ارز دیجیتال ورج ( verge ) چیست

ارز دیجیتال بیت کوین در زمینه ی خود بسیار موفق بوده است . بعد از آن ارزهای دیجیتال دیگری به بازار عرضه شد یکی از آن ها ارز رمز پایه ای به نام ورج verge است. در این مقاله به معرفی ارز ورج میپردازیم.

( Verge ( XVG زندگی خود را به عنوان Doge Coin Dark در سال 2014 آغاز کرد زمانی که آن را راه اندازی کرد هدف آن بود که یک ارز دیجیتال نامحدود سرگرم کننده باشد، در فوریه 2016 آن را دوباره به نام Verge معرفی شد.

ورج ( Verge ( XVG یک رمزنگاری امن و ناشناس است که با توجه به حریم خصوصی ساخته شده است هدف اصلی و مهم آن بر ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی کاربرانش است.

ورج یک شرکت خصوصی نیست و هیچ گونه کنترلی بر روی سکه های آن وجود ندارد. این ارز با استفاده از شبکه های گمنام گوی چندگانه مانند Tor و i2p بر مبنای اصلی Bitcoin blockchain بهبود می یابد.

ارز دیجیتال ورج ( verg ) - 1

از پشتیبانی چندین الگوریتم استخراج از معادن برای بهبود امنیت استفاده می کند و توزیع مساوی سکه ها را به بلاک چین ارائه می دهد هدف اصلی آن به دست آوردن یک روش سریع و غیر متمرکز برای انجام معاملات مستقیم با حفظ کردن حریم خصوصی افراد در معاملات است با استفاده از این ارز معاملات قابل شناسایی نیستند و اشخاص می‌توانند معاملات خود را به شکل ناشناس و سریع انجام دهند.زمان انجام هر تراکنش در این ارز ۳۰ ثانیه است.

برتری های ارز دیجیتال ورج نسبت به دیگر ارزهای دیجیتال:

در این قسمت چند نمونه از آنچه که ارز دیجیتال ورج را از سایر ارزهای دیجیتالی جدا میکند را برایتان توضیح خواهیم داد :

  1.  اولین و بزرگترین مزیت ورج نسبت به سایر ارزها سرعت در ایجاد تراکنش و حفظ امنیت بالای آن است.
  2.  ورج یک بلاک چین عمومی برای خود دارد هم زمان که به طور ناشناس عمل میکند و امنیت دارد اما دیگر کابران میتوانند اطلاعات دیگری مثل خرید سکه و تعداد کاربران را مشاهده کنند.
  3. داشتن حالت روح برای زمانی که می خواهیم اطلاعات خصوصی از قبیل معاملات و خریدهای خود را مخفی کنیم. این آپشن برای کسانی که اطلاعات برایشان بسیار مهم است کارایی زیاد دارد.
  4. بر روی تمام سیستم عامل های تلفن همراه و کامپیوتر قابل نصب و اجرا می باشد.
  5.  پشتیبانی فعال و قوی دارد و کاربران به راحتی میتوانند نظرها و پیشنهادات خود را با آنها در میان بگذارند.