در قسمت های قبلی با ایکس باکس (Xbox) و گیفت کارت ایکس آشنا شدید.

اکنون قصد داریم به معرفی اکانت گلد ایکس باکس ، یا اکانت ایکس باکس لایو یا گلد ایکس باکس یا EA access ایکس باکس بپردازیم.

 اکانت گلد ایکس باکس

خرید اکانت گلد ایکس باکس ، این امکان را به شما می دهد که بازی های Xbox را به صورت آنلاین با دوستان خود یا دیگر گیمرها در سراسر جهان انجام دهید.

همچنین این امکان را به شما می دهد بتوانید با گیمرها به صورت آنلاین صحبت کنید (به طور مثال با هدفون) که باعث چندین برابر شدن هیجان به خصوص در بازی های دسته جمعی می شود.

بازی به همراه گلد به شما این امکان را می دهد که به صورت هرماه در ایکس باکس ۳۶۰ و  ایکس باکس وان بازی کنید.

از جمله مزیت های گیفت کارت XBOX یا گیفت کارت ایکس باکس وان نداشتن تاریخ انقضا است از این جهت می توانید هدیه ای جالب و خوبی برای دوستان و عزیزان شما باشد.

همانطور که مشخص هست پس از شارژ یا Redeem کردن حساب کاربری خود، این اعتبار قابل انتقال به شخص دیگری نمی باشد ولی چون شبکه XBOX Network متصل به دیگر سرویس های شرکت Microsoft می باشد می تواند توسط پلتفرم ها و سرویس های دیگر مایکروسافت مورد استفاده قرار گیرد.

گیفت کارت Redeem شده

نکته: گیفت کارت Redeem شده تا زمان مصرفی که روی کارت مشخص شده است اعتبار دارد.

به عنوان مثال اگر اکانت گلد 48 ساعته خریداری نموده اید از زمان ردیم ، تا 48 ساعت فرصت دارید از شارژ آن استفاده نمایید. در غیر این صورت اگر کد را ردیم کرده و بعد از زمان 48 ساعت برای استفاده اقدام نمودید قادر به استفاده از کد نخواهید بود.

در این صورت سایت گیفت کارت هیچ مسئولیتی را در مورد کد ردیم شده نخواهد پذیرفت.

تیم پشتیبانی

سایت گیفت کارت خود را موظف می داند که به همراهان همیشگی این سایت خاطر نشان کند برخی از فروشندگان اینترنتی با در اختیار قرار دادن گلد رایگان Xbox live یا اکانت ایکس باکس لایو رایگان موجب هک شدن و بلاک شدن اکانت شما می شوند.

برای تجربه هیجان بازی های ایکس باکس

نیاز به گیفت کارت گلد ایکس باکس دارید. برای خرید گیفت کارت یا اکانت گلد ایکس باکس یا خرید EA access ایکس باکس می توانید به سایت گیفت کارت مراجعه کنید.

در سایت گیفت کارت دات آی آر 

  • اشتراک ایکس باکس گیم پس گلد سه ماهه نامحدود Xbox Game Pass + Gold سه ماهه
  • خرید اکانت گلد 48 ساعته ایکس باکس
  • خرید اکانت گلد 14 روزه ایکس باکس
  • خرید اکانت گلد 1 ماهه ایکس باکس
  • خرید اکانت گلد 3 ماهه ایکس باکس
  • خرید اکانت گلد 12 ماهه ایکس باکس
  • خرید اکانت گلد 24 ماهه ایکس باکس
  • خرید EA access یک ماهه ایکس باکس
  • خرید EA access یکساله ایکس باکس موجود می باشد.

با توجه به نیاز خود گیفت کارت EA access ایکس باکس یا ایکس باکس مورد نظر را انتخاب کنید.

گیفت کارت های گلد ایکس باکس در بعضی موارد به صورت عامه تحت عنوان خرید اکانت بازی ایکس باکس وان یا خرید اکانت Xbox One ( اکانت ایکس باکس وان ) نیز بیان می شوند.

لازم به ذکر است گیفت کارت ایکس باکس Game Pass یک ماهه نیز در سایت گیفت کارت موجود شده است.

سایت www.giftcard.ir  اولین سایت فروش گیفت کارت در ایران، با ارایه گیفت کارت معتبر و اصلی و ارزان می تواند شما را در جهت فراهم کردن گیفت کارت ایکس باکس یاری کند.