سرویس Xbox Game Pass Ultimate

در این بخش به معرفی اشتراک Xbox Game Pass Ultimate می پردازیم . همان طور که از نام آن مشخص است این سرویس ترکیب گلد و گیم پس ایکس باکس است.

قبل از معرفی سرویس Xbox Game Pass Ultimate شایعاتی در مورد انتشار این سرویس به گوش می رسید تا این که کمپانی مایکروسافت در نمایشگاه E3 در سال 2019 میلادی ، سرویس جدید خود را با نام Xbox Game Pass Ultimate در یک کنفرانس خبری معرفی کرد.

خرید اشتراک Xbox Game Pass + Gold سه ماهه ( Ultimate )

ابتدا به معرفی مختصری از هر دو سرویس به صورت جداگانه می پردازیم:

سرویس گیم پس ایکس باکس  Xbox Game Pass

یکی از خدماتی که مدتی است شرکت مایکروسافت به سرویس های خود اضافه نموده سرویس گیم پس ایکس باکس است . همان طور که در بخش های قبلی گفته شد ، این سرویس مشابه سرویس ea Access است که در سال 2017 برای ویندوز و ایکس باکس عرضه شد.

با استفاده از اشتراک گیم پس می توانید به بسیاری از بازی های ایکس باکس وان بدون پرداخت هزینه های اضافی دسترسی داشته باشید و یا حتی بازی ها را با هزینه ی کمتری خریداری نمایید.

خرید بازی های ایکس باکس ، پلی استیشن و سی دی کی

با داشتن سرویس گیم پس ایکس باکس مایکروسافت می توانید به بیش از 100 نوع بازی مختلف موجود در اپ استور ایکس باکس دسترسی رایگان داشته باشند.

ایکس باکس گیم پس از نوع سرویس های اشتراکی مایکروسافت است که اخیرا بازی های جدیدی مانند Monster Hunter: World به آن اضافه شده است.

سرویس گلد ایکس باکس Xbox Live Gold

یکی از پرطرفدارترین سرویس های ایکس باکس سرویس لایو گلد است .

در مورد سرویس لایو گلد نیز پیش تر گفته شد که با استفاده از آن می توانید علاوه بر دسترسی به بخش آنلاین بازی ها ، از هزاران فیلم و سریال نیز بهره مند شوید و به صورت رایگان هر ماه به دو بازی از ایکس باکس وان و دو بازی از ایکس باکس 360 دسترسی پیدا کنید.

 سرویس ایکس باکس گیم پس Xbox Game Pass Ultimate ) Ultimate ) 

سرویس ایکس باکس گیم پس التیمیت قابلیتی برای کاربران ایکس باکس وان فراهم می کند که بتوانند اشتراک ایکس باکس گیم پس و ایکس باکس لایو گلد را بدون پرداخت هزینه اضافی دریافت کنند.

بیشتر بدانید :

ایکس باکس گیم پس ( Xbox Game Pass ) چیست؟

با استفاده از این سرویس کاربران ایکس باکس وان، می توانند Xbox Game Pass را برای ماه اول با قیمت یک دلار خریداری کنند که این لطف را مدیون نمایشگاه E3 هستند که سرویس ایکس باکس گیم پس التیمیت در آن معرفی شد.

البته طبق بررسی های انجام شده مشخص شد سرویس Xbox Game Pass Ultimate تا پایان سال جاری در اختیار کاربران قرار نمی گیرد و احتمال دارد فقط کاربرانی که جزو ایکس باکس وان باشند به صورت آزمایشی به این سرویس راه یابند.

همچنین می توانند سرویس Xbox Game Pass را در کنار اشتراک طلایی و گیم پس معمولی از طریق pc نیز تجربه کنند.

ناگفته نماند که برای دریافت سرویس ایکس باکس گیم پس التیمیت ماهیانه 15 دلار به عنوان هزینه از حساب شما کسر خواهد شد.


سرویس ایکس باکس آلتیمیت ، سرویس التیمیت ایکس باکس گیم پس ،سرویس Xbox Game Pass Ultimate ، معرفی اشتراک Xbox Game Pass Ultimate ، سرویس ایکس باکس گیم پس التیمیت ، معرفی Xbox Game Pass Ultimate ، ایکس باکس لایو + ایکس باکس گیم پس ، سرویس جدید ایکس باکس ، اشتراک Xbox Game Pass Ultimate