همچنین حرفه ای بودن این شرکت پی برد می توان به تحویل سریع محصول خریداری شده اشاره کرد.

 آمازون چیست ؟ - 1

همچنین آمازون در زمان خاصی از سال اقدام به حراج محصولاتش می کند که گاهی تا هشتاد درصد تخفیف برای محصولاتش در نظر می گیرد ، برای مثال می توان به حراج “Black Friday” یا “جمعه سیاه” اشاره کرد که سطح تخفیفات در آن روز به 90% (نود درصد) نیز می رسد.

آمازون دارای یک  App Store جهت فروش نرم افزار و بازی تلفن همراه هوشمند می باشد که در بین دارندگان گوشی های BlackBerry و سیستم عامل اندروید ANDROID از اهمیت ویژه ای برخوردار است  که در این قسمت کاربران می توانند نرم افزار های محبوب و کم یاب خود را از این فروشگاه نرم افزار خریداری و دانلود نمایند.

بیشترین کاربرانی که از سایت آمازون خرید انجام می دهند شامل دانشجویان و اساتید هستند که کتاب ها و مقالات علمی خود را به صورت الکترونیکی دریافت می کنند به علاوه خرید های آن ها شامل خرید لایسنس نرم افزارهای کاربردی ویندوز و مک ، خرید و دانلود موزیک از دیتابیس قوی آمازون ، خرید کتاب از آمازون ، خرید فیلم و … می باشد.

اما در اینجا مانعی برای کاربران ایرانی جهت استفاده از منابع سایت آمازون و خرید محصولات دیجیتالی آن وجود دارد و این مورد وجود تحریم هایی است که علیه ایران ایجاد شده است. جهت پرداخت هایی که می خواهید در این سایت انجام دهید باید از گیفت کارت استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با گیفت کارت آمازون ، از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

همچنین گیفت کارت آمازون انگلیس و گیفت کارت آمازون کانادا با مبالغ زیر به سایت گیفت کارت اضافه شده است.

خرید گیفت  10 پوندی آمازون انگلیس

خرید گیفت 25 پوندی آمازون انگلیس

خرید گیفت 50 پوندی آمازون انگلیس

خرید گیفت 100 پوندی آمازون انگلیس

و

خرید گیفت 25 دلاری آمازون کانادا

خرید گیفت 50 دلاری آمازون کانادا

خرید گیفت 100 دلاری آمازون کانادا

جهت رفاه کاربران عزیز سایت گیفت کارت ، در صورت نیاز به هر کدام از گیفت کارت های آمازون زیر می توانید به پشتیبانی سایت گیفت کارت پیام ارسال کنید تا در اسرع وقت گیفت کارت امازون مورد نظر شما به این سایت اضافه شود.

گیفت کارت آمازون چین                      گیفت کارت آمازون ژاپن                      گیفت کارت آمازون فرانسه                      گیفت کارت آمازون آلمان

گیفت کارت آمازون ایتالیا                    گیفت کارت آمازون اسپانیا

جهت ارسال پیام برای پشتیبانی کلیک کنید

اطلاعات بیشتر از گیفت کارت آمازون