لایسنس آنتی ویروس آویرا Avira 

لایسنس آنتی ویروس آویرا Avira -از بین آنتی ویروس های رایج و پر کاربردی که در بازار وجود دارد به جرات می توان گفت که آنتی ویروس آویرا توانسته است از بین تعداد زیادی از کاربران توجه بیش از 100 میلیون کاربر را به خود جلب نماید و موقعیت بسیار خوبی در زمینه جذب کاربران اینترنتی داشته باشد.

این آنتی ویروس توسط یک شرکت آلمانی ایجاد شد که موتور اولیه آن Luke Filewalker نام داشت این شرکت در زمینه فعالیت های امنیتی 30 سال تجربه مفید دارد.

آنتی ویروس Avira Internet Security با موتور جستجوی قدرتمند خود می تواند حفاظت سیستم شما را در برابر انواع ویروس ها و تروجان ها تضمین کند.

آنتی ویروس آویرا برای کامپیوترهای رومیزی دارای سیستم عامل ویندوز و یونیکس قابل استفاده می باشد اما با این که موتور قدرتمندی دارد بسیار سبک بوده و به هیچ عنوان بار اضافی را به سیستم شما اعمال نخواهد کرد.

از قابلیت های کلیدی این آنتی ویروس می توان به Firewall (فایر وال) قدرتمند آن اشاره کرد که با دیواره آتشین محکم از نفوذ هکرها و ویروس ها در محیط اینترنت و هنگام اتصال به شبکه جلوگیری می کند.

همچنین با حذف کامل ویروس ها از سیستم اجازه ماندن هیچ گونه ردپایی از ویروس ها و تروجان ها را در سیستم شما نمی دهد.

آویرا می تواند پوشه ها و فایل های اشتراکی شما را نیز محافظت نماید. آنتی ویروس آویرا با موتور قدرتمند خود قابلیت شناسایی جامعه ی گسترده ای از ویروس ها و تروجان ها را دارا می باشد.

لازم است بدانید این شرکت آلمانی دو نسخه از این آنتی ویروس را منتشر کرده است نسخه ی AntiVirus Pro و نسخه Internet Security 

اما تفاوت این دو نسخه با هم در چیست؟

شرکت آلمانی آویرا Avira نسخه AntiVirus Pro را منتشر کرد تا فقط یک برنامه امنیتی برای محافظت از فایل ها و استفاده از فضای اینترنت داشته باشد و با وجود داشتن Firewall قدرتمند نیز از فایل ها و اطلاعات شخصی شما در سیستم محافظت می کند.

تنها تفاوت نسخه Avira Internet Security با نسخه Avira AntiVirus Pro در یک سری از ابزارهای جانبی است وگرنه از نظر امنیتی و جستجوی ویروس ها هیچ گونه برتری نسبت آن نسخه ندارد و از نظر کارایی هیچ تفاوتی باهم ندارند.

اما تنها تفاوتی که وجود دارد در نرم افزاری به نام Avira System SpeedUp است که فقط برای بهبود کارایی و سرعت سیستم است و تفاوتی در قابلیت های اصلی آویرا ایجاد نخواهد کرد.

اما به طور کلی استفاده و خرید لایسنس آنتی ویروس آویرا Avira AntiVirus Pro به دلیل کامل بودن آن پیشنهاد می شود.

گزینه های ویژه و منحصر به فرد این نرم افزار به شرح زیر است: 

  • مزیت Avira Protection Cloud : همان طور که از نام این ویژگی مشخص است آویرا با متصل شدن به شبکه ی ابری (Cloud) به صورت مداوم و بلادرنگ (Real-time) سیستم شما را مورد بررسی قرار داده و از ورود عناصر آلوده به آن جلوگیری می کند. با اتصال به شبکه ابری Avira ، به طور پی در پی سیستم مورد بررسی قرار گرفته و به صورت لحظه‌ای (Real-time) مانع ورود هرگونه عنصر آلوده به سیستم می‌شود.
  • قابلیت Enhanced Network Drive Protection: این قابلیت وظیفه مراقبت از فایل های اشتراکی و تبادل و ارسال اطلاعات در پوشه های Shared را دارد.
  • قابلیت Advanced Web Protection: با این گزینه آویرا تمامی سایت هایی که رویت کرده اید را قبل از باز شدن در مرورگر جستجو کرده تا در صورت وجود هرگونه ویروس و آلودگی مانع از وارد شدن آن به سیستم شود و از ورود هر گونه ویروس و آلودگی به سیستم شما جلوگیری به عمل آورد.
  • قابلیت AntiAd/Spyware: این ویژگی می تواند گزینه های تبلیغاتی و مزاحم را از سیستم حذف کند.
  • ویژگی Browser Tracking Blocker: این ویژگی نیز همان طور که از نام آن می توان فهمید باعث می شود عوامل جاسوسی قبل از این که شروع به فعالیت و انتشار کنند توسط آنتی ویروس آویرا شناسایی شده و از ادامه فعالیت آن ها جلوگیری به عمل می آورد.

شما با خرید لایسنس آنتی ویروس آویرا Avira AntiVirus می توانید به تمام این مزیت ها به آسانی دسترسی داشته باشید و از امنیت و محافظت کامل اطلاعات خود در سیستم و فضای مجازی اطمینان حاصل نمایید.

برای تهیه لایسنس قانونی برای تمامی نسخه های آن می توانید به سایت licensecode.ir مراجعه نمایید.

همچنین در این سایت می توانید به

خرید لایسنس آنتی ویروس آویرا ، خرید لایسنس آنتی ویروس نود 32 ، خرید لایسنس آنتی ویروس کسپراسکای ،خرید لایسنس آنتی ویروس Bitdefender ،خرید لایسنس آنتی ویروس AVG ،خرید لایسنس آنتی ویروس بولگارد،خرید لایسنس آنتی ویروس F-Secure ،خرید لایسنس آنتی ویروس G-DATA،خرید لایسنس آنتی ویروس Panda ،خرید لایسنس آنتی ویروس Dr Web، خرید لایسنس آنتی ویروس Trust Port ، خرید لایسنس آنتی ویروس Persian Guard، خرید لایسنس آنتی ویروس Avast ، خرید لایسنس آنتی ویروس Total Security نیز دسترسی داشته باشید.

خرید لایسنس آنتی ویروس آویرا آنتی ویروس Avira Internet Security با موتور جستجوی قدرتمند خود می تواند حفاظت سیستم شما را در برابر انواع ویروس ها و تروجان ها تضمین کند.

آنتی ویروس آویرا برای کامپیوترهای رومیزی دارای سیستم عامل ویندوز و یونیکس قابل استفاده می باشد اکا با این که موتور قدرتمندی دارد بسیار سبک بوده و به هیچ عنوان بار اضافی را به سیستم شما اعمال نخواهد کرد.

آنتی ویروس آویرا دارای موتور قدرتمندی است که علاوه بر شناسایی تمام ویروس ها و تروجان های موجود کارایی سیستم شما را به هیچ عنوان پایین نیاورده و از سیستم شما در مقابل حمله هکرها جلوگیری می نماید.

پس از خرید آنتی ویروس کسپراسکای اطلاعات تحویل آنتی ویروس به شرح زیر می باشد:

مدت زمان تحویل لایسنس: بلافاصله پس از پرداخت
زمان آغاز اعتبار لایسنس: از زمان وارد کردن لایسنس در آنتی ویروس  (حداکثر تا چهار ماه پس از خرید وارد شود)
قابلیت استفاده مجدد پس از نصب ویندوز: دارد (فقط  دوبار)
قابلیت انتقال لایسنس از یک دستگاه به دستگاه دیگر: ندارد

جهت خرید لایسنس آنتی ویروس آویرا به لینک زیر مراجعه نمایید.

جهت خرید لایسنس آنتی ویروس آویرا Avira کلیک کنید