خرید گیفت کارت فیسبوک یا خرید گیم کارت فیسبوک

جهت خرید گیفت کارت فیس بوک ابتدا در سایت گیفت کارت ثبت نام کنید.

ابتدا در سایت گیفت کارت ثبت نام کنید. برای ثبت نام در سایت گیفت کارت اینجا کلیک کنید.

اگر قبلا در سایت گیفت کارت عضو بوده اید و اکانت خود را تائید کرده اید (تائید تلفن ثابت) با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شوید. در غیر این صورت برای تایید اکانت خود جهت تحویل گرفتن کد از خرید سوم به بعد شما و فعال سازی پنل تخفیف جهت کاهش قیمت ها به لینک تائید خودکار تلفن ثابت مراجعه کنید .

نکته: برای تائید اکانت (تائید تلفن ثابت) خود به صورت خودکار از لینک تائید خودکار تلفن ثابت اقدام کنید. جهت آموزش تائید خودکار تلفن ثابت به لینک آموزش تائید خودکار تلفن ثابت مراجعه کنید.

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و روی دکمه ورود کلیک کنید.

خرید گیفت کارت فیسبوک یا خرید گیم کارت فیسبوک - ۱

خرید گیفت کارت فیسبوک یا خرید گیم کارت فیسبوک facebook :

گیفت کارت 5 دلاری فیسبوک

گیفت کارت 10 دلاری فیسبوک

گیفت کارت 25 دلاری فیسبوک

گیفت کارت 50 دلاری فیسبوک

گیفت کارت 100 دلاری فیسبوک

خرید گیفت کارت فیسبوک یا خرید گیم کارت فیسبوک - ۲

برای خرید گیفت کارت فیسبوک یا گیم کارت فیسبوک با کلیک بر روی اسکایپ / فیسبوک می توانید گیفت کارت فیسبوک مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

خرید گیفت کارت فیسبوک یا خرید گیم کارت فیسبوک - ۳

پس از انتخاب گیفت کارت مورد نظر (خرید گیفت کارت فیسبوک یا گیم کارت فیسبوک) و تعداد آن ، به قسمت پرداخت می روید. درگاه مورد نظر را انتخاب کنید ، کد امنیتی را زده به صفحه پرداخت بانک هدایت می شوید. پس از پرداخت از درگاه بانکی به شما فاکتوری داده می شود و کد گیفت کارت شما رو به روی تحویل نوشته شده است. در عین حال ایمیل خرید از فروشگاه گیفت کارت هم برای شما ارسال می شود.

نکته: در صورتی که اکانتتان را تائید کرده باشید در قسمت گزارش خرید تمامی کدهای خریداری شده خود را می توانید مشاهده نمایید.

خریدی امن با گیفت کارت ارزان را در سایت www.giftcard.ir تجربه کنید.