گیفت کارت فیسبوک Facebook یا اعتبار فیسبوک چیست

فیسبوک بزرگترین شبکه اجتماعی دنیاست که با نوآوری ها و ایده های جالب دنیای ارتباطات مجازی را متحول کرد.

Facebook یک شبکه اجتماعی آنلاین  است. در ابتدا عضویت در فیسبوک به دانشجویان دانشگاه هاروارد محدود بود اما با گذشت زمان به تدریج در دسترس تمامی افراد بالای ۱۳ سال در سراسر دنیا قرار گرفت .

علاوه بر امکانات عمومی شبکه فیسبوک مانند امکان ایجاد نمایه شخصی، افزودن دیگر کاربران به فهرست دوستان ، فرستادن و دریافت پیام و… امکانات اختصاصی شبکه فیسبوک از جمله بازی های آنلاین محبوب کاربران و برنامه های جذاب و متفاوت این شبکه است علاوه بر این کاربران با خرید گیفت کارت فیسبوک قادر به سفارش تبلیغات در سایت facebook می‌باشند .

کاملاً مشخص است که بالاخره هزینه مالی این تبلیغات در facebook از این طریق تأمین می گردد.

این مجموعه از امکانات به طور رایگان در نظر گرفته نشده است و برای استفاده از آن نیاز به تهیه ی گیم کارت فیسبوک facebook داریم. بنابراین گیفت کارت فیسبوک رایگان تعبیر اشتباهی است که برای جذب کاربران استفاده می شود.

با خرید گیفت کارت فیسبوک facebook امکان استفاده از تمامی امکانات بالا را خواهید داشت.

واژه ی اعتبار فیسبوک در‌ واقع واحد پول مجازی فیسبوک می‌باشد که مشترکین با خرید گیفت کارت فیسبوک دارای اعتبار فیسبوک می شوند و قادر به خرید درون بازی‌ها و برنامه‌ها (اپلیکیشن های) موجود در سیستم فیسبوک می شوند.

هر دلار آمریکا برابر با 10 اعتبار فیسبوک می باشد. گیفت کارت فیسبوک facebook را می توان با دلار آمریکا ، پوند انگلیس ، یورو یا کرون دانمارک خریداری نمود .

برای تهیه گیم کارت فیسبوک facebook می توانید به سایت گیفت کارت دات آی آر مراجعه نمایید و با اطمینان از اصل بودن کالاها ، خرید گیفت کارت facebook خود را انجام دهید.

تحویل گیفت فیسبوک در سایت www.giftcard.ir بعد خرید به صورت آنی و فوری می باشد.

 گیم کارت فیسبوک یا گیفت کارت فیسبوک در سایت گیفت کارت با اعتبارهای زیر موجود است:

  • گیفت کارت $ 5 فیسبوک
  • گیفت کارت $ 10 فیسبوک
  • گیفت کارت $ 25 فیسبوک
  • گیفت کارت $ 50 فیسبوک
  • گیفت کارت $ 100 فیسبوک

مراحل خرید گیفت کارت فیسبوک را می توانید مشاهده نمایید.