آنتی ویروس جی دیتا G Dataآنتی ویروس جی دیتا G Data ٬ خرید لایسنس آنتی ویروس جی دیتا

در این قسمت با معرفی انتی ویروس جی دیتا با شما هستیم.

شرکت G-DATA اولین شرکتی است که آنتی ویروسی برای شرکت آتاری را در سال ۱۹۸۵ در کشور آلمان شهر بوخوم تولید کرد. این شرکت علاوه بر داشتن ۲ موتور ویروس یاب قدرتمند از تکنولوژی ابری و رفتارشناسی استفاده کرده است و تاکنون توانسته رتبه ی بهترین تشخیص ویروس ها و بدافزار ها بدست آورد .

تعدادی از ویژگی های کلیدی آنتی ویروس جی دیتا Gdata Internet sequrity:

تشخیص بسیار بی نقص ویروس ها و تروجان ها توسط هوش مصنوعی .(تروجان ها که در واقع  بدافزار هایی هستند که بدون اطلاع و اجازه ی کاربر از دانلود و نصب برنامه ها و یا بازی های آنلاین کامپیوتری وارد کامپیوتر می شوند و کل عملکرد سیستم را به هم می زند و اطلاعات بسیار مهم شما را به سرقت برده و مشکلاتی از قبیل از کار افتادن سیستم ، برعکس شدن عملکرد مودم، موس و حتی پرینتر می شوند.

فایروال در آنتی ویروس جی دیتا

بهتر است بدانید آنتی ویروس جی دیتا دارای firewall (دیواره ی آتش) نیز می باشد برای کاربرانی که به هر میزانی با شبکه ی جهانی اینترنت سروکار دارند . پشتیبانی کردن از تمام نسخه های ویندوز و همچنین امکان آپدیت با نرم افزار ( نه به صورت آفلاین )‌ و در یک کلمه محافظت همه جانبه از تمام تهدیدات ویروسی و تروجان ها و ارائه ی بهترین و منطقی ترین راهکار ها .

همانطور که می دانید ویروس ، مادر آشفتگی ها و نقص عملکرد سیستم می شود و آنتی ویروس gdata توانسته امنیتی بی مثال را برای کاربرانش به ارمغان بیآورد.

محصولات شرکت G data به شرح زیر است :

1-G data antivirus

2-G data Internet sequrity

3-G data Total protection

و ما در این مقاله به تفصیل به بررسی G data Internet sequrity می پردازیم. یکی از امکانات کلیدی آنتی ویروس gdata استفاده از تکنولوژی ابری (cloud computing) و رفتاری است . همچنین برای خرید الکترونیکی و امنیت در انجام عملیات های بانکی خرید آنتی ویروس جی دیتا بسیار مناسب است.

از جمله ویژگی های منحصر به فرد و متمایز آنتی ویروس g-data

  • تکنولوژی ابری cloud detection : تشخیص فایل های آلوده به نسبت انتشار و تکثیر آنها در سیستم های جهان
  • تکنولوژی  bank guard : بخش مجزایی که برای تعامل های مهم و اساسی مانند بانکداری ها قرار داده شده است.
  • تکنولوژی  parental control : ویژگی محبوب و مفیدی که برای محدود کردن دسترسی فرزندان توسط پدر و مادرشان به وسیله ی آنتی ویروس g-data به وجود آمده است .
  • تکنولوژي  Behavioural detection ( رفتار شناسی )‌ : امکانی که با توجه به رفتاری که ویروس ها از خودشان نشان می دهند به راحتی شناسایی شوند .

به طور کلی نسخه های anti virus برای کاربرانی که فعالیت هایشان آفلاین است مناسب است و کاربرانی که به هر میزان با اینترنت سروکار دارند باید نسخه های internet sequrity را تهیه نمایند و نسخه های total protection امکاناتی علاوه بر موارد بالا نظیر رمز گذاری روی فایل ها٫محدود کردن دسترسی پورت هایی مانند USB و … برای وارد کردن ویروس و خارج کردن اطلاعات اساسی کامپیوتر دارد.

از جمله معایب آنتی ویروس جی دیتا به حجم بالای این نرم افزار می توان اشاره کرد که برای دانلود آنتی ویروس جی دیتا کار را سخت می کند.

آنتی ویروس جی دیتا نسخه برای موبایل ندارد ( انتی ویروس جی دیتا اندروید ) پس دانلود آنتی ویروس g-data برای اندروید و ios غیرممکن است و همینطور جستجوی اتوماتیک ویروس پس از اتصال پورت usb به کامپیوتر . در ادامه مطلبی برای راهنمای نصب آنتی ویروس g data قرار می دهیم .

نکته ی مهم پایانی :

برای خرید اکانت آنتی ویروس g-data تاکنون هیچ کرک قطعی و خرید لایسنس آنتی ویروس جی دیتا g-data رایگان منتشر نشده است. پس در مواقعی که با لینک های دانلود آنتی ویروس رایگان ( انتی ویروس رایگان جی دیتا ) و یا ارائه ی لایسنس آنتی ویروس جی دیتا رایگان ( لایسنس رایگان آنتی ویروس جی دیتا ) مواجه شدید این مطلب را در نظر داشته باشید .

برای خرید آنتی ویروس جی دیتا اورجینال و خرید اکانت آنتی ویروس جی دیتا g data یا خرید آنتی ویروس جی دیتا و برای تهیه لایسنس قانونی برای تمامی نسخه های آن می توانید به سایت www.licensecode.ir مراجعه نمایید. این آنتی ویروس قوی تمامی ورژن های ویندوز تا ۸.۱ را ساپورت می کند. در این سایت امکان خریداری لایسنس تمامی آنتی ویروس ها ائم از نود ۳۲ ، کسپراسکای ،  آویرا و … وجود دارد.

مشاهده تمامی لایسنس آنتی ویروس های موجود در سایت

برای خرید آنتی ویروس جی دیتا ، یا خرید لایسنس آنتی ویروس جی دیتا (G-Data) به لینک زیر مراجعه نمایید.

به طور کلی نسخه های anti virus برای کاربرانی که فعالیت هایشان آفلاین است مناسب است و کاربرانی که به هر میزان با اینترنت سروکار دارند باید نسخه های internet sequrity را تهیه نمایند و نسخه های total protection امکاناتی علاوه بر موارد بالا نظیر رمز گذاری روی فایل ها٫محدود کردن دسترسی پورت هایی مانند USB و … برای وارد کردن ویروس و خارج کردن اطلاعات اساسی کامپیوتر دارد.

پس از خرید آنتی ویروس جی دیتا (G DATA Internet Security) اطلاعات تحویل به شرح زیر می باشد:

  • مدت زمان تحویل لایسنس: بلافاصله بعد از پرداخت
  • مدت زمان آغاز اعتبار لایسنس: از زمان وارد کردن در آنتی ویروس (حدکثر تا چهار ماه پس از خرید باید وارد شود)
  • امکان استفاده مجدد پس از نصب ویندوز: دارد (فقط دوبار)
  • امکان انتقال لایسنس از یک دستگاه به دستگاه دیگر: ندارد
جهت خرید لایسنس آنتی ویروس جی دیتا کلیک کنید