کیف پول لجر نانو اس Ledger Nano S

از کیف پول لجر نانو اس Ledger Nano S چه استفاده هایی می شود؟ از Ledger Nano S به عنوان کیف پول سخت افزاری برای بیت کوین و اتریوم و ارزهای دیجیتالی دیگر یاد می شود که بر اساس ویژگی های امنیتی که دارد قادر است تمام دارایی های ارزهای دیجیتالی رمزنگاری نام برده شده را در خود ذخیره کند و همچنین برای تامین پرداخت های دیجیتال مورد استفاده قرار گیرد.

حال شما می توانید اپلیکیشن های بیت کوین را نصب کنید و با استفاده از USB و متصل کردن آن به هر کامپیوتری ،همه داده ها و تراکنش های خود را کنترل کنید. برای شروع و به کار گیری این دستگاه باید عبارت Ledger Manager را از بخش افزونه های کروم دانلود و سپس نصب کنید.

برای بازیانی دستگاه هنگامی که پین کد را فراموش میکنید یا اگر به دستگاه اسیبی برسد و برای بازیانی تمام دارایی‌ها می بایست ۲۴ کاراکتری که دستگاه نشان می‌دهد را به ترتیب یادداشت نمایید و سپس یک پین کد ۴ رقمی را تعیین نمایید.

کیف پول نانو اس از دو دکمه فیزیکی تشکلیل شده است که نقش وارد کردن رمز و دریافت و ارسال پول را به عهده دارد و یک روکش فلزی روی آن را پوشانده است.

دلیل استفاده از کیف پول لجر نانو اس Ledger Nano S :

کاربرانی که از ارز دیجیتال استفاده می کنند باید برای اطلاعات محرمانه خود منبع ذخیره ای در نظر بگیرند و بهترین راه برای ذخیره اطلاعات سری و محافظت از آن ها ، خرید کیف پول Ledger Nano S است که پردازش عملیات داخل کیف پول به وسیله یک کد پین انجام می گیرد و تراکنش ها از طریق فشار دکمه تایید می شوند.

کیف پول لجر نانو اس Ledger Nano S و نحوه استفاده از آن

در اصل کیف پول نانو اس از تمام ارزهای رمزپایه که بر روی بلاک چین فعالیت دارند پشتیبانی می کند. برای بررسی دریافت ها و پرداخت های دارایی های خود می توانید از این دستگاه استفاده کنید و همچنین کلیت عملیات انجام شده در کیف پول را مشاهده نمایید.

یکی دیگر از قابلیت های استفاده از کیف پول نانو اس ، توانایی مدیریت کردن چندین آدرس برای هر پول در یک دستگاه است. همچنین برای افزایش امنیت شما ،فرآیند تایید هویت را در دستگاه های مختلفی نظیرگیت هاب یا دراپ باکس آسان می کند.

تولید کنندگان شرکت کیف پول سخت افزاری با ارائه والت های جدید ، طرفداران گوناگونی پیدا کرده است. اوایل با پیدایش کیف پول Trezor طرفداران زیادی را به خود جذب کرده بود و برای ذخیره و امنیت ارزهای دیجیتالی از کیف پول ترزور استفاده می کردند اما بعد از ارائه کیف پول Ledger Nano S به بازار توجه بسیاری از استفاده کنندگان به سمت کیف پول Ledger Nano S کشیده شد.

درباره امنیت استفاده از کیف پول لجر نانو اس Ledger Nano S بدانید:

کیف پول نانو اس از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و امکان هیچگونه هک شدن اطلاعات یا سرقت در آن وجود ندارد. گاهی اوقات این اتفاق رخ می دهد که سیستم دچار ویروس شود یا کسی به کامپیوتر شما وصل شود، اما این والت سخت افزاری با امنیت شدیدی که دارد به راحتی از تمام ارزهای دیجیتالی به طور کامل ، بدون هیچگونه دخالت و نفوذی  در آن ٬ کنترل و محافظت می کند و تا زمانی که دکمه موجود روی دستگاه فشار داده نشود هیچ وجهی ارسال نخواهد شد.

فروش کیف پول لجر نانو اس Ledger Nano S :

قیمت کیف پول نانو و فروش آن در بازار روز به روز در حال افزایش است و تا به امروز قیمت این والت به یک میلیون هم رسیده است. به این نتیجه رسیده اند که با خرید عمده بیشماری از این محصول میتوانند والت را با قیمت پایین تری به مشتریان خود عرضه کنند.

حتی اریک لارچوکی، مدیر این شرکت به اطلاع می رساند که به دلیل تقاضای زیاد مخاطبین ،این کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S پیش فروش خواهد شد.

خواهان کیف پول نانو اس می توانند با ثبت نام کردن در سایت سفارش خود را تکمیل کنند تا با قیمت مناسب برای آن ها ارسال شود.

در واقع کیف پول نانو اس بهترین و پر مصرف ترین کیف پول چند منظوره برای ارزهای دیجیتالی مخصوصا بیت کوین می باشد که با خرید و دریافت این کیف پول می توانید با اطمینان خاطر از دارایی های رمزنگاری شده بدون هیچ نگرانی محافظت کنید.