زیپ کد امریکا ، ادرس فیک امریکا ، ادرس فیک امارات انگلیس

آدرس و زیپ کد معتبر برای ساخت اکانت ، آدرس فیک

با نحوه دریافت آدرس و زیپ کد معتبر برای ساخت اکانت از گوگل مپ با ما همراه باشید.

برای استفاده از تمامی گیفت کارت ها همچنین گیفت کارت گوگل پلی نیاز است که موقع ساخت اکانت یک آدرس واقعی به اکانت خود اضافه کنید تا به عنوان یک کاربر خارجی شناخته شده و اجازه ی استفاده از گیفت کارت (Google Play) را در سایت مقصد داشته باشید.

در این آموزش به شما نحوه استفاده از گوگل مپ را جهت یافتن ساخت اکانت در گوگل پلی و دریافت آدرس و زیپ کد معتبر برای ساخت اکانت از گوگل را جهت استفاده از گیفت کارت گوگل یا شارژ گیفت کارت گوگل پلی خواهیم آموخت.

نکته :

استفاده از آدرس واقعی در هنگام ساخت اکانت یکی از مهمترین قسمت هایی است که باید رعایت کنید. 

شما می توانید از آدرس های فیک و تقلبی نیز استفاده کنید ولی بهتر است آدرسی که برای اکانت گوگل پلی خود استفاده می کنید واقعی باشد چون در صورت اشتباه بودن آدرس امکان بسته و بلاک شدن اکانت شما وجود دارد. پس بهتر است که از آدرس و زیپ کد واقعی و حقیقی استفاده نمایید .

برداشتن یک آدرس و زیپ کد برای ساخت اکانت کار ساده ایست.

گیفت کارت گوگل پلی ارزان

ابتدا به سایت گوگل مپ مراجعه نمایید :

در قسمت سرچ این سایت نام ایالت یا شهر مورد نظر خود را وارد نمایید . به دلیل مسایل امنیتی شما نمی توانید آدرس منزل شخصی یا ملک شخصی را در گوگل مپ انتخاب کنید.

بهترین گزینه آدرس یک مکان عمومی مانند سوپر مارکت ، مدرسه ، مغازه ، شرکت یا … است. پس از پیدا کردن گزینه ی مورد نظر بر روی آن کلیک نمایید .

در منوی سمت چپ شما می توانید ادرس شماره تلفن و زیپ کد مورد نیاز خود را بردارید . اگر کشور مورد نظر شما امریکاست ما به شما ایالت فلوریدا را پیشنهاد می کنیم.

چون به ایالت فلوریدا مالیات ( تکس Tax ) تعلق نمی گیرد و شما هر نرم افزاری که قصد خریداری کردن آن را  دارید بدون مالیات و با همان قیمتی که مشاهده می کنید تهیه می نمایید .

آدرس و زیپ کد معتبر برای ساخت اکانت

اکنون شما توانستید یک آدرس واقعی را از گوگل مپ برداشته و برای ساخت اکانت خود جهت استفاده از گیفت کارت های گوگل پلی از آن استفاده نمایید.

به یاد داشته باشید :

جهت ادرس برای ساخت اپل ایدی ، ادرس کانادا برای ساخت اپل ایدی ، ادرس انگلیس برای ساخت اپل ایدی ، ادرس امریکا برای ساخت اپل ایدی و هر اکانت دیگری می توانید از این آموزش استفاده نمایید.

آموزش استفاده از گوگل پلی و گیفت کارت گوگل پلی


نحوه یافتن ادرس معتبر برای اپل ایدی ٬ ادرس دقیق برای ساخت اپل ایدی ٬ ادرس کانادا برای اپل ایدی ٬ آموزش و نحوه یافتن آدرس و زیپ کد معتبر برای ساخت اکانت
ادرس معتبر امریکا برای اپل ایدی ٬ چگونه ادرس معتبر برای اپل ایدی ایجاد کنیم ٬ زیپ کد معتبر برای ساخت اکانت ٬ ادرس معتبر در امریکا ٬ پیدا کردن ادرس معتبر برای اپل ایدی
آدرس و زیپ کد معتبر برای ساخت اکانت ٬ ادرس های معتبر برای اپل ایدی ٬ آدرس کانادا برای اپل آیدی ٬ ساخت زیپ کد ٬ ادرس معتبر برای اپل آیدی ٬ ادرس معتبر اپل ایدی
ادرس انگلیس برای اپل ایدی ٬ آدرس کانادا برای اپل آیدی میخواهم ٬ ادرس جعلی برای اپل ایدی ٬ ادرس جعلی برای apple id ٬ اپل ایدی چیست ٬ دریافت آدرس کانادا برای اپل ایدی
آدرس کانادا برای اپل آیدی ٬ چگونه آدرس کانادا برای اپل آیدی پیدا کنم ٬ ثبت آدرس کانادا برای اپل آیدی ٬ ادرس و زیپ کد اپل ایدی  ٬ ادرس کالیفرنیا برای ساخت اپل ایدی
آدرس فیک ، زیپ کد آمریکا ، فیک آدرس ، زیپ کد آمریکا نیویورک ، زيپ كد كاليفرنيا ، آدرس فیک