حمایت از کودکان مبتلا به سرطان توسط سایت گیفت کارت

هجمه ی بی عاطفه ی زمانه ی ما سرطان کودکان معصوم است و نه تنها درد بلکه هزینه هم دارد.

هستند مادران و پدرانی که علاوه بر بغض سنگین دلهایشان دغدغه ی هزینه های سرطان امانشان را بریده است. اما همچنان حمایت پرمهر و همه جانبه ی مردم مهربان کشورمان امید را در دلهایشان روشن نگه داشته است .

شرکت فنی اطلاعات و ارتباطات پرشین GSM اکنون ۶ سال است (۱۳۹۰) که فعالیت خود را در زمینه ی فروش انواع گیفت کارت و آنلاک آیفون برای ارائه ی خدمات نوین و پشت سر گذاشتن مشکلات تحریم آغاز نموده است.

بدین منظور سایت giftcard.ir امکان پرداخت الکترونیکی کمک های شما همراهان عزیز را جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان همزمان با خرید گیفت کارت ، فراهم آورده است تا گامی باشد برای جمع کردن قلک های کوچک و آرزوی بزرگ نیکوکاران.
در جهت این امر خیرخواهانه سایت giftcard.ir نیز ماهانه بخشی از درآمد خود را وقف کودکان مبتلا به سرطان کرده است و برای دریا شدن ، نیاز به حمایت شما نیکوکاران دارد.

از این جهت در ابتدای هر ماه کل مبلغ جمع آوری شده از نیکوکاران سایت گیفت کارت تقدیم موسسات حمایت از کودکان مبتلا به سرطان می شود تا مرهمی باشد بر عوارض سخت و دردناک سرطان.

همراهان عزیز برای اطمینان و اطلاع از نحوه ی عملکرد سایت giftcard.ir و پیگیری کمک هایتان برای واریز وجه به موسسات حمایت از کودکان مبتلا به سرطان این سایت هر ماه فیش واریزی و اطلاعات مربوط به آن را در لینک زیر قرار می دهد.
امید است که پُلی باشد برای تسهیل و سرعت بخشیدن نیکوکاری شما عزیزان که این کمک ها بیشتر و با سرعت بهتر به دست کودکان دلبند مبتلا به سرطان کشورمان برسد .

بنی آدم اعضای یک دیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند   چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار 

مشاهده فیش های واریزی نیکوکاران گیفت کارت