گیفت کارت نینتندو nintendo چیست

گیفت کارت نینتندو nintendo

نینتندو Nintendo شرکت چند ملیتی تولید کننده بازی‌ های کامپیوتری است، دفتر مرکزی این شرکت در سال ۱۸۸۹ در شهر کیوتو، ژاپن تأسیس شد. در آن زمان این شرکت از بازی های کامپیوتری تا تولید کنسول های بازی شروع به کار کرد .

این شرکت تا حد فاصل سال 2003 برتری خود را در تولید بازی های رایانه ای ثابت کرد و تا سال 2015 با تولید کنسول بازی نینتندو محبوبیت چشمگیری را در این زمینه کسب کرده. ازکنسول های نینتندو می توان به Nintendo DS, Nintendo Wii, 3DS, Wii U و در نهایت به Nintendo Switch اشاره کرد.

این شرکت با مهارت بالا در حیطه طراحی بازی بر اساس حرکت (Motion Based Video Games) با ایجاد تحرک در بازیکنان توانست توجه فراوانی را در دنیای تجارت به خود جلب کند به خصوص که بر مبنای پیشرفت تکولوژی و راحت شدن کارها این خلاقیت می تواند موثر در جهت مبارزه با کم تحرکی باشد.

گیفت کارت نینتندو چیست؟

شرکت نینتندو با پیشرفت چشمگیری که در زمینه بازی و کنسول های بازی پیدا کرد در فروشگاه نینتندو شروع به فروش بازی های نینتندو تولید شده توسط همین شرکت کرد. که با استقبال فراوانی روبرو شد. شما می توانید با خرید گیفت کارت نینتندو  یا همان خرید گیفت کارت نینتندو شاپ ( خرید Nintendo eshop ) این بازی های پر هیجان را تهیه کنید و از آنها لذت ببرید.

سایت giftcard.ir این امکان را برای شما فراهم می کند که گیفت نینتندو nintendo را در اعتبارهای مختلف خریداری کنید. خرید گیفت کارت Nintendo eshop یا گیفت کارت نینتندو nintendo در اعتبارهای 5 تا 50 دلاری در سایت امکان پذیر است.

با خرید از اولین سایت فروش گیفت کارت در ایران  www.giftcard.ir خرید گیفت کارت معتبر و اصلی را تجربه کنید.

لازم به ذکر است گیفت کارت های نینتندو nintendo در اعتبارهای زیر در سایت موجود است.

گیفت کارت 5 دلاری نینتندو امریکا، گیفت کارت 10 دلاری نینتندو امریکا، گیفت کارت 20 دلاری نینتندو امریکا، گیفت کارت 35 دلاری نینتندو امریکا، گیفت کارت 50 دلاری نینتندو امریکا ٬ گیفت کارت 70 دلاری نینتندو امریکا ٬ گیفت کارت نینتندو سوییچ آنلاین ۳ ماهه ٬ گیفت کارت نینتندو سوییچ آنلاین ۱۲ ماهه

برای دریافت اطلاعات بیستر درمورد گیفت کارت نینتندو از لیمک های آموزشی زیر استفاده کنید.

آموزش ساخت اکانت گیفت کارت نینتندو Nintendo

 گیفت کارت نینتندو ارزان و معتبر را از سایت گیفت کارت تهیه نمایید.


گیفت کارت نینتندو ٬ خرید گیفت کارت نینتندو سوئیچ ٬ خرید گیفت کارت نینتندو ٬ خرید گیفت کارت نینتندو سوییچ ٬ گیفت کارت نینتندو سوییچ ٬ گیفت کارت nintendo
خرید گیفت کارت nintendo eshop ٬ خرید گیفت کارت nintendo ٬ خرید گیفت کارت nintendo switch ٬ گیفت کارت نینتندو ٬ خرید گیفت کارت نینتندو

2019-06-24T12:32:17+04:30

ثبت ديدگاه

اطلاعات تماس

ساعات تماس تلفنی با پشتیبانی سایت گیفت کارت از ساعت 8 صبح الی 5 بعدازظهر می باشد.

تماس با پشتیبانی

در ساعات غیر اداری از طریق تلگرام پشتیبانی و با تاخیر پاسخ گوی شما عزیزان هستیم.

شماره تماس با تلگرام پشتیبانی

شماره تلگرام پشتیبانی: 09123179060
Go to Top