ارز دیجیتال استاتوس

ارز استاتوس – ارز دیجیتال Status

Status یک پلتفرم مبادله پیام open source و مرورگر است و به کاربران اجازه می دهد تا با برنامه های dApps که در شبکه Ethereum اجرا می شوند، ارتباط برقرار کنند.

Status دارای سرمایه ۱۳۵ میلیون دلاری است که کابران می توانند با قرارداد های هوشمند برنامه های خود را طراحی کنند

وظایف استاتوس:

همانطور که گفته شد استاتوس در درجه اول به عنوان یک شکل جدید از فرم رسانه های اجتماعی می باشد و از طریق Light Client Ether ، دریافت ، ارسال و ذخیره شود.

به وسیله ارز استاتوس قادر به تجارت و پرداخت هزینه ها هستید. همچنین Status به شما امکان دسترسی به تمام برنامه های غیرمتمرکز Ethereum را می دهد.

وضعیت استاتوس در شبکه های اجتماعی چگونه است؟

شبکه های اجتماعی از مالک ، تبلیغ کننده و کاربر تشکیل شده است.

مالک: مالک منظور خالق شبکه است. شخصی که شبکه را به وجود آورده است.

دو نقش اصلی مالک، جذب و حفظ کاربران به پلت فرم رسانه های اجتماعی می باشد. پس از جذب کاربران به شبکه ، بر روی استخراج ارزش کاربران تمرکز می کنند.

تبلیغ کننده: به عنوان کارگزار در نظر گرفته می شود و وظیفه آن ، حرکت مالک به سوی استخراج ارزش از شبکه و کاربر است.

در واقع وظیفه اصلی تبلیغ کننده ، حفظ شبکه های اجتماعی، با استفاده از خرید داده های کاربران یا خرید تبلیغات برای محصولات و خدمات بازی می باشد.

کاربر: کاربران کسانی هستند که از شبکه های اجتماعی برای ارتباط با دوستان یا برای به اشتراک گذاشتن منافع خاص خود استفاده می کنند.

طراحی این پلت فرم اجازه می دهد تا شبکه های اجتماعی و نرم افزار آن با منافع کاربران هماهنگ شود. استاتوس به گونه ای طراحی شده است که کاربر قادر است اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته است را به طور کامل کنترل کند.

قیمت استاتوس 

با مشاهده قیمت استاتوس در سایت های مربوط به ارز دیجیتال متوجه می شوید که قیمت استاتوس و دیگر ارزها هر لحظه به دلیل نوسانات ، دچار تغییر می شود.

برای بدست آوردن نرخ دقیق توکن استاتوس بهترین روش استفاده از صرافی های معتبر خرید و فروش ارز دیجیتال است.

ارز دیجیتال استاتوس (Status) - 2

استاتوس و اتریوم

Status راهکاری برای کاربران جهت کار کردن با بلاک چین اتریوم ارائه می دهد. بدون آنکه نیازی به دانلود داشته باشد.

حتما بخوانید :

بهترین ارز دیجیتالی برای سرمایه گذاری

کیف پول Status

استاتوس نیز دارای کیف پول الکتریکی به نام eWallet است . کاربران با این کیف پول می توانند برای پرداخت در بازار و همچنین برای تجارت استفاده کنند . همچنین جهت خرید گیفت کارت با ارز دیجیتالی می توانید از طریق شماره تماس و تلگرام ۰۹۱۲۳۱۷۹۰۶۰ اقدام نمایید.

Status همچنین پلت فرمی به نام dApps دارد که این پلت فرم فضایی را برای ایجاد معاملات دیجیتالی و همچنین برای امنیت در انجام آنها ایجاد میکند . dApps انجام خرید و فروش را راحت تر ٬ ازران و شفاف تر و همچنین از آن محافظت می کند و نقش مهمی در بخش رسانه ها نیز ایجاد می کند. ارز دیجیتال استاتوس (Status) -

خرید با بیت کوین

نقش Status برای هنرمندان

هنرمندان نیز از این پلت فرم برای دانلود و هماهنگ سازی استفاده می کنند که شامل یک پیام رسان رمز گذاری برای ایجاد چت و قراردادهای هوشمند است .

پلتفرم استاتوس قرارداد های هوشمند را مدیریت می کند و همچنین امکان تبادل ارزهای رمزنگاری و ارسال پیام های رمز شده از طریق مسنجر را دارد .

انواع کیف پول استاتوس

  • MetaMask (افزونه فایرفاکس و کروم)
  •  Parity (Desktop)
  • MyEtherWallet (نیاز به دانلود ندارد)
  • Mist (Desktop)
  • imToken (iPhone)
  • imToken (Android)

Status نرم افزار پیام رسان غیر متمرکزی است که از آن می توان جهت چت با دیگر کاربران و همچنین انتقال اتریوم استفاده کرد و برای انجام تبادلات از توکن SNT استفاده می شود .یعنی در این نرم افزار اگر شخصی قصد خرید محصولی را از شخص دیگر داشته باشد باید توکن بخرد و از آن استفاده کند.

بر همین اساس توکن ها با ارزش می شوند و می توانند در مبادلات استفاده شوند.


ارز دیجیتال استاتوس (Status) – خرید ارز استاتوس Status – ارز استاتوس چه قیمتی دارد – ارز دیجیتال استاتوس – ارز استاتوس (Status) – ارز دیجیتال (Status) ٬ خرید ارز استاتوس Status
قیمت لحظه ای ارز استاتوس – خرید ارز استاتوس Status – آشنایی با ارز دیجیتال استاتوس (Status) – ارز دیجیتال استاتوس (Status) چیست – ارز دیجیتال Status – خرید ارز استاتوس Status
ارز دیجیتال استاتوس (Status) چه کاری انجام می دهد – ارز دیجیتال استاتوس (Status) و اتریوم – خرید ارز استاتوس Status – ارز استاتوس چیست – ارز دیجیتال Status و کارایی آن
خرید ارز دیجیتال استاتوس – در مورد ارز دیجیتال استاتوس – ارز دیجیتال Status – خرید ارز استاتوس Status – ارز دیجیتال استاتوس SNT – فروش ارز دیجیتال استاتوس –  ارز Status – ارز استاتوس