ریزر جانگلکت :

شرکت ریزر یکی از تولید کنندگان بزرگ لوازم جانبی به شمار می آید که اخیرا توانسته دو وسیله جانبی جدید برای گوشی های هوشمند طراحی کند. اولین موردی که به معرفی آن می پردازیم کنترلری است به نام جانگلکت که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

خرید گیفت کارت ریزر گلد

جانگلکت (Junglecat):

کمپانی ریزر برای اولین بار، یک کنترلر مخصوص برای گوشی های هوشمند با نام جانگلکت تولید و روانه بازار کرد. این کنترلر علاوه بر قابلیت فعال سازی و استفاده روی گوشی های هوشمند، قابلیت اتصال به رایانه های رومیزی را نیز دارا می باشد.

مطالب مرتبط :

گیفت کارت razer gold چیست؟

کنترلر جانگلکت شبیه به جوی کان های نینتندو سوییچ طراحی شده است که به دو روش مختلف قابل استفاده می باشد :

می توانید آن را به دو طرف قاب گوشی متصل کنید و سپس گوشی را داخل کیس قرار دهید.

و یا متصل کردن دو طرف کنترلر به یک قطعه کوچکتر که از این طریق می توانید در گوشی های اندرویدی به صورت یک گیم پد مستقل و مجزا از آن استفاده کنید همچنین قابلیت استفاده در رایانه های شخصی ویندوزی را نیز دارا می باشد.

تفاوت میان جانگلکت با جوی کان های نینتندو سوییچ

  • عدم استفاده از قسمت های مختلف آن به عنوان یک کنترلر مستقل
  • عدم امکان اجرای بازی های دو نفره

حتی اگر تولید کنندگان چنین قابلیتی را به جانگلکت اضافه کنند، باز هم امکان استفاده از این قابلیت ها نخواهد بود زیرا بازی های موبایل قادر نیستند از دو کنترلر پشتیبانی کنند.

از کنسول جدید نینتندو سوییچ لایت چه می دانید؟

پشتیبانی جانگلکت از گوشی های هوشمند

طراحی قاب کنترلر جانگلکت به گونه ای ساخته شده که گوشی های محدودی را پشتیبانی می کند که شامل : گوشی های ریزرفون 2 ، گوشی های گلکسی اس 9 سامسونگ ، گوشی های گلکسی اس 10 پلاس ، گوشی های هواوی پی 30 پرو

اگر از دارندگان گوشی های گفته شده باشید به راحتی می توانید از این کنترلر استفاده کنید در غیر این صورت تضمینی نخواهد بود که بتوانید گوشی خود را در این کنترلر جای دهید. اما می توانید از کنترلر به شکل جداگانه در تمام گوشی های اندرویدی استفاده کرد.

نکته دیگر این است که کنترلر از سیستم عامل آی او اس پشتیبانی نمی کند و کاربرانی که از گوشی های آیفون استفاده می کنند در حال حاضر نمی توانند از این کنترلر استفاده کنند.

حتما بخوانید :

آموزش ساخت اکانت ریزر گلد razer gold

این مسئله بسیار عجیب به نظر می رسد که چرا جانگلکت از سیستم عامل آی او اس پشتیبانی نمی کند. بازی های بسیاری در این سیستم عامل قرار دارند که اکثر کنترلرها قادرند آن را پشتیبانی کنند اما دلیل عدم پشتیبانی جانگلکت از این سیستم عامل نامشخص است.

نحوه عملکرد جانگلکت

  • کنترلر جانگلکت از طریق بلوتوث به گوشی موبایل متصل می شود.
  • چهار دکمه کوچک در هر طرف کنترلر قرار دارد.
  • دارای یک کلید آنالوگ و یک کلید شانه ای در قسمت بالا می باشد که برای اغلب بازی های موبایلی مناسب است و مورد استفاده قرار می گیرد.
  • از اتصال USB نوع C برای شارژ کردن باتری کنترلر استفاده کنید که پس از تکمیل شارژ می توانید از آن به مدت 100 ساعت استفاده کنید.

حتما بخوانید :

آپدیت 8.0.0 نینتندو سوییچ

جانگلکت توانایی نمایش تمام بازی های نصب شده بر روی گوشی موبایل را برای شما فراهم می کند زیرا به همراه برنامه ویژه Razer Gamepad ارائه شده است.

جانگلکت این قابلیت را برای کاربر ایجاد می کند که بتواند کنترلر و عملکرد دکمه ها و همچنین میزان حساسیت آنالوگ را به دلخواه خود برای هر بازی تنظیم کند.

ریزر جانگلکت ، ریزر جانگلکت چیست ، نحوه عملکرد جانگلکت ، Junglecat چیست ، جانگلکت یا جوی کان های نینتندو سوییچ ، کنترلر جانگلکت از طریق بلوتوث
جانگلکت یا جوی کان های نینتندو سوییچ ، کنترلر جانگلکت از طریق بلوتوث ، ریزر جانگلکت ، ریزر جانگلکت چیست ، نحوه عملکرد جانگلکت ، Junglecat چیست