خرید گیفت کارت و تحویل آنی

ایکس باکس چیست 

نام تجاری بازی ویدیویی متعلق به مایکروسافت می باشد در واقع ایکس باکس XBOX یک کنسول بازی است که اولین کنسول بازی ارائه شده توسط شرکت امریکایی پس از Atari Jaguar بود.

ایکس باکس XBOX

دومین کنسول ارایه شده توسط مایکروسافت Xbox 360 بود که این کنسول درتاریخ ۲۲ نوامبر سال ۲۰۰۵ وارد بازار شد، در ابتدا تیم توسعه دهندهٔ کنسول‌های بازی در شرکت مایکروسافت تصمیم داشت کنسول XBOX ۳۶۰ را با نام زنون (Xenon) یا XBOX ۲ به بازار معرفی کند، اما شرکت مایکروسافت برای این‌ که طیف اثرگذاری این محصول را بیشتر به نمایش بگذارد، نام ایکس‌باکس ۳۶۰ را روی آن گذاشت.

عدد ۳۶۰ با توجه به لگوی رسمی کنسول می‌تواند واحد درجه داشته باشد که این مفهوم را برای کاربر خود القا می کند که کاربر استفاده کننده از کنسول ، خود را در مرکز دنیای ساختگی توسط این کنسول حس خواهد کرد.

برای استفاده از امکانات ذکر شده نیاز به گیفت کارت دارید. گیفت کارت ایکس باکس را می توانید از سایت گیفت کارت تهیه نمایید.

با خرید و استفاده از گیفت کارت‌های ایکس باکس می‌توانید آخرین بازی‌ها و سرگرمی‌ها را از فروشگاه ویندوز خرید کنید. پس از شارژ گیفت کارت ایکس می‌توانید با استفاده از بالانس موجود در حساب خود برای خرید بازی‌ ،فیلم، موسیقی، اپلیکیشن و یا هر چیز دیگری که در فروشگاه‌های آنلاین مایکروسافت به فروش می‌رسد استفاده کنید.

لازم به ذکر است :

 گیفت کارت Xbox گیم پس Game Pass یک ماهه نیز در سایت گیفت کارت موجود شده است.

در ادامه با آموزش ساخت اکانت XBOX و نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس با ما همراه باشید.

اطلاعات بیشتر از گیفت کارت ایکس باکس