گوگل پلی استور ( Google Play Store) یا گوگل پلی چیست؟

به دلیل تحریم ها ، در گذشته گوگل پلی در ایران قابل استفاده نبود.

پس از اطلاع رسانی شرکت اپل از توقف تحریم ها و در دسترس قراردادن نرم افزارهای کاربردی رایگان ، امکان استفاده از گوگل پلی در ایران نیز فراهم شد.

Google Play  :

Google Play یک سرویس چند رسانه‌ ای از شرکت گوگل است که گوگل آن را در ماه مارس 2012 زمانی که گوگل، خدمات دو برند سابق اندروید مارکت و گوگل موزیک را ادغام کرد آن را معرفی کرد.

نرم افزار گوگل پلی اندروید

گوگل پلی اندروید نرم افزاری است که پیوند مشترکی با سیستم اندروید دارد همچنین پیوندی است میان سیستم عامل و برنامه هایی که از طریق آن مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید گیفت کارت گوگل پلی امریکا

سرویس گوگل پلی استور

شامل فروشگاهی آنلاین برای موسیقی، فیلم، کتاب ، نرم‌افزارهای کاربردی و بازی‌های اندروید و مدیا پلیر ابری می‌باشد. این خدمات از طریق وب ، نرم‌افزار کاربردی موبایل Play Store در اندروید و گوگل تی‌ وی در دسترس می‌باشد. حتی از گوگل پلی استور قادر به دریافت محصولات رایگان از جمله هزاران بازی می باشید.

شما برای استفاده از امکانات سرویس گوگل پلی و خدمات غیر رایگان آن نیاز به استفاده از گیفت کارت گوگل پلی دارید تا با استفاده از آن مبلغ مورد نظر را در اکانت خود شارژ نموده و از آن استفاده کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به لینک گیفت کارت گوگل پلی چیست مراجعه نمایید.

اطلاعات بیشتر از گیفت کارت گوگل پلی