نیکوکاران سایت گیفت کارت - ۱

نیکوکاران سایت گیفت کارت

نجات بخش یک زندگی باشید

این یک حقیقت بسیار تلخ و ناگوار است اما باید بدانید هر روز 6 کودک مبتلا به سرطان تحت حمایت سازمان محک قرار می گیرند.

خدا را شاکریم از حمایت های عاشقانه ی بی مرز و عاشقانه هزاران انسان نیکوکار و کمک های پر مهر و بی دریغ شما که امید به بهبود و زندگی را در قلب کوچک کودکان معصوم مبتلا به سرطان زنده نگه داشته اند .

تغییرات بزرگ با قدم های کوچک هر کدام از ما آغاز می شود. امیدواریم روزی شاهد خداحافظی جهان با سرطان باشیم و تلاش می کنیم در مسیر بهبود شیوه های درمانی و مراقبتی و کیفیت زندگی کودکانمان.

سخت ترین عارضه ی سرطان درد است فرشتگانی که چشم هایشان شیشه های بلورینی است که پنجره ی دنیای اطرافشان دیگر شفافیت سابق را ندارد.

همواره نیازمند روش های سنجیده ی حاصل از علم و تخصص و تجربه برای رسیدن به آرزوی بزرگ در قلب کوچک فرزندانمان هستیم.

یاری رسانان عزیز سرطان علاوه بر درد هزینه هم دارد. پدران و مادرانی هستند که علاوه بر غصه ی کودکشان دغدغه ی هزینه های درمان را نیز دارند.

بر سر آنم که گر ز دست برآید       دست به کاری زنم که غصه سرآید

به همین منظور سایت GiftCard.ir  با حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و با فراهم آوردن امکان پرداخت مبلغ دلخواهتان هنگام خرید گیفت کارت، پُلی میان شما نیکوکاران و کودکان معصوم مبتلا به سرطان خواهد بود.

شما هم می توانید در انجام این امر خیر با نیکوکاران سایت گیفت کارت همراه باشید.

در هنگام خرید از بخش مایل هستم به موسسه خیریه محک کمک کنم شما قادر خواهید بود مبلغ دلخواهتان را انتخاب نموده واریز نمایید. در ابتدای هر ماه مبالغ جمع آوری شده توسط شما نیکوکاران عزیز به حساب موسسه ی محک واریز می گردد و رسید پرداخت آن در لینک زیر قابل مشاهده می باشد.

مشاهده کمک های نیکوکاران گیفت کارت