ردیم دیت Redeem Date یا استعلام تاریخ مصرف گیفت کارت ایکس باکس ، مایکروسافت و EA Access

توجه داشته باشید که برای ردیم دیت گیفت کارت ایکس باکس :

در ابتدا آی پی خود را به IP غیر از ایران تغییر دهید و پس از آن وارد سایت ایکس باکس شوید.

نکته مهم : حتما از ساعت 5 عصر به بعد برای گرفتن ردیم دیت اقدام نمایید . در این صورت ساپورت انلاین نبوده و  شما با مراحل زیر رو به رو  نخواهید شد.

پس از این که وارد سایت ایکس باکس شدید مطابق تصویر از سمت راست صفحه روی دکمه ی Contact Us کلیک کنید.

سپس از لیست کشویی اول ، همان طور که در تصویر هم مشخص می باشد گزینه subscriptions & billing و از لیست کشویی دوم گزینه I cant redeem a code را انتخاب کنید و در پایان دکمه NEXT را کلیک کنید.

پس از کلیک روی دکمه NEXT به صفحه ی جدیدی وارد می شود که باید بدون تغییراتی از این صفحه عبور کنید . پس برای این منظور روی دکمه ی Skip کلیک کنید.

در بخش بعدی باید صفحه را به پایین اسکرول کنید و از بین بخش های مشخص شده بخش Get help redeeming codes or gift cards را انتخاب کنید .

در صورتی که هنوز با یوزر و پسورد خود در سایت مایکروسافت لاگین نکرده اید پس از این بخش از شما درخواست می شود با اطلاعات خود در سایت ایکس باکس Log in کنید.

پس از ورود در صفحه ی بعدی باید روی دکمه ی Start Chat کلیک کنید.

اکنون از شما درخواست می شود برای برقراری بهتر ارتباط نام خود را وارد کرده سپس پیغامی برای شما با نام خودتان ارسال می گردد و تعداد افراد منتظر در صف پاسخ گویی را به شما  نشان می دهد.

در این مثال 4 نفر قبل از شما منتظر پاسخ گویی هستند. منتظر بمانید تا شما در ابتدای صف جهت برقراری ارتباط ، قرار بگیرید. کمی منتظر باشید تا به صفحه ی اصلی چت هدایت شوید.

در هنگام شروع چت متن زیر را برای ساپورت ایکس باکس ارسال کنید و منتظر باشید تا تاریخ و زمان مصرف کد را برای شما ارسال کنند.

Hi  i bought this giftcard today but i can not use it i found this code was redeemed before
کد گیفت کارت خود را بنویسید ………………………….. :this is the code

  i need redeem date and time

دقت کنید باید از چت اسکرین شات ( عکس ) بگیرید به نحوی که کد ارسال شده برای ساپورت و همچنین تاریخ مصرفی که ساپورت برای شما ارسال می کند در تصویر کاملا مشخص باشد و سپس آن را برای سایت مورد نظر که از شما درخواست ردیم دیت کرده است ارسال نمایید.

در این جا شما توانستید با موفقیت از ساپورت ایکس باکس استعلام تاریخ مصرف کد گیفت کارت ایکس باکس ، مایکروسافت و EA Access خود را دریافت کنید.

در پایان می توانید به پشتیانی سایت ایکس باکس امتیاز بدهید همچنین برای خاتمه چت روی دکمه end chat در بالای صفحه کلیک کنید.

ردیم دیت ایکس باکس گیم پس :

همچنین برای گرفتن ردیم دیت Redeem Date ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) نیز می توانید از این آموزش استفاده کنید.