نحوه شارژ اکانت فیسبوک با گیم کارت فیسبوک

با خرید گیفت کارت فیسبوک ( یا گیم کارت فیسبوک) و شارژ اکانت فیسبوک دارای اعتبار Facebook می شوید . با این اعتبار قادر به پرداخت های درون بازی‌ها ، برنامه‌ها و  اپلیکیشن های موجود در سایت فیسبوک شده و امکان خرید پنل تبلیغات در فیسبوک نیز برای شما امکان پذیر خواهد شد.

برای خرید گیفت کارت فیسبوک (گیم کارت فیسبوک) می توانید به سایت www.giftcard.ir مراجعه نمایید و با اطمینان از اصل بودن گیفت کارت ها خرید گیفت کارت فیسبوک خود را انجام دهید. تحویل گیفت کارت فیسبوک در سایت گیفت کارت ، به صورت آنی و فوری می باشد.

با وضع قوانین جدید در آمریکا از خرداد سال جاری به هیچ عنوان نمی توانید از گیم کارت فیسبوک برای شارژ اکانت فیس بوکی که به کشور ایران متصل باشد (یعنی کشور اکانت خود را ایران انتخاب کرده باشید) استفاده کنید.

برای این منظور یک اکانت فیسبوک جدید ساخته و کشور اکانت خود را غیر از ایران انتخاب کنید (بهتر است امریکا باشد) سپس آی پی خود را به IP غیر از ایران تغییر دهید و از آن استفاده کنید.

در غیر این صورت حساب شما توسط شرکت فیسبوک محدود شده ( مسدود نمیشود ) و هنگام ردیم کردن گیفت کارت فیسبوک (شارژ اکانت فیسبوک) ٬  ارور Code Not Recognized را دریافت می کنید.

نحوه شارژ اکانت فیسبوک با استفاده از گیفت کارت فیسبوک:

ابتدا ای پی خود را به IP غیر از ایرن تغییر دهید و مراحل زیرا را دنبال کنید.

  1. برای شارژ اکانت فیسبوک یا گیم کارت فیسبوک خود ابتدا وارد سایت فیسبوک شوید

آموزش و نحوه شارژ اکانت فیسبوک با گیم کارت فیسبوک - ۱

2. در این صفحه با نام کاربری و پسورد خود در سایت فیسبوک Log in کنید.

3. پس از ورود به سایت فیسبوک دکمه Redeem Code را انتخاب کنید.

آموزش و نحوه شارژ اکانت فیسبوک با گیم کارت فیسبوک - ۲

با زدن دکمه Redeem Code وارد صفحه زیر می شوید .

آموزش و نحوه شارژ اکانت فیسبوک با گیم کارت فیسبوک - ۳

4. کد گیم کارت فیسبوک خریداری شده از سایت گیفت کارت دات آی ار را در این کادر وارد کنید و دکمه Redeem را برای شارژ اکانت فشار دهید.

5. مرحله ی بعدی انتخاب اعتبار بازی است که قصد خرید اعتبار فیسبوک از آن را دارید گزینه مورد نظر را انتخاب نموده و continue را کلیک کنید.

آموزش و نحوه شارژ اکانت فیسبوک با گیم کارت فیسبوک - ۴

اکنون تمام موجودی گیفت کارت فیسبوک به شارژ اکانت فیسبوک شما تبدیل می شود و پس از شارژ اکانت فیسبوک ، از اعتبار آن برای خرید موارد مورد نیاز در بازی ها یا اپلیکیشن های فیسبوک یا فعال کردن تبلیغات در فیس بوک می توانید استفاده کنید.

توجه داشته باشید به محض شارژ اکانت فیس بوک و استفاده کردن از کد گیفت کارت فیس بوک و یا هر گیفت کارت دیگری ٬ دیگر قادر به استفاده ی مجدد از آن نخواهید بود .