خرید گیفت کارت و تحویل آنی

خرید گیفت کارت اسکایپ ( آموزش و نحوه خرید )

در توضیحات قبلی در مورد اسکایپ چت ، گیفت کارت اسکایپ و این که چگونه از اسکایپ برای برقراری ارتباط و تماس تلفنی استفاده می گردد صحبت کردیم. گفته شد که از اسکایپ برای کامپیوتر و برای اندروید نیز استفاده می شود و متعلق به شرکت مایکروسافت است.

از اسکایپ برای برقراری تماس تلفنی با موبایل و تلفن ثابت ، ایجاد تماس های بین المللی با هزینه پایین ، استفاده از Caller ID ، ارسال sms با اسکایپ ، دریافت شماره اختصاصی اسکایپ ، تماس تلفنی با اسکایپ از طریق wifi ، استفاده می شود .

دقت داشته باشید که بعضی از سایت ها اقدام به ارائه گیفت کارت رایگان اسکایپ می کنند باید توجه داشته باشید که گیفت کارت رایگان اسکایپ معتبر نبوده و باعث بسته شدن اکانت اسکایپ شما می شود.

برای بهره مندی از تمامی این امکانات و دیگر ویژگی های اسکایپ نیاز به خرید گیفت کارت اسکایپ دارید. سایت گیفت کارت اولین سایت فروش گیفت کارت در ایران افتخار دارد گیفت کارت های اسکایپ معتبر و اصلی را ارائه می نماید.

دانلود برنامه اسکایپ 

ابتدا از سایت اصلی اسکایپ این نرم افزار را دانلود کنید.

دانلود برنامه اسکایپ 

در این سایت می توانید به گزینه های زیر دسترسی داشته باشید :

دانلود برنامه اسکایپ برای ویندوز Windows ، دانلود برنامه اسکایپ برای مک Mac OS ، دانلود برنامه اسکایپ برای لینوکس Linux

دانلود برنامه اسکایپ برای اندروید و موبایل ، دانلود برنامه اسکایپ برای تبلت ، دانلود برنامه اسکایپ برای آیپد iPad

دانلود برنامه اسکایپ برای اپل واچ Apple Watch ، دانلود اسکایپ برای ایکس باکس Xbox 

پس از دانلود برنامه اسکایپ به سایت گیفت کارت دات آی آر مراجعه نمایید

و در صورتی که در این سایت عضویت ندارید ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

خرید گیفت کارت اسکایپ

اگر قبلا در سايت گيفت کارت عضو بوده ايد و اکانت خود را تائيد کرده ايد (تائيد تلفن ثابت) با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سايت شويد. در غير اين صورت براي تاييد اکانت خود جهت تحويل گرفتن کد از خريد سوم به بعد شما و فعال سازي پنل تخفيف جهت کاهش قيمت ها به لينک تائيد خودکار تلفن ثابت مراجعه کنيد .

نکته: براي تائيد اکانت (تائيد تلفن ثابت) خود به صورت خودکار از لينک تائيد خودکار تلفن ثابت اقدام کنيد. جهت آموزش تائيد خودکار تلفن ثابت به لينک آموزش تائيد خودکار تلفن ثابت مراجعه کنيد.

جهت خرید گیفت کارت اسکایپ Skype یا خرید گیفت کارت برای اسکایپ ( Skype ) نام کاربري و رمز عبور خود را وارد کرده و روي دکمه ورود کليک کنيد.

گیفت کارت اسکایپ یا کارت شارژ اسکایپ خود را در این مرحله انتخاب نمایید.

خرید گیفت کارت اسکایپ - 2

برای خرید گیفت کارت اسکایپ با کلیک روی تصویر اسکایپ می توانید بسته به نیاز خود

گیفت کارت اسکایپ 10 دلاری 

گیفت کارت اسکایپ 25 دلاری را انتخاب نمایید.

پس از انتخاب گيفت کارت Skype مورد نظر و تعداد آن ، به قسمت پرداخت می رويد. درگاه مورد نظر را انتخاب کنيد ، کد امنيتی را زده به صفحه پرداخت بانک می رويد. پس از پرداخت از درگاه بانکی به شما فاکتوری داده می شود و کد گيفت کارت شما رو به روي تحويل نوشته شده است. در عين حال ايميل خريد از فروشگاه گيفت کارت هم برای شما ارسال می شود.

نکته: در صورتي که اکانتتان را تائيد کرده باشيد در قسمت گزارش خريد تمامی کدهای خريداری شده خود را می توانيد مشاهده نماييد.

برای اطلاع از نحوه شارژ اکانت اسکایپ یا شارژ اکانت اسکایپ با گیفت کارت کلیک کنید.

خرید گیفت اسکایپ ٬‌ خرید گیفت کارت اسکایپ ٬ خرید گیفت اسکایپ معتبر ٬ خرید گیفت کارت برای اسکایپ ٬ خرید گیفت اسکایپ ارزان

جهت خرید گیفت کارت اسکایپ Skype اینجا کلیک کنید