شما اینجا هستید :صفحه اصلی>وب مانی>وب مانی چیست؟ ( توضیحات کامل وبمانی و نحوه ایجاد)

وب مانی چیست؟ ( توضیحات کامل وبمانی و نحوه ایجاد)

وب مانی چیست؟

اگر شما هم میخواهید بفهمید که وب مانی چیست؟ از همین الان بگم که وبمانی یک دنیای جدید به عصر اطلاعات و درگاه های پرداخت اینترنتی است ، وب مانی بسیار انعطاف پذیر تر از درگاه های بانکی موجود هست که واحد هایی همچون روبل ، دلار و … را در خود جای داده است . الان که این درگاه بانکی نیست ذهن شما به سمت درگاه های فیک و نامعتبر تمایل پیدا کرده ، اما هرگز چنین نیست چون این تراکنش های این درگاه بسیار امن تر از درگاه های بانکی است .

خصلت های وب مانی نسبت به دیگر درگاه ها

یک مژده برای کسانی که می خواهند محرمانه کار خود را پیش ببرند این است که اطلاعات شما مخفی نگه داشته میشه و نیازی به فاش کردن اطلاعات خود نیست . وب مانی با وجود عمرکم و جوان بودن امروزه با استقبال گرمی روبرو شده و سرعت گسترش آن بیشتر از درگاه های پرداخت الکترونیک بوده . وب مانی 29 میلیون کاربر و استفاده کننده دارد و این با وجود جواب بودن آن یک رکورد جهانی است . حال یکی از مباحث پیش آمده در ذهن همه ی ما این است که آیا وب مانی نیز ما را تحریم کرده ؟ خوشبختانه چنین نیست ، به دلیل اینکه وب مانی مطابق قوانین جمهوری فدرال روسیه کار میکنم قوانین مرتبط به تحریم ایران و کاربران ایرانی در آن نیست و این باعث می شود که ما نیز بتوانیم از خدمات این موسسه استفاده کنیم .

وب مانی چیست؟ ( توضیحات کامل وبمانی و نحوه ایجاد)

وب مانی چه کاربردهایی برای ما ایرانی ها دارد؟

شما از وب مانی میتوانید برای شارژ حساب های اینترنتی و خرید از برخی فروشگاه ها به جای پول واقعی استفاده کنید . وب مانی یک پول مجازی است . حال شاید سوال شما این باشد که ایرانی ها با چه وبسایت های از طریق وب مانی کار می کنند! وب سایت های Aliexpress.com , tinydeal.com  , resello.com , freelancer.co  و … هست که کاربران ایرانی با آن ها آشنا هستند ، در برخی از سایت ها که ادعا دارند  وب مانی رایگان یا وب مانی ارزان به شما می دهند کاملا کذب است و چنین چیزی وجود ندارد . در مطالب بعدی آموزش افتتاح حساب وبمانی را به شما خواهیم داد .

امیدوارم با خواندن این متن درک کمی از وب مانی گسترده در ذهن شما ایجاد شده باشد .اگر بخواهم از وب مانی و خدمات و نحوه ی آن ها به شما توضیح دهم  هزاران صفحه باید بنویسم با آموزش های بعدی با درباره ی وب مانی همراه باشید .

ثبت ديدگاه