در این قسمت با ما همراه باشید تا در مورد این که اسکایپ چیست و چه استفاده هایی می توانید از آن داشته باشید صحبت کنیم.

اسکایپ نرم افزاری قدرتمند جهت :

برقراری مکالمه و تماس اینترنتی می باشد که متعلق به شرکت مایکروسافت است. اسکایپ دارای سرویس ویدئو کنفرانس بر پایه Video Stream می باشد.
کاربران اینترنتی می توانند به صورت رایگان از این نرم افزار استفاده کنند در واقع بدون هزینه ، تماس با اسکایپ امکان پذیر است. به صورتی که هیچگونه محدودیت پلتفرم در تمامی نسخه های آن ( نسخه دسکتاپ ، نسخه موبایلی ) وجود ندارد.

از جمله امکانات نرم افزار اسکایپ می توان به تماس رایگان با اسکایپ ، ارسال پیام صوتی، پیام متنی، پیام صوتی و تصویری، مکالمه صوتی و تصویری با کیفیت و سرعت بالا، ایجاد ویدیو کنفرانس و یا کنفرانس صوتی، به اشتراک گذاری فایل، اشتراک گذاری صفحات دسکتاپ و…اشاره کرد.

در این قسمت تا حدودی با امکانات و مزایای اسکایپ آشنا شدید .

و همچنین در ادامه آموزش و نحوه استفاده گیفت کارت اسکایپ و ردیم کردن آن را نیز به شما آموزش خواهیم داد.

اکنون زمان آن رسیده که با گیفت کارت اسکایپ هم آشنا شوید و از دیگر مزایای اسکایپ نیز با خرید گیفت کارت اسکایپ لذت ببرید. برای اطلاع از اعتبار و قیمت های گیفت کارت اسکایپ از طریق لینک زیر اقدام کنید.


اسکایپ چیست ٬ اسکایپ فارسی ٬ اسکایپ اندروید ٬ اسکایپ برای ویندوز ٬ اسکایپ برای کامپیوتر ٬ اسکایپ در ایران ٬ نصب اسکایپ ٬ اسکایپ دانلود ٬ اسکایپ چیست و چگونه کار می کند ٬ نصب اسکایپ روی موبایل ٬ دانلود اسکایپ برای موبایل ٬  skype download ٬ معنی اسکایپ چیست ٬ ای دی اسکایپ چیست ٬ ثبت نام اسکایپ ٬ چگونه در اسکایپ دوست پیدا کنیم

اطلاعات بیشتر از گیفت کارت اسکایپ