در این قسمت با توضیحاتی در مورد Ea Access ایکس باکس با شما هستیم :

Ea Access سرویسی است که با همکاری بین کمپانی های Microsoft و Electronic Arts ارائه شده است. این سرویس اشتراکی است برای کاربران و گیمر های بازی های کنسول Xbox One که مانند اشتراک Xbox Live Gold می باشد.

سرویس EA Access دارای یک بخش منحصر به فرد به نام The Vault است . این بخش شامل 20 بازی جدید، متنوع و هیجان انگیز می باشد که تماماً برای اعضای اشتراک EA Access رایگان هستند. تصور کنید که با پرداخت تنها 5 دلار بتوانید عناوین بزرگی همچون Battlefield Hardline یا FIFA 15 را به راحتی تجربه کنید.

برای استفاده از این سرویس و لذت بردن از بازی های EA Access لازم است که اکانت EA Access خود را شارژ کنید. برای این منظور نیاز به خرید گیفت کارت EA Access یا خرید اشتراک EA Access دارید.

در سرویس EA Access کسانی که دارای کنسول ایکس باکس وان هستند می توانند با پرداخت ماهانه ۵ دلار یا به طور سالانه ۳۰ دلار اشتراک خریداری نموده و تا زمانی که این اشتراک فعال است به صورت رایگان و نامحدود از بازی هایی که EA در اختیارشان قرار می دهد، استفاده نمایند.

همچنین کاربران سرویس EA Access (اکسس) در خرید بازی های این شرکت و استفاده از محتوای آنلاین به اندازه ی ۱۰ درصد تخفیف دریافت نموده و نیز قادر می باشند از بازی های جدید EA به مدت 5 روز زودتر از سایر مشترکان استفاده نمایند.

برای خرید اشتراک EA Access همچنین مشاهده قیمت های این گیفت کارت از لینک گیفت کارت EA Access چیست استفاده کنید.

در سایت گیفت کارت می توانید جهت خرید اشتراک EA Access با مدت زمان استفاده به صورت زیر اقدام نمایید:

EA access یک ماهه ایکس باکس

EA access یکساله ایکس باکس

با سایت گیفت کارت می توانید خریدی امن را تجربه کنید. سایت گیفت کارت اولین فروشگاه اینترنتی گیفت کارت در ایران

دریافت اطلاعات بیشتر از گیفت کارت EA Access