ارز دیجیتال EOS چیست ؟

EOS پلت فرمی است برای پشتیبانی مباحث تجاری ٬ که به شرکت ها این اجازه را می دهد تا برنامه های بلاک چین را شبیه به برنامه های تحت وب ایجاد کنند . در حال حاضر ای او اس یک رقیب جدی برای اتریوم است هر چند که از آن پشتیبانی می کند.

نقش EOS در فرایند اپلیکیشن های غیرمتمرکز:

ای او اس برای توسعه اپلیکیشن های غیرمتمرکز ارائه شده است. این توکن از مجموعه ای از ابزارها و قابلیت هایی تشکیل شده است که عملکرد ساخت اپلیکیشن های غیر متمرکز را آسان می کند. در واقع EOS راغب است ابزار مناسبی برای اپلیکیشن های غیر متمرکز باشد و توسعه دهندگان بتوانند این سیستم را تکمیل کنند.

ایوس تمایل دارد از تمام قراردادهای هوشمند مانند امنیت بیت کوین و قدرت پردازش اتریوم استفاده کند. و همچنین از مشکلاتی که بر سر راه افراد در هنگام ورود به بلاک چین وجود دارد جلوگیری کند.

شبکه EOS  و ذخیره سازی داده ها

توکن EOS کاربردهای فراوانی دارد که توسعه دهندگان می توانند از تمام امکانات این شبکه استفاده کنند.

با استفاده از EOS می توان از اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در بین حساب های کاربری بهره مند شد. همچنین شبکه EOS توانایی ذخیره سازی داده ها به بیرون از بلاک چین را دارد.

کاربرد ایوس EOS

 • با استفاده از سیستم ای او اس می توان هویت اشخاص را به صورت های گوناگون بررسی کرد و به بازیابی حساب های دزدیده شده پرداخت.
 • قابلیت دیگر سیستم ایوس EOS ایجاد فضای ذخیره سازی ابری
 • اجرای اپلیکیشن ها روی سرورها و استفاده از ترافیک EOS
 • هزینه سرورها به وسیله شبکه EOS پرداخت می شوند.
 • ای او اس مشکل تاخیر در عملکرد را برطرف می کند و عملکرد سیستم را افزایش می دهد.

شرکت ها با استفاده از توکن ایوس EOS ، مدل درآمد خود را خودشان تصمیم گیری می کنند، بدین صورت که نرخ تراکنش انجام شده روی بلاک چین را خودشان تعیین می کنند. پس کاربران برای ارسال پیام نرخ مشخص شده ای در بلاک چین ندارند.

سرعت عملکرد EOS

در اکوسیستم EOS به دلیل سرعت زیاد عملکرد سیستم ای او اس ، ساختن هر بلاک و اضافه کردن آن به زنجیره بلاک ها با سرعت بالا انجام می گیرد. تراکنش ها و پیامک ها از طریق این بلاک های زنجیره ای ایجاد شده ارسال می شوند.

خرید گیفت کارت با بیت کوین ٬ اتریوم ٬ ریپل و…

نسخه جدید EOS

در بهار سال 2018 نسخه جدید و رسمی EOS وارد بازار می شود. توسعه دهندگان و سرمایه گزاران ارز EOS جامعه ای بسیار فعال هستند و فعالیت خود را در زمینه تکمیل فرآیند پروژه ای او اس شروع کردند.

خرید و فروش توکن ایوس EOS 

ارز دیجیتال EOS ( ای او اس ) - ۲

رشد قابل توجه این توکن ، افراد را به سوی خرید و فروش ارز EOS سوق می دهد که با نگاهی اجمالی به قیمت آن ، می توانند با توجه به وضعیت بازار خرید یا فروش خود را انجام دهند.

لذا این توکن منحصر به فرد است و توسعه دهندگان بر اساس مقدار اتریومی که آورده اند ،EOS تحویل می گیرند. مقداری هم به عنوان پاداش به شرکت توسعه دهنده واگذار و مابقی برای فروش به بازار عرضه می شود. عزیزان توجه داشته باشید جهت خرید گیفت کارت با ارز دیجیتال در ایران می توانید از طریق شماره تماس و تلگرام ۰۹۱۲۳۱۷۹۰۶۰ اقدام نمایید.

امنیت EOS

ای او اس بر مبنای بلک چین است برای پشتیبانی از برنامه های کاربردی از جمله احراز هویت و پایگاه داده (دیتا بیس) ایجاد شده است.

نرم افزار ای او اس

ای او اس نرم افزاری است که می تواند برنامه های بلاک چین را شبیه به برنامه های تحت وب به کار بگیرد.

ویژگی ها

 • مقیاس پذیری:

  EOS می تواند میلیون ها تراکنش را در ثانیه با پردازش غیر همزمان به صورت موازی انجام دهد.

 • از بین بردن هزینه ها در انجام معاملات :

  به این گونه است که کاربران اجازه استفاده از منابع متناسب با سهم خود ، بجای پرداخت هر معامله را دارند ٬ این در حالی است که اتریوم این ویژگی ها را ندارد.

ارز دیجیتال EOS (ای او اس) - ۱

چه تفاوتی بین اتریوم با ای او اس هست ؟

EOS نسخه سریع تر از اتریوم است توانایی پردازش معاملات را با بیش از چند هزار بار در ثانیه را دارد.

خرید و فروش اتریوم

EOS رهبر افزایش قیمت

EOS اولین بار توسط Dan و با راه اندازی ICO اعلام شد. این سکه در حدود ۴۸ دلار فروخته می شد و اکنون در رتبه بالایی از ارزهای دیجیتال  و به قیمت $ 17.620790 مبادله می شود.

قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال

بیشتر کوین های ارزشمند بازار نسبت به قیمت دلار افزایش ارزش داشتند. در این میان ، EOS بهترین عملکرد را از خود نشان داد که دور از انتظار بود. بیت کوین با چهار درصد افزایش٬ کاردانو، که پنجمین رتبه در ارزهای با ارزش رمز پایه را دارد نیز هشت درصد افزایش یافت.

اما EOS با ۴۸ درصد رشد، نمودار رشد ارزش را بسیار جابجا کرد . این رشد نمودار بخاطر آن بود که اعلام شد در چند روز آینده از سئول کره جنوبی خبرهایی در مورد EOS نشر پیدا می کند و به یک پیشرفت جامع دست می کند .

یکی از علل پیشرفت بازار ارزهای دیجیتال ، این است که در چندین گزارش بیان کرده اند که کره جنوبی در حال حاضر به دنبال ممنوعیت خرید و فروش ارزهای رمز پایه نیست.


ارز دیجیتال EOS ٬ ارز ایوس Eos ٬ ارز دیجیتال EOS و قیمت آن ٬ ارز ای او اس چیست ٬‌ همه چیز درباره ارز دیجیتال ای او اس ٬ خرید و فروش ارز ایوس Eos ٬  ارز دیجیتال ای او اس و نحوه خرید آن ٬ خرید ارز ایوس Eos ٬ ارز دیجیتال ای او اس ٬ ارز ایوس Eos چیست ٬ ارز ای او اس ٬ ارز دیجیتال EOS را چگونه تهیه کنیم ٬ خرید ارز دیجیتال ای او اس ٬ ارز ایوس Eos قانونی ٬ ارز ای او اس معتبر ٬ قیمت لحظه ای ارز دیجیتال ای او اس ٬ تغییر قیمت ارز ایوس Eos ٬ ارز ای او اس را چونه خریداری کنم ٬ ارز دیجیتال EOS و تفاوت آن با اتریوم ٬ دریافت ارز دیجیتال ای او اس ٬ نحوه استفاده از ارز ای او اس