نحوه استفاده از وب مانی

در بخش های قبلی در مورد این که وب مانی چیست با هم صحبت کردیم و گفتیم به طور کلی وب مانی هم مانند پی پال به عنوان یک سیستم پرداخت پول اینترنتی شناخته شده است که از آن می توانید در سایت هایی که برای پرداخت، درگاه حساب وب مانی را می پذیرند استفاده کنید.

برای شروع نحوه استفاده از وب مانی باید خرید مورد نیاز خود را شامل (کالا یا خدمات) را انتخاب کنید سپس فرم سفارش را پر کنید و در نهایت وب مانی را به عنوان روش پرداخت خود انتخاب کنید. در مرحله آخر خرید سفارش خود را تایید و تکمیل کنید.

قبل از آنکه با نحوه استفاده از وب مانی آشنا شوید، لازم است بدانید که به طور کلی، برای کار با وب‌مانی در ابتدا باید نرم افزار (Webmoney Keeper) را نصب کرده و یا  وارد حساب وب مانی خود شود.

برای هر حساب وب‌مانی، یک شناسه وب‌مانی (WMID) وجود دارد. برای هر صاحب حساب وب مانی در درگاه پرداخت الکترونیکی وب‌مانی یک گواهینامه الکترونیکی وجود دارد که مطابق با اطلاعاتی که کاربر هنگام افتتاح حساب وارد کرده است، برای آن ها انواع گواهینامه الکترونیکی صادر می‌گردد.

اگر شما در حین افتتاح حساب مشخصات شخصی خود را وارد نکنید ، برای شما گواهینامه ناشناس صادر شده اما درصورتی که مشخصات خود را وارد نمایید، گواهینامه تشریفاتی برای شما صادر می گردد.

برای اطلاع از نحوه ایجاد اکانت وب مانی کلیک کنید.