اکانت خانواده اسپاتیفای یا اکانت فمیلی اسپاتیفای Spotify Account Family

در آموزش های قبلی در مورد اکانت اسپاتیفای و نوع پرمیوم آن با شما صحبت کردیم. اکنون در این بخش قصد داریم در مورد اکانت خانوادگی اسپاتیفای یا Spotify Account Family به این موضوع بپردازیم.

بهتر است بدانید با داشتن اکانت Family Spotify می توانید به جز خودتان ، 5 نفر از اعضای خانواده را نیز در سرویس اسپاتیفای عضو کنید و در این صورت هزینه ای ارزان تر از اکانت پرمیوم را بپردازید.

در غیر این صورت اگر بخواهید برای هر نفر از اعضای خانواده یک اکانت پرمیوم داشته باشید باید برای هر فرد هزینه ی جداگانه پرداخت کنید و این در حالی است که با ساخت اکانت پرمیوم خانوادگی به غیر از خودتان می توانید 6 نفره عضو این سرویس باشید و تنها هزینه ی عضویت در یک سرویس را بپردازید.

به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • در زمان ثبت نام باید هزینه ی طرح را هر ماه به صورت کامل پرداخت کنید، تفاوتی نمی کند که شما از زیر مجموعه ی اکانت Family هستید یا خیر.
  • در طرح پرمیوم خانگی اگر تا قبل از به اتمام رسیدن موعد زمانی طرح را قطع کنید تا انتهای دوره اکانت های فعال به حالت رایگان باز می گردند.
  • پس از لغو طرح پرمیوم خانوادگی اکانت شما به حالت پرمیوم عادی تبدیل می شود و از این به بعد باید هزینه طرح را به صورت پرمیوم عادی پرداخت کنید.

افزودن افراد به اکانت خانواده اسپاتیفای Family Spotify :

اگر شما قصد دارید اکانت پرمیوم عادی خود را به اکانت فمیلی اسپاتیفای تغییر دهید باید افرادی را در زیر شاخه ی پرمیوم فمیلی اسپاتیفای خود قرار دهید ، که از ویژگی های زیر برخوردار باشند:

  • از نظر آدرس و مکان زندگی باید با هم یکسان و مشترک باشید.
  • فرد مورد نظر باید از نوع کاربران رایگان باشد یا از کاربران پرمیومی باشد که مستقیما طرح خود را از اسپاتیفای گرفته است و به هیچ عنوان از طریق آیتونز یا سایر برنامه های دیگر وارد نشده باشد.
  • افرادی که انتخاب می کنید نباید در کشور یا مکانی دیگر از محل زندگی شما ساکن باشد .

حتما بخوانید : نحوه تغییر کشور اپل آیدی

تخفیف روی اکانت پرمیوم خانوادگی اسپاتیفای

گاهی می خواهید تخفیف های دانشجویی یا طرح های مشترک با یک شرکت تلفن همراه و دیگر تخفیف هایی که در زمان های متفاوت برای کاربران ارائه می شود را روی اکانت پرمیوم خانوادگی اجرا کنید، اما باید به اطلاع برسانیم که اعمال تخفیف روی اکانت پرمیوم خانوادگی غیر ممکن است.

هزینه اشتراک پرمیوم فمیلی اسپاتیفای ( پرمیوم خانوادگی اسپاتیفای )

زمانی که شما هزینه ای را برای دریافت اشتراک پرمیوم پرداخت می کنید می توانید از اکانت پرمیوم استفاده کنید. حال اگر قصد دارید پس از گذشت زمان و از اعتبار باقی مانده از هزینه اشتراک پرمیوم عادی ، آن را به پرمیوم خانوادگی تبدیل کنید اینک هزینه ی باقی مانده نیز برای پرمیوم خانوادگی change خواهد شد.

در گذشته حداکثر افرادی که می توانستید به اکانت فمیلی اسپاتیفای اضافه کنید 4 نفر بوده است اما امروز تا ظرفیت 5 نفر برای عضویت ،به شما اختصاص داده شده است و مبلغ پرداختی برای عضو اصلی و 5 نفر اعضای خانواده 14.99 دلار، 14.99 پوند یا AU 17.99 دلار در ماه می باشد.

تغییرات در طرح اکانت خانوادگی اسپاتیفای

در تاریخ 24 May عنوان طرح خانوادگی اسپاتیفای به پرمیوم برای خانواده تغییر نام یافت. علاوه بر آن به جای اینکه برای هر اکانت زیر مجموعه ، هزینه اضافی پرداخت کنید، فضای خالی برای افزودن 5 نفر در اختیار شما قرار می گیرد که با پرداخت یک هزینه کلی می توانید افراد را به اکانت فمیلی اسپاتیفای دعوت کنید.

نحوه ساخت اکانت اسپاتیفای

نحوه تبدیل اکانت پرمیوم اسپاتیفای به اکانت پرمیوم فمیلی اسپاتیفای

در نظر داشته باشید برای تغییرات و تبدیل اکانت پرمیوم به اشتراک فمیلی نمی توانید از طریق برنامه های Spotify موبایل این تبدیل را انجام دهید و تنها با مرورگرهای وب امکان ثبت تغییرات وجود دارد.

برای تغییر اکانت پرمیوم به اشتراک پرمیوم Family مراحل زیر را دنبال کنید

ابتدا آی پی خود را به IP غیر از ایران تغییر داده و با مرورگر خود وارد سایت اسپاتیفای شوید.

ورود به : سایت اسپاتیفای 

در بالای صفحه روی گزینه Log in کلیک کنید.

اکانت خانواده اسپاتیفای یا اکانت فمیلی اسپاتیفای ۱

در صفحه بعد ایمیل و پسورد اکانت اسپاتیفای خود را وارد کنید.

اکانت خانواده اسپاتیفای یا اکانت فمیلی اسپاتیفای ۲۲

درپنجره باز شده از منوی سمت چپ روی عبارت premium for Family کلیک کنید.

اکانت خانواده اسپاتیفای یا اکانت فمیلی اسپاتیفای ۳

با وارد شدن به صفحه ی بعدی گزینه ی Get Started را انتخاب کنید.

اکانت خانواده اسپاتیفای یا اکانت فمیلی اسپاتیفای ۴

در این قسمت از منوی کشویی روش پرداخت خود را انتخاب کنید در صورتی که می خواهید اکانت خود را با گیفت کارت شارژ کنید از لیست باز شده گزینه Gift Card را انتخاب کنید.

برای خرید گیفت کارت اسپاتیفای کلیک کنید

اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید سپس عبارت Start My Premium For Family را برگزینید.

حذف و افزودن کاربران به اکانت فمیلی اسپاتیفای

متاسفانه هیچ راهی برای صرف نظر کردن از کسی که به حساب خانواده اسپاتیفای Spotify شما دسترسی دارد وجود ندارد. برای حذف شخص مورد نظر تنها یک راه پیش رو دارید، اینکه یک نفر جدید را به حساب خانواده خود دعوت کنید تا از این طریق بتوانید کاربر انتخاب شده را از حساب کاربری خود بیرون بکشید و دسترسی آن را به Spotify Premium لغو کنید.

برای حذف یا اضافه کردن کاربران در اکانت خانواده اسپاتیفای Spotify Family درسایت spotify.com/account با ایمیل و پسورد خود لاگین کنید.

  • سپس روی گزینه Go under Manage accounts کلیک کنید.
  • اگر شما Slot داشته باشید می توانید از طریق ایمیل یا ارسال یک لینک مستقیم افرادی را در اکانت فمیلی خود دعوت کنید.

اکانت خانواده اسپاتیفای ٬ اکانت فمیلی اسپاتیفای ٬ اکانت خانوادگی اسپاتیفای ٬ اکانت پرمیوم خانواده اسپاتیفای
نحوه فعالسازی اکانت پرمیوم خانواده اسپاتیفای ٬ فعالسازی اکانت خانوادگی اسپاتیفای