نحوه ساخت اکانت وب مانی تصویری

همان طور که در توضیحات قبل یعنی وب مانی چیست؟ گفتیم ، در این بخش می خواهیم آموزش ساخت اکانت وب مانی همراه با تصویر را برای شما بیان کنیم . در بخش قبل با وب مانی آشنا شدید حال می رویم به سراغ نحوه ی ایجاد اکانت وب مانی به صورت تصویری را برای شما توضیح میدهیم .

نحوه افتتاح حساب اکانت وب مانی

برای ایجاد اکانت وب مانی ابتدا روی این لینک کلیک کنید . روی sign up کلیک کنید سپس با صفحه ای مانند زیر روبرو می شوید . که روی گزینه ی اول کلیک کنید و سپس next را بزنید .

نحوه ایجاد اکانت وب مانی + تصویر - ۱

بعد از اینکه روی next کلیک کردید وارد صفحه ای مشابه صفحه ی زیر می شوید ، در بخش مشخص شده ، شماره ی موبایل خود را وارد کنید به این صورت که اگر شماره ی شما بر فرض مثال 09171111111 شما باید اول کد کشور ایران را قرار بدهید یعنی به این صورت +989171111111 وارد کنید . سپس next را بزنید

نحوه ایجاد اکانت وب مانی + تصویر - ۲

نحوه ساخت اکانت وب مانی

ما داریم به بهترین شکل و به آسانترین روش افتتاح حساب وب مانی را بشه شما آموزش میدهیم ، پس با ما تا اخر این آموزش همراه باشید . پس از این که روی نکست کلیک کردید ، صفحه ی زیر را می بینید شما باید تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید ، اگر هم نمی دانید تاریخ تولدتان را به شمسی در وبسایت time.ir وارد کنید آن را به میلادی تبدیل می کنه و شما میتوانید آن را در بخش تاریخ تولد میلادی خود به کار ببرید .

در کادر های بعد هم شما ایمیل ، و سوال امنیتی خود را تنظیم می کنید و سپس جواب آن را در کادر زیر آن می نویسید .

اگر بخواهید خبر به روز رسانی را دریافت کنید تیک اول را بزنید و اگر نه ، آن را بردارید و اگر بخواهید پیشنهادات و تبلیغات خاص را دریافت کنید تیک دوم را نیز بزنید . و در آخر روی next کلیک کنید.

نحوه ایجاد اکانت وب مانی + تصویر - ۳

نحوه ساخت حساب وب مانی

در تصویر پایین از شما میخواهد که صحت اطلاعات خود را چک کنید اگر مورد تایید بود next را بزنید .

نحوه ایجاد اکانت وب مانی + تصویر - ۴

پس از اینکه گزینه ی next را زدید یک کد فعال سازی به موبایل شما پیامک می شود . شما آن را در بخش زیر که با فلش نشان داده شده وارد می کنید و سپس next را بزنید .

نحوه ایجاد اکانت وب مانی + تصویر - ۵

در بخش زیر همانطور که نوشته شده گذرواژه و تکرار آن را وارد کنید سپس کد امنیتی را وارد کرده و ok را بزنید .

نحوه ایجاد اکانت وب مانی + تصویر - ۶

و در مرحله ی آخر قوانین را قبول کنید و create را بزنید .

نحوه ایجاد اکانت وب مانی + تصویر - ۷

تبریک می گوییم ، حساب شما در وب مانی افتتاح شد . در بخش بعد نحوه ی کار با وب مانی را نیز را نیز به شما آموزش می دهیم .