معرفی زی کش ZCASH و کاربرد های آن

ارز دیجیتال زی کش ZCASH  چیست؟

قصد بر این است که کاربران را با ارز دیجیتالی ZCASH ، نحوه استفاده و کاربردهای این شبکه آشنا کنیم.

ZCASH یا به اختصار ZEC که با این نام الکترونیکی در بازار معرفی شده است همانند بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی نوعی ارز دیجیتالی به شمار می آید که برپایه بلاک چین بنا نهاده شده و غیرمتمرکز است. یکی از ویژگی های اصلی زی کش پنهان بودن مقدار تراکنش های انجام شده در جا به جایی مبالغ و همچنین مخفی بودن اطلاعات  است.

بدین منظور که این شبکه برخلاف ارز بیت کوین که تمام گزارشات و تراکنش های شخص قابل مشاهده است برای کنترل تراکنش ها نیازی به سازمان های متمرکز مانند بانک ها و شرکت ها ندارد.

در واقع ZCASH با خصوصیاتی که در خود دارد قادر است از لحاظ امنیتی حریم خصوصی کاربر را به طور کامل حفظ کند و امنیت بیشتری را در تراکنش ها ایجاد کند.

شاید این سوال ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد که اگر اطلاعات روی بلاک چین ذخیره می شود پس چگونه مخفی باقی می ماند! زوکو ویلکاکس بنیان گذار ZEC بیان کرد با این که داده ها روی پایگاه بلاک چین ثبت می شود اما اطلاعات فرستنده و گیرنده و میزان مقدار پول جا به جا شده مخفی خواهد ماند و هیچ کس نمی تواند به آن ها دسترسی پیدا کند.

از  ZCASH با عنوان ارز رمزپایه نام برده شده است  که بیت هامب به عنوان بزرگ ترین صرافی های ارزهای رمز پایه از خدمات بیت کویت و همچنین اتریوم بهره مند بوده است. با ورود ارز رمزپایه زی کش به بازار و توزیع  آن در سراسر جهان ، بیت هامب ZEC را به لیست خدمات خود اضافه کرد.

معرفی زی کش ZCASH -

کاربرد های ارز دیجیتالی ZEC :

ارزهای دیجیتالی از جمله زی کش بر خلاف تمام پول های موجود در جهان که تحت کنترل و نظر مدیران و مقامات بررسی و نگهداری  می شوند، به صورت کاملا مجازی عرضه شده و هیچ دولتی روی آن تسلط ندارد.

با در دست داشتن و فروش پول مجازی زد کش قادر هستید یورو و ریال دریافت کنید. افرادی که نیازمند هستند پول وسود بیشتری در مقابل تجارت خود متحمل شوند و همچنین مشتریانی که میخواهند با شرایط پرداختی بهتری برای پرداخت هزینه های خود اقدام کنند، بهترین راه برای انتقال وجه استفاده از پول الکترونیکی یا پول مجازی می باشد.

همانطور که در پاراگراف قبل گفته شد ، زی کش بر پایه بلاک چین فعالیت خود را انجام می دهد. در پایگاه بلاک چین تمام اطلاعات و داده ها روی سیستم های بی شماری قرار گرفته اند، بر همین اساس هیچ کس توانایی کنترل داده ها را ندارد و این ویژگی باعث شده تا هک این سیستم غیرممکن شود.

در واقع زدکش یا ZCASH با عنوان (تراکنش محافظت شده ) موفقیت خود را در سراسر جهان به اوج کشاند.

استخراج ZCASH  :

اگر بخواهید با سرعت بسیار بالا زی کش استخراج کنید بهتر است از سخت افزار های خیلی قوی که توانایی پردازش تراکنش ها را داشته باشد استفاده نمایید. با استفاده از کامپیوتر هم می توانید ZEC استخراج کنید اما زمان خیلی زیادی مصرف می شود که به صرفه نیست.

خرید و فروش ZCASH و zcash wallet :

زدکش را می توان هم از طریق صرافی و هم از طریق استخراج تهیه کرد. هنگامی که قصد دارید تراکنش های خود را با سرعت بالا انجام دهید می توانید بدون ثبت نام ،ZCASH  خریداری کنید وخرید آنی و مطمئن داشته باشید. با خرید ZCASH و دانلود zcash wallet و داشتن آدرس زی کش دیگران می توانید انتقال ارز را انجام دهید و یا با آدرس خود از دیگران پول دریافت کنید. بنابراین با خرید و فروش زی کش و افتتحاح کیف پول ZCASH قادر هستید مبادلات و معاملات خود را با سرعت بالا تغییر دهید.

از کیف پول های Trezor و Ledger می توان برای ارزهای دیجیتالی استفاده کرد.

با مطالعه این مقاله اطلاعات کافی درباره ارز دیجیتالی ZCASH بدست آوردید. اینک اگر علاقه مند به دریافت زی کش هستید می توانید در جهت استخراج و خرید آن اقدام نمایید.