آنتی ویروس بولگارد BullGuard

در این قسمت با معرفی مختصری در مورد آنتی ویروس بولگارد با شما هستیم .

در سال ۲۰۰۲ توسط marten و theis در انگلستان آنتی ویروسی با نام بولگارد (bullguard) با روش ادغام راهکارهای سنتی و نوین ویروس یابی ثبت شد که  محصول این شرکت internet security bullguard می باشد.

این آنتی ویروس که برای فراهم کردن امنیت موبایل و کامپیوتر طراحی شده است با سرعت بسیاری توانست طرفداران خودش را جذب کند .

شعار شرکت bullguard برای جذب مشتری ” ارائه ی محصولات با نیاز روز کاربران و محیط کاربری آسان ” است که با این شعار و انضمام تمام مهارت های فنی خودشان و ارائه ی پیشرفته ترین امکانات توانست جایگاه بالای خود را پیدا کند.

قابلیت هایی که شباهت زیادی به سایر آنتی ویروس ها دارد امکاناتی چون شناسایی و از بین بردن فایل های ویروسی، داشتن دیواره ی آتش (firewall) برای کاربرانی که با اینترنت سروکار دارند، تفاوت گذاشتن بین فایل های اساسی سیستم و محافظت بیش از اندازه ی آنها و امکان کنترل و محدود کردن استفاده ی کودکان برای استفاده از شبکه ی جهانی اینترنت.

دارای عملکرد محافظتی که در چندین مرحله ( یا به اصطلاح چندین لایه ) به بررسی و حذف فایل های آلوده می نماید. هوش تشخیص عملکرد کاربر با کامپیوتر و  عدم ایجاد مزاحمت نرم افزار بولگارد برای کاربر در زمان های حساس بازی یا فیلم.

برای استفاده ی بهتر و بهینه تر از کامپیوتر جهت خرید آنتی ویروس bullguard یا دانلود آنتی ویروس بولگارد لازم است قابلیت های منحصر به فرد آنتی ویروس بولگارد را به خوبی بشناسید.

این آنتی ویروس ضد جاسوسی برای جلوگیری از شنود جاسوسان عملکرد بسیار بالایی از خودش نشان داده است :

 • قابلیت Advanced backup
  به شما فضای رایگانی در اینترنت می دهد که بتوانید فایل های مهم خود را تا 5 گیگ پشتیبانی کنید
 •  pc tune up
  بالا بردن عملکرد کامپیوتر توسط روش بهینه سازی که با این قابلیت اطمینان داشته باشید که هیچ وقت سرعت کامپیوترتان کم نخواهد شد. مخصوصا برای کسانی که سرعت RAM کامپیوتر برای آنها بسیار حائز اهمیت است .
 • قابلیت behavioural detection
  باتوجه به معیار های اخلاقی و بدون نیاز به اینترنت شما می توانید جلوی تمام فایل های آلوده به خط قرمز های خودتان را بگیرید.
 • قابلیت multi layer protection:
  برای تشخیص ویروسی بودن ، یک فایل باید با چندین سایت مختلف یا به اصطلاح موتور امنیتی مقایسه شود. این قابلیت آنتی ویروس بولگارد به معنی استفاده کردن از تعداد زیادی سایت های تطبیقی برای تشخیص ویروس است. اگر یک کد از لایه های اول عبور کند قطعا در لایه ی بعدی به دام می افتد.
 • قابلیت unwanted app protection:
  تمام نرم افزار های مورد استفاده ی روزمره ای که ما آنها را دانلود یا نصب می کنیم حاوی مجوزهایی است که می تواند اطلاعات دلخواه خودشان را از روی سیستم ما جمع آوری کنند که این نوعی جاسوسی تلقی می شود یا این که این برنامه ها مجوز ارسال تبلیغات خسته کننده را دارا هستند که این قابلیت انتی ویروس بولگارد مانع تمام این اتفاقات خواهد شد.

بررسی نقاط ضعف این نرم افزار:

قابلیت ذخیره سازی آپدیت های دانلود شده توسط کاربر و همچنین آپدیت آفلاین آنتی ویروس و همینطور ویروس یابی خودکار پس از وصل کردن usb وجود ندارد.

نکته ی مهم پایانی :

برای خرید اکانت آنتی ویروس بولگارد تا کنون هیچ کرک قطعی و خرید لایسنس رایگان منتشر نشده است. پس در مواقعی که با لینک های دانلود آنتی

ویروس رایگان و یا ارائه ی لایسنس رایگان مواجه شدید این مطلب را در نظر داشته باشید .

برای خرید آنتی ویروس اورجینال و خرید اکانت آنتی ویروس bullguard و برای تهیه لایسنس قانونی برای تمامی نسخه های آن می توانید به سایت

licensecode.ir مراجعه نمایید. این آنتی ویروس قوی تمامی ورژن های ویندوز تا ۸.۱ را ساپورت می کند. در این سایت امکان خریداری لایسنس تمامی آنتی

ویروس ها ائم از نود ۳۲ و کسپراسکای و آویرا و … وجود دارد.

برای خرید آنتی ویروس bullguard یا خرید لایسنس آنتی ویروس بولگارد به لینک زیر مراجعه نمایید.

پس از خرید لایسنس آنتی ویروس BullGuard Internet Security اطلاعات تحویل آنتی ویروس به شرح زیر می باشد:

مدت زمان تحویل لایسنس: بلافاصله پس از پرداخت
مدت زمان آغاز اعتبار لایسنس: از زمان وارد کردن در آنتی ویروس (نهایتاً تا دو ماه پس از خرید وارد شود)
امکان استفاده مجدد پس از نصب ویندوز: دارد (فقط دوبار)
امکان قابلیت انتقال لایسنس از یک دستگاه به دستگاه دیگر: ندارد
محافظ از باجیگرواناکرای WannaCry

جهت خرید لایسنس آنتی ویروس BullGuard Internet Security کلیک شد