آموزش و نحوه تائید خودکار تلفن ثابت در سایت گیفت کارت را از ما بخواهید :

برای تائید تلفن ثابت به صورت خودکار مانند زیر عمل کنید.

1. ابتدا از بالای پنل کاربری خود در سایت گیفت کارت ، وارد قسمت گزارش خرید شوید.

تایید تلفن ثابت

2. پس از آن وارد صفحه زیر می شوید. از منوی بالایی روی گزینه تایید تلفن ثابت کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت

3. پس از کلیک روی دکمه اینجا کلیک کنید وارد صفحه زیر می شوید. در این قسمت گفته شده که جهت دریافت کد تائید ، شماره ثبت شده زنگ خواهد خورد و کد تائید توسط تلفن گویا خوانده می شود. اگر آماده دریافت تماس تلفنی هستید (مطابق تصویر) روی گزینه بله تماس گرفته شود کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت

4. در این صورت تلفن شما زنگ خواهد خورد و کد تائید برای شما خوانده می شود. کد خوانده شده را در قسمت کد تائید وارد کرده و بررسی کد را کلیک کنید. مطابق تصویر زیر.

اگر کد خوانده شده را درست وارد کرده باشید در این صورت وارد صفحه زیر شده و با پیغام تائید تلفن ثابت شما انجام شد روبه رو می شوید.

نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت

با تائید شماره ثابت خود به صورت خودکار پنل تخفیف برای شما فعال می گردد. برای مشاهده کاهش قیمت ها پس از تائید شماره ثابت ، از حساب کاربری خود خارج شوید و مجددا log in کرده و قیمت ها را مقایسه نمایید.

پس از این که تلفن ثابت خود را تائید کردید قسمت گزارش خرید برای شما فعال شده و پس از این تمام خرید های خود را در این قسمت با مشخص کردن بازه زمانی (تاریخ شروع و پایان خرید باید قبل و بعد از خرید شما مشخص شود) می توانید مشاهده نمایید.

نحوه ویرایش و تغییر شماره تلفن ثابت

نکته: در صورتی که در محل کارتان هستید و می خواهید شماره ثبت شده قبلی را ویرایش کنید یا به هر دلیلی به شماره قبلی دسترسی ندارید می توانید آن را ویرایش کرده و منتظر تماس با شماره وارد شده باشید تا سریعا بعد از ثبت شماره ثابت به صورت خودکار با شما تماس گرفته شود.

مانند تصویر مرحله 2 ، روی قسمت تائید تلفن ثابت کلیک کرده و در صفحه باز شده برای تائید شماره ثابت ، گزینه ویرایش را کلیک نمائید. با این کار وارد صفحه زیر می شوید.

نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت

شماره ثابت خود را در کادر مشخص شده وارد کرده و کلید ثبت شماره را بزنید. با زدن کلید ثبت با صفحه زیر روبه رو می شوید . در این صفحه نیز با انتخاب تائید خودکار و سریع شماره ثابت می توانید اکانت خود (شماره ثابت) خود را تائید کرده و شاهد کاهش قیمت ها باشید.

نحوه ثبت نام در سایت گیفت کارت

عملیات ثبت و ویرایش شماره ثابت شما با موفقیت به پایان رسید.

دریافت کدهای خریداری شده پس از تایید شماره ثابت

پس از این که شماره ثابت خود را در سایت گیفت کارت تایید کردید برای مشاهده کدهای خریداری شده به قسمت گزارش خرید خود در پنل کاربری تان مراجعه کنید.

تاریخ شروع و پایان خریدتان را یک روز قبل و یک روز بعد از خرید خود انتخاب کرده و دکمه ایجاد گزارش را بزنید.

با زدن دکمه ایجاد گزارش تمام خریدهای شما در بازه ی زمانی که مشخص کرده اید به نمایش در می آید.

برای دیدن کد هر محصول کافی است روی علامت ذره بین در قسمت مشاهده کلیک کنید.

با کلیک روی علامت ذره بین کد گیفت کارت خود را تحویل بگیرید.

برای استفاده از آموزش و نحوه خرید از سایت گیفت کارت کلیک کنید. همچنین جهت آموزش خرید گیفت کارت نیز می توانید از طریق لینک مربوطه اقدام نمایید.

با گیفت کارت خریدی امن و با اطمینان را تجربه کنید.


آموزش و نحوه تائید خودکار تلفن ثابت – نحوه تائید خودکار تلفن ثابت – چگونه تلفن ثابت خود را به صورت خودکار تایید کنم – تائید خودکار تلفن ثابت – آموزش تائید خودکار تلفن ثابت – چگونه تلفن ثابت خود را تایید کنم – نحوه تایید تلفن ثابت برای خرید گیفت کارت