آنتی ویروس پاندا و خرید لایسنس آنتی ویروس پانداآنتی ویروس پاندا و خرید لایسنس آنتی ویروس پاندا - ۱

پاندا خرس کوچک جذاب هم اکنون در قالب آنتی ویروس

انتی ویروس پاندا توسط مایکل در شهر بیلبائو اسپانیا در سال ۱۹۹۰ فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت در ابتدا تمرکز خود را روی نرم افزار های امنیتی قرار داده بود ولی پس از گذشت مدتی فعالیت خود را به سمت شناسایی انواع ویروس ها ، تروجان ها و همچنین بد افزار ها تغییر داد.

این شرکت ۳ محصول ارائه کرده است و یک انتی ویروس رایگان:

  1. panda anti virus pro
  2. panda Internet sequrity
  3. panda global protection

** panda free anti virus ( انتی ویروس رایگان پاندا )

معرفی panda free antivirus و قابلیت هایش :

برای دانلود انتی ویروس رایگان پاندا برای کامپیوتر انتخاب این نسخه از آنتی ویروس پاندا بسیار مناسب است که امکانات زیادی از جمله نصب آسان ، محیط کاربری بسیار ساده و زیبا ، اسکن کامل ویروس ها و حذف آنها ، پشتیبانی از تمامی نسخه های ویندوز (XP , VISTA , 8 , 10 ) را دارد. دانلود آنتی ویروس رایگان پاندا یک تخفیف آنتی ویروس از سوی شرکت panda است که نیاز به خرید لایسنس پاندا ندارد .

در واقع (دانلود انتی ویروس رایگان پاندا ) panda free anti virus یک نسخه ی محدود شده از نسخه ی panda antivirus pro می باشد . در تمامی آنتی ویروس های رایگان امکان real time وجود ندارد. این امکان به این معنی است که به محض وارد شدن ویروس به سیستم آنتی ویروس شروع به حذف آن می کند و اجازه ی آلوده کردن فایل ها را به آن نمی دهد.

آنتی ویروس رایگان پاندا ویژگی فوق العاده ی دیگری نیز دارد آپدیت آنتی ویروس پاندا در این نسخه کاملا رایگان و خودکار بوده و حجم بسیار کمی را اشغال می کند اما انتخاب این انتی ویروس رایگان فوق العاده برای کاربرانی که زیاد از اینترنت استفاده می کنند مناسب نیست.

اما در ۳ نسخه ی دیگر نیاز به خرید لاینس قانونی می باشد و به ترتیب امکاناتی دارد که به ذکر آنها میپردازیم:

نسخه ی panda anti virus pro :

یک نسخه ی ابتدایی از از آنتی ویروس panda است که توانایی شناسایی و حذف انوع ویروس ها و تروجان ها و کرم های ویروسی و بد افزار ها را دارد. ولی علاوه بر تمامی این ویژگی ها ٫امکان جذاب این محصول ساپورت کردن کابرانی است که با اینترنت سرو کار دارند و برخلاف تمامی آنتی ویروس ها شرکت پاندا حتی در نسخه ی ابتدایی خودش مجهز به firewall (دیوار آتش )‌ می باشد و همچنین قابلیت wifi protection که هر نوع شبکه ی wifi را ایمن سازی می کند .

نسخه ی panda Internet sequrity :

قابلیت های کلیدی panda internet sequrity به شرح زیر است:

علاوه بر شناسایی انواع گونه های ویروس ها ، تروجان ها ، و بدافزار ها و … محافظتی بی نظیر از شبکه ی خانگی و یا اداری سازمانی به عمل می آورد. و همینطور که در تمام نسخه های internet sequrity امکان دیوار آتش (firewall) وجود دارد این آنتی ویروس پاندا از این امکان بی بهره نیست. جلوگیری از ورود به سایت های بانکی جعلی و سایت های کلاه برداری و همینطور حفاظت از موبایل ها از امکانات دیگر این آنتی ویروس هستند.

قابلیت های ممتاز و متمایز آنتی ویروس panda Internet sequrity :

تکنولوژی mac protection و mobile protection : با دانلود انتي ويروس پاندا اندرويد و ios را ساپورت کرده و مي توانيد دستگاه هاي خود را ايمن کنيد.

تکنولوژی Tune up : که در واقع ابزار بهینه ساز ویندوز که عملکرد سیستم را به میزان زیادی سریع میکند.

تکنولوژی محبوب parental control : با این امکان مفید والدین می توانند دسترسی فرزندان خود را به نسبت تشخیص خودشان به فضای اینترنت محدود و کنترل نمایند .

و امکانات دیگری همچون قابلیت رمز گذاری بر روی فایل های مهم و شخصی ، پاک کردن فایل ها به صورتی که غیر قابل بازگشت هستند و نجات دادن دستگاه از شرایط بسیار اضطراری توسط قابلیت rescue kit را دارد.

بررسی معایب و محاسن آنتی ویروس پاندا :

معایب این آنتی ویروس به قدری کم است که می توان تنها به عدم امکان ذخیره سازی فایل های آپدیت شده توسط کاربر اشاره کرد .

از محاسن دانلود انتی ویروس پاندا ، حجم بسیار کم آپدیت ها ، اشغال فضای خیلی کم در سیستم و همینطور عدم دخالت در سرعت عملکرد سیستم ، سازگاری با تمامی ویندوز ها حتی ویندوز 10 و همینطور پشتیبانی و اسکن خودکار پورت USB می باشد .

نکته ی مهم پایانی :

برای خرید اکانت آنتی ویروس پاندا تاکنون هیچ کرک قطعی و خرید لایسنس آنتی ویروس پاندا رایگان منتشر نشده است . پس در مواقعی که با لینک های دانلود انتی ویروس رایگان و یا ارائه ی لایسنس رایگان مواجه شدید این مطلب را در نظر داشته باشید . اما در نظر داشته باشید این شرکت نسخه رایگان آن را منتشر کرده که برای دسترسی به تمامی امکانات آن باید لایسنس انتی ویروس را نیز تهیه نمایید.

برای خرید آنتی ویروس اورجینال و خرید اکانت آنتی ویروس panda و برای خرید لایسنس آنتی ویروس پاندا قانونی برای تمامی نسخه های آن می توانید به سایت www.licensecode.ir مراجعه نمایید. با دانلود انتی ویروس پاندا و خرید لایسنس آن می توانید این انتی ویروس قوی را روی تمامی ورژن های ویندوز تا ورژن ۱۰ نصب نمایید. در این سایت امکان خریداری لایسنس تمامی آنتی ویروس ها ائم از نود ۳۲ و کسپراسکای و آویرا و … وجود دارد.

مشاهده تمامی لایسنس آنتی ویروس های موجود در سایت

برای خرید انتی ویروس پاندا panda ، یا خرید لایسنس آنتی ویروس پاندا panda به لینک زیر مراجعه نمایید.

در مورد خرید انتی ویروس پاندا panda نحوه و چگونگی کارایی آن توضیحاتی داده شد اکنون لازم است بدانید

پس از خرید آنتی ویروس پاندا Panda Internet Security اطلاعات تحویل به شرح زیر می باشد:

مدت زمان تحویل لایسنس: بلافاصله بعد از پرداخت 
مدت زمان آغاز اعتبار: از زمان وارد کردن در آنتی ویروس (نهایتاً تا دوماه پس از خرید وارد شود)
امکان استفاده مجدد پس از نصب ویندوز: دارد (فقط دوبار)
امکان انتقال لایسنس از یک دستگاه به دستگاه دیگر: ندارد

در مورد خرید انتی ویروس پاندا panda نحوه و چگونگی کارایی آن توضیحاتی داده شد.

پس از خرید آنتی ویروس پاندا Panda Antivirus Pro اطلاعات تحویل به شرح زیر می باشد:

– زمان تحویل لایسنس: بلافاصله بعد از پرداخت 
– زمان آغاز اعتبار: از زمان وارد کردن در آنتی ویروس (نهایتاً تا دوماه پس از خرید وارد شود)
– قابلیت استفاده مجدد پس از نصب ویندوز: دارد (فقط دوبار)
– قابلیت انتقال لایسنس از یک دستگاه به دستگاه دیگر: ندارد

جهت خرید لایسنس انتی ویروس پاندا کلیک کنید