ریکستی rixty کارت

ریکستی سیستم پرداختی است که به کاربران اجازه می دهد که دربازی های آنلاین هزاران بازی چند نفره و منابع سرگرم کننده و بازی های قابل دانلود دنیای مجازی و بازی‌هایی از بزرگترین و مطرح ترین فروشگاه های آنلاین بازی ، بازی های موبایلی ، خرید سکه و یا اعتبار انجام دهند.

در واقع ریکستی rixty کارت ، کارتی پیش پرداخت شده است.

برای استفاده از گیفت کارت ریکستی و انجام خرید با این کارت می توانید به دو طریق پرداخت های خود را انجام دهید :

روش اول: این که وارد سایتی شوید که قصد خرید از آن را دارید و با انتخاب روش پرداخت ریکستی و اتصال به سایت ریکستی پرداخت خود را با ریکستی کارت انجام دهید.

روش دوم: از طریق شارژ اکانت ریکستی خودتان است به این صورت که کد گیفت کارت ریکستی را در اکانتتان وارد کرده و بعد از شارژ اکانت م یتوانید پرداخت های خود را انجام دهید.

لازم است بدانید پرداخت هایی که با ریکستی انجام می دهید شامل کارمزد و مالیات نمی شود و کارمزد پرداخت هایی که با ریکستی انجام می دهید 0 دلار است. در ضمن می توانید از طریق قسمت Account Settings از تراکنش های خود در ریکستی مطلع شوید.

اکنون با سیستم پرداخت ریکستی و نحوه استفاده از آن ها تا حدودی آشنا شدید. در اینجا زمان آن رسیده که با برای خرید ریکستی rixty کارت و گیفت کارت ریکستی نیز آشنا شوید.

جهت خرید ریکستی rixty کارت و آشنایی با گیفت کارت ریکستی کلیک کنید.

با خرید ریکستی rixty کارت و شارژ اکانت خود از امکانات  آن لذت ببرید.

لازم به ذکر است گیفت های اصلی و معتبر را می توانید از سایت گیفت کارت ، اولین فروشگاه اینترنتی گیفت کارت در ایران با اطمینان تهیه نمایید.

دریافت اطلاعات بیشتر از گیفت کارت ریکستی