ریکستی rixty کارت

ریکستی سیستم پرداختی است که به کاربران اجازه می دهد که دربازی های آنلاین هزاران بازی چند نفره و منابع سرگرم کننده و بازی های قابل دانلود دنیای مجازی و بازی‌هایی از بزرگترین و مطرح ترین فروشگاه های آنلاین بازی ، بازی های موبایلی ، خرید سکه و یا اعتبار انجام دهند.

در واقع ریکستی rixty کارت ، کارتی پیش پرداخت شده است.

برای استفاده از گیفت کارت ریکستی و انجام خرید با این کارت می توانید به دو طریق پرداخت های خود را انجام دهید :

روش اول: این که وارد سایتی شوید که قصد خرید از آن را دارید و با انتخاب روش پرداخت ریکستی و اتصال به سایت ریکستی پرداخت خود را با ریکستی کارت انجام دهید.

روش دوم: از طریق شارژ اکانت ریکستی خودتان است به این صورت که کد گیفت کارت ریکستی را در اکانتتان وارد کرده و بعد از شارژ اکانت م یتوانید پرداخت های خود را انجام دهید.

لازم است بدانید پرداخت هایی که با ریکستی انجام می دهید شامل کارمزد و مالیات نمی شود و کارمزد پرداخت هایی که با ریکستی انجام می دهید 0 دلار است. در ضمن می توانید از طریق قسمت Account Settings از تراکنش های خود در ریکستی مطلع شوید.

اکنون با سیستم پرداخت ریکستی و نحوه استفاده از آن ها تا حدودی آشنا شدید. در اینجا زمان آن رسیده که با برای خرید ریکستی rixty کارت و گیفت کارت ریکستی نیز آشنا شوید.

جهت خرید ریکستی rixty کارت و آشنایی با گیفت کارت ریکستی کلیک کنید.

با خرید ریکستی rixty کارت و شارژ اکانت خود از امکانات  آن لذت ببرید.

لازم به ذکر است گیفت های اصلی و معتبر را می توانید از سایت گیفت کارت ، اولین فروشگاه اینترنتی گیفت کارت در ایران با اطمینان تهیه نمایید.

دریافت اطلاعات بیشتر از گیفت کارت ریکستی
شما هنوز رای نداده اید.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.