در این آموزش با پیغام خطاهای گیفت کارت ریکستی با شما هستیم

ممکن است هنگامی که ریکستی کارت خود را خریداری کردید و برای شارژ اکانت خود اقدام نمودید با خطاهایی هنگام شارژ اکانت ریکستی روبه رو شوید.

در این مواقع لازم است بدانید هر خطا مربوط به چه موردی بوده تا بتوانید سریع تر و راحت تر مشکل خود را پیدا کرده و آن را رفع نمایید.

اکنون با ما همراه باشید تا در صورتی که زمان استفاده از گیفت کارت ریکستی و یا شارژ اکانت ریکستی Rixty خود با مشکل مواجه شدید با چگونگی و نحوه برطرف کردن این خطاها نیز آشنا شوید.

1) در صورتی که با خطای Code is not a valid Rixty code مواجه شدید :

به این معناست که کد گیفت کارت ریکستی که وارد کرده اید اشتباه است. اگر از صحت کد وارد شده اطمینان دارید جهت برطرف کردن مشکل با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

پیغام خطاهای گیفت کارت ریکستی

2) اگر با ارور Invalid card status : DEPLETED مواجه شدید :

به این معناست کد گیفت کارتی که وارد کرده اید ریکستی نبوده و به اشتباه وارد شده است.

پیغام خطاهای گیفت کارت ریکستی

3) اگر با ارور Invalid card status : REDEEMED مواجه شدید :

به این معناست کدی که وارد کرده اید استفاده شده است. در این صورت ابتدا مطمئن شوید که کد گیفت کارت را دوبار وارد نکرده اید.

گاهی ممکن است شما با یک کد اکانت خود را شارژ نموده اید و به اشتباه و مجددا در حال ردیم کردن کد قبلی می باشید. اگر از صحت وارد کردن کد مطمئن هستید با پشتیبانی تماس بگیرید.

پیغام خطاهای گیفت کارت ریکستی

اکنون از پیغام خطاهای گیفت کارت ریکستی رایج در زمان استفاده یا شارژ اکانت خود مطلع شدید. برای خرید گیفت کارت ریکستی می توانید این کارت را از سایت گیفت کارت خریداری نمایید.

این کارت با اعتبارهای زیر در سایت موجود می باشد.

خرید کارت اعتباری 5 دلاری ریکستی ، خرید کارت اعتباری 10 دلاری ریکستی ، خرید کارت اعتباری 20 دلاری ریکستی ، خرید کارت اعتباری 25 دلاری ریکستی ، خرید کارت اعتباری 50 دلاری ریکستی و خرید کارت اعتباری 100 دلاری ریکستی

گیفت کارت های مورد نظر خود را از سایت گیفت کارت ، اولین فروشگاه اینترنتی گیفت کارت در ایران با اطمینان از اصل بودن کارت ها خرید کنید.