آموزش استفاده از گیفت کارت ویزا دبیت امریکا

کارت هدیه ی بانک ویزا را می توان در تمامی سایت هایی که درگاه پرداخت این کارت را دارند استفاده کرد . ولی تنها یک محدویت سد راه شماست و آن هم این است که این کارت فقط و فقط در سایت هایی آمریکایی جواب می دهد یعنی با استفاده از این کارت نمی توانید در سایت های انگلیسی خرید کنید. مگر این که سایت فروشنده درگاه پرداخت ویزا دبیت امریکا را داشته باشد .

استفاده از این کارت بسیار راحت بوده و دقیقا مانند کارت های بانکی عمل می کند. ( شماره ی کارت / تاریخ انقضا / رمز عبور یا همان CVC , CVV , CVV2 ) بعد از این که خرید خود را از سایت Giftcard.ir انجام دادید با پشتیبانی در تماس باشید و درخواست خود را اعلام نمایید تا اسکن کارت برای شما ارسال گردد.

با دریافت اسکن گیفت کارت ویزا دبیت تمامی اطاعات فوق را می توانید بر روی کارت مشاهده نمایید . در عین راحتی هنگام خرید از سایت های خارجی با این کارت باید مد نظر داشته باشید که اصلی ترین و کلیدی ترین قسمت استفاده از این کارت ها داشتن آی پی امریکاست . به خاطر داشته باشید که به دلیل وجود ایران در لیست تحریم ها شما به هیچ عنوان نمی توانید با آی پی ایران با این کارت خریدی داشته باشید. پس از صحت از آی پی اقدام به خرید نمایید .

بعد از مراجعه به سایت فروشنده در قسمت پرداخت شما گزینه ی ویزا را انتخاب می کنید و سپس اطلاعات کارت خود را وارد می کنید .بعد از این که اطلاعات خود را وارد کردید وارد دومین بخش مهم استفاده از گیفت کارت می شوید که وارد کردن آدرس صحیح و معتبر امریکاییست. می توانید برای استفاده از آدرس موثق و درست به گوگل مپ مراجعه نمایید . جهت آموزش استفاده از گوگل مپ کلیک کنید.

بعد از وارد کردن آدرس و زیپ کد مبلغ خرید از حساب شما کسر خواهد شد و خرید با موفقیت ثبت می شود .

اگر هنگام استفاده از کارت ویزای خود نکات ذکر شده ی بالا را رعایت نکرده باشید امکان بسته شدن حساب شما هست و این سایت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد بسته شدن حساب شما نمی پذیرد.

قابل ذکر است که امکان خطا در کارت های بانکی صفر درصد است . تنها گیفتی که با آن هنگام خرید به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد کارت های بانکی هستند. بعضی از این کارت ها قبل از استفاده نیاز به اکتیو یا فعال شدن دارند که از طریق لینک پشتیبانی که پشت کارت نوشته شده است می توانید گیفت کارت خود را Active نمایید .

  • گیفت کارت ویزا را می توان به حساب ایتونز و گوگل نیز اضافه کرد .

در این قسمت یک مثال برای خرید از سایت گوگل را به شما آموزش می دهیم.در ابتدا به سایت گوگل پلی مراجعه نمایید .

پس از آن بر روی کالای مورد نظر خود کلیک نمایید .

۱) بر روی گزینه ی Buy کلیک نمایید .

آموزش استفاده از گیفت کارت ویزا دبیت امریکا - ۱

۲) همان طور که مشاهده می کنید با استفاده از گزینه ی اول می توانید از حساب گوگل خود مبلغ درخواستی را پرداخت کنید . برای پراخت از دبیت کارت بر روی گزینه ی Add credit or debit card کلیک نمایید .

آموزش استفاده از گیفت کارت ویزا دبیت امریکا - ۲

۳) در قسمت Card Number شماره ی کارت خود را وارد نمایید .

در قسمت MM/YY به ترتیب ماه / سال تاریخ انقضای درج شده بر روی کارت را وارد نمایید .

در قسمت CVC رمز عبور کارت را وارد نمایید .

در اخر بر روی گزینه ی save کلیک نمایید .

آموزش استفاده از گیفت کارت ویزا دبیت امریکا - ۳

۴) حال پرداخت با موفقیت انجام شد .

آموزش استفاده از گیفت کارت ویزا دبیت امریکا - ۴

گیفت کارت ویزا امریکا نیز به حساب گوگل شما اضافه شد . در هر بار خرید گوگل به صورت اتوماتیک از شما سوال خواهد کرد که هزینه ی پرداختی از ولت شما کسر شود یا از حساب ویزای شما… این انتخاب به عهده ی شماست .

سایت گیفت کارت اولین سایتی است که ویزا کارت های مجازی و گیفت کارت های ویزا و مستر را در ایران به فروش می رساند.