ساخت اکانت Mint

شما اینجا هستید :>>آموزش ساخت اکانت مینت Mint

آموزش ساخت اکانت مینت Mint

آموزش ساخت اکانت مینت mint

ابتدا برای ساخت اکانت مینت (Mint) به سایت مینت مراجعه نمایید .

1) بر روی گزینه ی Sign up کلیک کنید.

آموزش ساخت اکانت Mint -

 • در قسمت Your email ایمیل خود را وارد نمایید .
 •  در قسمت Confirm email مجدد ایمیل خود را تکرار نمایید .
 • در قسمت Phone شماره موبایل خود را وارد نمایید .
 • در قسمت Password رمز عبور خود را وارد نمایید . در قسمت Confirm Password مجددا رمز عبور خود را تکرار نمایید .
 • سپس بر روی گزینه ی Sign up کلیک نمایید .

آموزش ساخت اکانت Mint - ۱

3) در قسمت Country شما می توانید آمریکا یا کانادا را انتخاب نمایید و در قسمت Zip Code ، کد پستی مورد نظر خود را وارد کرده و سپس بر روی گزینه ی Continue کلیک نمایید .

آموزش ساخت اکانت Mint - 2

ساخت اکانت مینت شما با موفقیت به پایان رسید . گیفت کارت مینت قابل ردیم کردن در اکانت خاصی نیستند . در هنگام خرید می توانید از درگاه مینت استفاده نمایید . کد گیفت کارت خود را وارد نمایید و پس از خرید هزینه ی محصول خریداری شده از گیفت کارت شما کسر می شود و شارژ کد شما به اندازه ی مبلغ باقی مانده می شود.

بدین معنا که شما یک گیفت کارت صد دلاری مینت خریداری می کنید. محصولی که باید خریداری کنید ۶۰ دلار است . پس از پایان خرید کد شما یک کد مینت ۴۰ دلاری می باشد .

پس از ساخت اکانت برای خرید گیفت کارت مینت می توانید به سایت گیفت کارت ، اولین فروشگاه اینترنتی گیفت کارت در ایران مراجعه کرده و جهت خرید گیفت کارت 5 دلاری مینت ، خرید گیفت کارت 10 دلاری مینت ، خرید گیفت کارت 20 دلاری مینت ، خرید گیفت کارت 30 دلاری مینت ،خرید گیفت کارت 50 دلاری مینت ، خرید گیفت کارت 100 دلاری مینت ، خرید گیفت کارت 300 دلاری مینت اقدام نمایید.


آموزش ساخت اکانت mint ٬ آموزش ساخت اکانت مینت mint ٬ آموزش ساخت اکانت مینت تصویری ٬ آموزش ساخت اکانت mint همراه با تصویر ٬ آموزش ساخت اکانت مینت ٬ آموزش ساخت اکانت مینت mint به همراه تصویری ٬ آموزش ساخت اکانت mint + عکس ٬ آموزش ساخت اکانت مینت به صورت تصویری ٬ آموزش ساخت اکانت مینت mint به اضافه عکس

شما هنوز رای نداده اید.
Please wait...
2018-04-25T12:28:24+00:00Tags: |

2 Comments

 1. mohsen.solimani دسامبر 10, 2017 at 6:52 ب.ظ - Reply

  میشه به روز کنید و بگین میشه با ایدی ایرانی اکانت ساخت یا نه یا میتونیم از شماره ایزانی استفاده کنیم .. نیاز به اپدیت داره اموزشتون

  شما هنوز رای نداده اید.
  Please wait...
  • مدیر سایت فوریه 7, 2018 at 9:06 ق.ظ - Reply

   سلام. دوست عزیز طبق صحبت هایی که با چت انلاین مینت انجام دادیم امکان ثبت نام در این سایت با ایدی و شماره همراه ایران وجود نداره. صحبت شما درسته اموزش ساخت اکانتی که هست برای ثبت نام در سایت اصلی مینت مورد استفاده نیست. به طور کلی ثبت نام در سایت مینت با توجه به این که مینت یک بانک هست برای ایران امکان پذیر نیست اما استفاده از گیفت کارت های مینت برای پرداخت در ایران وجود داره و می توانید برای پرداخت بازی‌های شرکت MMORPG – پرداخت بازی ماین کرفت MineCraft – پرداخت VPS و شبکه‌های خصوصی و … از گیفت کارت های مینت استفاده کنید.

   شما هنوز رای نداده اید.
   Please wait...

لطفا نظر بدهید

اطلاعات تماس

ساعات تماس تلفنی با پشتیبانی سایت گیفت کارت از ساعت 8 صبح الی 5 بعدازظهر می باشد.

تماس با پشتیبانی

در ساعات غیر اداری از طریق تلگرام پشتیبانی و با تاخیر پاسخ گوی شما عزیزان هستیم.

شماره تماس با تلگرام پشتیبانی

شماره تلگرام پشتیبانی: 09123179060