وب مانی چیست؟

اگر می خواهید بدانید که وب مانی چیست؟ باید بگوییم که وبمانی یک دنیای جدید ورود به عصر اطلاعات و درگاه های پرداخت اینترنتی است. وب مانی بسیار انعطاف پذیر تر از درگاه های بانکی موجود است که واحد هایی همچون روبل ، دلار و … را در خود جای داده است .

در حال حاضر که این درگاه بانکی رایج نیست ذهن شما به سمت درگاه های فیک و نا معتبر تمایل پیدا کرده است، اما هرگز چنین نیست چون تراکنش های این درگاه بسیار امن تر از درگاه های بانکی است .

خصلت های وب مانی نسبت به دیگر درگاه ها

یک مژده برای کسانی که می خواهند محرمانه کار خود را پیش ببرند این است که اطلاعات شما مخفی نگه داشته می شود و نیازی به فاش کردن اطلاعات خود نیست . وب مانی با وجود عمر کم و جوان بودن خود امروزه با استقبال گرمی رو برو شده و سرعت گسترش آن بیشتر از درگاه های پرداخت الکترونیک بوده . وب مانی 29 میلیون کاربر و استفاده کننده دارد و این با وجود جوان بودن آن یک رکورد جهانی است .

حال یکی از مباحث پیش آمده در ذهن همه ی ما این است که آیا وب مانی نیز ما را تحریم کرده ؟ خوشبختانه چنین نیست ، به دلیل اینکه وب مانی مطابق قوانین جمهوری فدرال روسیه کار می کند قوانین مرتبط به تحریم ایران و کاربران ایرانی در آن نیست و این باعث می شود که ما نیز بتوانیم از خدمات این موسسه استفاده کنیم .

وب مانی چیست؟ ( توضیحات کامل وبمانی و نحوه ایجاد)

وب مانی چه کاربردهایی برای ما ایرانی ها دارد؟

شما از وب مانی میتوانید برای شارژ حساب های اینترنتی و خرید از برخی فروشگاه ها به جای پول واقعی استفاده کنید . وب مانی یک پول مجازی است . حال شاید سوال شما این باشد که ایرانی ها با چه وبسایت های از طریق وب مانی کار می کنند! وب سایت های Aliexpress.com , tinydeal.com   resello.com freelancer.co  و … هست که کاربران ایرانی با آن ها آشنا هستند. برخی از سایت ها که ادعا دارند وب مانی رایگان یا وب مانی ارزان به شما می دهند این ادعا کاملا کذب بوده و صرفا جنبه ی تبلیغاتی دارد. در مطالب بعدی آموزش افتتاح حساب وبمانی را به شما خواهیم داد .

امیدواریم با خواندن این مطلب با کلیاتی از وب مانی آشنا شده باشید.

نحوه ساخت اکانت وب مانی