خرید و فروش ریپل در ایران

شما اینجا هستید :>, خرید و فروش ارز دیجیتال>خرید و فروش ریپل در ایران

خرید و فروش ریپل در ایران

خرید و فروش ریپل در ایران ٬ خرید انواع ارز های دیجیتالی

افرادی هستند که به دنبال راه حلی جهت سرمایه گزاری دارایی خود هستند. ما پیشنهاد می کنیم با سرمایه گزاری ارز دیجیتال سود کلانی در معاملات بدست آورید. با تبدیل پول خود به دلار، ارز دیجیتال ریپل خریداری کنید و در کیف پول معتبر اطلاعات و موجودی خود را ذخیره کنید.

بانک ها برای حفظ و جلوگیری از هزینه ها در نقل و انتقال پول از پروتکل ریپل استفاده می کنند که حدود 3.76 دلار از پرداخت هزینه ها کم کرده است.

خرید ریپل XRP

در طی فرآیند خرید ریپل از سایت ما ، کارشناسان راهنما و پاسخگوی شما در زمینه خرید ریپل خواهند بود و تا حد امکان تلاش بر این است که بهترین گزینه پیشنهادی را به شما عزیزان عرضه کنند تا آینده معاملاتی روشن برای شما رقم خورد.

حتی با خرید ریپل ، کاربران می توانند معاملات مالی بانکی خود را از طریق ارز ریپل انجام دهند که سرعت بیشتر و زمان کمتر مصرف شود.

خرید ریپل به عنوان یک راه آسان و موثر برای ارسال و دریافت پرداخت ها در سراسر جهان معرفی شده است.

از طریق سیم کارت یا کارت اعتباری می توانید ریپل خرید کنید، همچنین با پول فیات می توانید اقدام به خرید ریپل کنید .

خرید اتریوم

خرید ریپل با بیت کوین

ارزان ترین و راحت ترین روشی که می توانید ریپل تهیه کنید از طریق بیت کوین می باشد که به واسطه صرافی های ایرانی می توانید تحویل بگیرید.

از سایت exchange binance هم می توانید جهت خرید ریپل اقدام کنید . یکی دیگر از روش های موجود استفاده از تبدیل گر است که می توانید نرخ تبدیل را مشاهده کنید و به طور مستقیم ریپل تهیه کنید.

خرید بیت کوین

فروش ریپل XRP

هنگامی که به خرید ریپل اقدام می کنید ممکن است پس از چند وقت نظر شما به ارز دیگری برای سرمایه گزاری تغییر کند که جای هیچ نگرانی نیست، شما می توانید با تبدیل سکه های ریپل به ارز دیگر هدف خود را به سرانجام برسانید یا واضح تر بگوییم شما قادر هستید سکه های ریپل خود را با سود بهتر بفروش برسانید و درکمترین زمان ممکن در ارز دیگری سهیم شوید و جزو یکی از سهام داران ارز دلخواه خود شوید.

خرید و فروش ریپل در ایران - ۱

جهت خرید و فروش ریپل در سایت giftcard.ir در ابتدا باید فرم درخواست خرید و فروش ریپل را ارسال کنید و پس از آن میزان دلخواه خود برای خرید ریپل یا فروش ریپل را اعلام کنید سپس سایت giftcard.ir در کمترین زمان ممکن مبلغ شما را به دلار تبدیل کرده و ارز مورد نظر را خریداری می کند یا ارز ریپل شما را به ریال change کرده و مبلغ را به حساب شما انتقال می دهد.

 پرداخت های ریپل در حدود 4 ثانیه به طول می انجامد و سرعت پرداخت آن نسبت به اتریوم و مخصوصا بیت کوین بسیار بالاست چرا که در بیت کوین انجام تراکنش ها حدود یک ساعت و اتریوم در 2 دقیقه زمان به پایان می رسد.

تراکنش هایی که ریپل در 24 ساعت شبانه روز انجام می دهد حدود 1500 تراکنش در ثانیه است.

خرید و فروش ریپل در ایران

خرید ریپل در ایران ٬‌ خرید ارز دیجیتال ریپل ٬ ریپل در ایران ٬‌ فروش ریپل در ایران ٬ خرید و فروش ریپل در ایران

2018-04-08T08:33:14+00:00

Leave A Comment

اطلاعات تماس

ساعات تماس تلفنی با پشتیبانی سایت گیفت کارت از ساعت 8 صبح الی 5 بعدازظهر می باشد.

تماس با پشتیبانی

در ساعات غیر اداری از طریق تلگرام پشتیبانی و با تاخیر پاسخ گوی شما عزیزان هستیم.

شماره تماس با تلگرام پشتیبانی

شماره تلگرام پشتیبانی: 09123179060