لایسنس آنتی ویروس اف سکیور F-Secure -لایسنس آنتی ویروس اف سکیور

به معرفی قدیمی ترین انتی ویروس جهان یعنی شبکه ی امنیتی f-secure یا آنتی ویروس اف سکیور می پردازیم.

یک شرکت فنلاندی که توسط پتری و ریستو فعالیت خود را از سال ۱۹۸۹شروع کرد و بعدها توسط شرکت bitdefender خریداری شد و هم اکنون زیر نظر این شرکت فعالیت می کند. شعار این شرکت از ابتدا حفاظت از آنچه جایگزینی ندارد بوده است.

لازم به ذکر است که در چند سال آغازین این شرکت در زمینه ی آموزش کاربران کامپیوتر فعالیت داشت و سپس به سمت پروژه های نرم افزاری آنتی ویروس تغیر مسیر داد.

شایان ذکر است که این شرکت ۳ محصول امنیتی عرضه کرده است:

1.F-secure antivirus
2.F-secure internet sequrity
3.F-secure mobile sequrity

قابلیت های مشابه این آنتی ویروس با سایر آنتی ویروس ها به شرح زیر است:

گستره ی وسیعی از فایل های ویروسی و مخرب را تشخیص و شناسایی می کند٫دیواره ی آتش یا همان firewall برای کاربرانی که استفاده ی روزمره از اینترنت دارند و مدام در مقابل تهدیدات اینترنتی قرار می گیرند. تشخیص ایمیل ها، لینک ها و حتی سایت های جعلی برای جلوگیری از به دام افتادن توسط کلاهبرداران و همچنین ایمن کردن خریدهای اینترنتی به واسطه ی شناسایی سایت های جعلی بانک ها را دارد .

حال به بررسی ویژگی های انحصاری و مخصوص آنتی ویروس اف سکیور می پردازیم :

با دانلود انتی ویروس اف سکیور و خرید لایسنس آن می توانید از ویژگی های زیر استفاده کنید:

F-secure rescue disk:

جهت پاکسازی سیستم هایی که به گونه ای آلوده و ویروسی شده اند که امکان نصب آنتی ویروس و یا حتی بوت کردن کامپیوتر وجود ندارد

trusted site:

بسیاری از سایت ها که شما آنها را آلوده و ممنوع تشخیص می دهید توسط این آنتی ویروس دسترسی به آنها را محدود کنید.

device control:

کنترل سطح دسترسی دستگاه های جانبی مانند پورت یو اس بی ، مودم ، پرینتر و … برای جلوگیری از خروج داده های محرمانه و اساسی و همچنین این آنتی ویروس قوی از سیستم عامل های windows,linux,android,ios پشتیبانی می کند. به طور کلی با دانلود انتی ویروس اف سکیور و خرید لایسنس آن در این نسخه امکان حفاظت کامل در برابر فایل های مخرب و ویروس ها وجود دارد ولی نقص این نسخه ها در قید آفلاین بودن کاربر است.

کاربرانی که به هر میزانی از شبکه ی اینترنت استفاده می کنند باید از نسخه ی F-secure internet sequrity استفاده کنند تا در مقابل بد افزار ها و ویروس های اینترنتی نیز در امان بمانند.

نکته ی پررنگ آنتی ویروس F-secure در کم حجم بودن و کم اشغال کردن ram است به عبارتی سبک و سریع بوده و با این ویژگی بسیار محبوب شده است. در نسخه ی F-secure internet sequrity ویژگی parental control وجود دارد که مدیر سیستم می تواند فعالیت فرزندان را در اینترنت محدود کند و همچنین زیر نظر بگیرد .

معایب و محاسن آنتی ویروس اف سکیور :

از جمله معایب آنتی ویروس اف سکیور می توان به نصب آنلاین که در برخی از سرویس های اینترنتی نصب با مشکل رو به رو می شود. و همچنین عدم وجود امکان جستجوی خودکار USB بعد از اتصال اشاره نمود. از محاسن این آنتی ویروس می توان به امکان آپدیت آفلاین توسط کاربر و عدم تاثیر گذاری در کارایی کامپیوتر و پشتیبانی از ویندوز های قبلی اشاره نمود.

نسخه ی موبایل آنتی ویروس F-secure ( اف سکیور ) F-secure mobile sequrity می باشد.

دانلود انتی ویروس اف سکیور و استفاده از امکانات آن فقط منحصر به دستگاهها و کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ ها نیست. دانلود انتی ویروس اف سکیور f-secure برای اندروید نیز جود دارد که علاوه بر ویژگی هایی که تمام آنتی ویروس ها دارا هستند این نسخه تمام اطلاعاتی که در موبایل یا تبلت خود دارید را نیز محافظت می کند .

برای انجام خرید های اینترنتی توسط درگاه های بانکی خطرات زیادی شما را تهدید می کند از جمله جعلی بودن لینک سایت ها یا حتی جعلی بودن سایت های خرید و فروش . پس این آنتی ویروس برای موبایل و متناسب با نیاز های ما طراحی و ساخته شده است .

علاوه بر موارد بالا در مواقع مفقود شدن گوشی همراه خود یا به سرقت رفتن آن دیگر نگران نباشید زیرا یکی از امکانات این نسخه از آنتی ویروس اف-سکیور ردیابی کردن گوشی در این گونه موارد است.

همچنین جلوگیری از تماس های ناخواسته و همینطور اسکن کردن اطلاعات گوشی و پاکسازی از ویروس جز امکانات این برنامه محسوب می شود. شما می توانید برای تهیه  لایسنس قانونی به سایت www.licensecode.ir مرجعه نمایید و از امکانات بی نظیر این آنتی ویروس برای اندروید و ios بهره مند شوید

نکته ی مهم پایانی :

برای خرید اکانت آنتی ویروس F-secure تا کنون هیچ کرک قطعی و خرید لایسنس آنتی ویروس اف سکیور رایگان منتشر نشده است. پس در مواقعی که با لینک های دانلود انتی ویروس اف سکیور رایگان و یا ارائه ی لایسنس رایگان مواجه شدید این مطلب را در نظر داشته باشید .

برای خرید آنتی ویروس اوریجینال و خرید اکانت آنتی ویروس اف-سکیور و برای تهیه لایسنس قانونی برای تمامی نسخه های آن می توانید به سایت www.licensecode.ir مراجعه نمایید. این آنتی ویروس قوی از تمامی ورژن های ویندوز تا ۸.۱ را ساپورت می کند. در این سایت امکان خریداری لایسنس تمامی آنتی ویروس ها ائم از نود ۳۲ و کسپراسکای و آویرا و … وجود دارد.

 برای مشاهده تمامی آنتی ویروس ها اینجا کلیک کنید.