فیسبوک Facebook چیست

فیسبوک Facebook بزرگترین شبکه اجتماعی دنیاست که با نوآوری ها و ایده های جالب دنیای ارتباطات مجازی را متحول کرد.

facebook یک شبکه اجتماعی آنلاین است که در سال ۲۰۰۴ میلادی توسط مارک زاکربرگ و دوستانش به وجود آمد. در ابتدا عضویت در شبکه فیسبوک به دانشجویان دانشگاه هاروارد محدود بود اما با گذشت زمان به تدریج در دسترس تمامی افراد بالای ۱۳ سال در سراسر دنیا قرار گرفت و بیش ترین عضویت را در شبکه های مجازی به خود اختصاص داد .

در ابتدا شما باید از طریق وارد شدن به سایت فیس بوک اکانت فیس بوک خود را بسازید و علاوه بر امکانات عمومی شبکه فیسبوک نظیر:

  • امکان ایجاد نمایه شخصی
  • افزودن دیگر کاربران به فهرست دوستان
  • فرستادن و دریافت پیام
  • آگاه‌سازی از تغییرات دوستان

پیوستن به گروه‌های مورد علاقه ، یافتن هم‌کاران ، هم‌کلاسی‌ها ، پسندیدن پست‌ها ، بیان دیدگاه و دسته‌بندی دوستان از امکانات اختصاصی شبکه فیسبوک بهره مند شوید.

همچنین می توانید از بازی های آنلاین محبوب میان کاربران و برنامه های جذاب و متفاوت این شبکه نیز استفاده کنید. علاوه بر این کاربران با خرید گیفت کارت فیسبوک Facebook قادر به سفارش تبلیغات در سایت facebook نیز می‌باشند .

عضویت در شبکه ی فیسبوک facebook و استفاده از امکانات عمومی آن کاملا رایگان است ولی کاملاً مشخص است که بالاخره برای تأمین هزینه مالی شبکه فیسبوک تبلیغات و همچنین بعضی از بازی های آنلاین و استفاده از برخی برنامه ها در facebook از طریق خرید گیفت کارت فیسبوک تأمین می گردد.

این مجموعه از امکانات به طور رایگان در نظر گرفته نشده است و نیاز به تهیه و خرید گیفت کارت فیس بوک دارد. بنابراین گیفت کارت فیسبوک رایگان تعبیر اشتباهی است که گاها در برخی سایت ها به چشم می خورد .

برای خرید گیفت کارت فیسبوک (گیم کارت فیس بوک) می توانید به سایت www.giftcard.ir مراجعه نمایید و با اطمینان از اصل بودن گیفت کارت ها خرید گیفت کارت فیسبوک خود را انجام دهید.

تحویل گیفت کارت فیسبوک در سایت گیفت کارت ، به صورت آنی و فوری می باشد.

برای اطلاعات بیشتر مورد گیفت کارت فیسبوک یا گیم کارت فیسبوک