گیفت کارت مینت چیست

گیفت کارت مینت چیست و چه کاربردی دارد

در قسمت قبل در مورد مینت صحبت کردیم.

گفتیم که شبکه گسترده Paymentwall در سال ۲۰۱۳ گیفت کارت مینت mint را در جهت روشی برای پرداخت و یا پیش پرداخت مشتریان و بیزینسمن ها در سرار جهان برای خرید اکترونیکی کالا ها تولید کرد.

از جمله مزیت های استفاده از گیفت کارت های مینت می توان به ساده ، امن و کم خطر بودن آن اشاره کرد و همچنین گزینه ای مناسب برای اشخاص حساس به حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی می باشد.

از گیفت کارت مینت mint می توان در جهت :

خرید بازی های آنلاین ، سرویس های آنلاین اینترنتی MMORPG ،پرداخت بازی ماین کرفت MineCraft، پرداخت VPS و شبکه‌های خصوصی، خرید هاست خارجی و بسیاری از دیگر خرید های آنلاین که در هر نقطه از جهان بدون حضور و انجام عملیات بانکی قادر به انجام و پرداخت آن می باشید.

گیفت کارت های مینت mint نیز مانند سایر گیفت کارت ها دارای اعتبار می باشند و شما می توانید در هر سایتی که امکان پرداخت با مینت را دارد به راحتی پرداخت های خود را انجام دهید.

لازم به توضیح است که گیفت کارت Mint در اعتبارهای مختلف اعم از گیفت کارت 10 دلاری مینت ، گیفت کارت 20 دلاری ، گیفت کارت 30 دلاری ،گیفت کارت 50 دلاری ، گیفت کارت 100دلاری مینت و گیفت کارت 300 دلاری مینت را از سایت گیفت کارت اولین فروشگاه اینترنتی گیفت کارت در ایران تهیه نمایید.

برای استفاده راحت تر شما از گیفت کارت مینت، آموزش ساخت اکانت مینت و آموزش خرید گیفت کارت مینت نیز در سایت گذاشته شده است.

با خرید از اولین سایت فروش گیفت کارت در ایران ، سایت www.giftcard.ir خرید گیفت کارت ارزان ، معتبر و اصلی را تجربه کنید.


گیفت کارت مینت چیست ٬ گیفت مینت ٬ خرید گیفت کارت مینت ٬ گیفت کارت مینت چه کاربردی دارد ٬ موارد استفاده از گیفت مینت ‌٬ گیفت کارت مینت mint ٬ گیفت کارت mint ٬ گیفت مینت mint

ثبت ديدگاه

اطلاعات تماس

ساعات تماس تلفنی با پشتیبانی سایت گیفت کارت از ساعت 8 صبح الی 5 بعدازظهر می باشد.

تماس با پشتیبانی

در ساعات غیر اداری از طریق تلگرام پشتیبانی و با تاخیر پاسخ گوی شما عزیزان هستیم.

شماره تماس با تلگرام پشتیبانی

شماره تلگرام پشتیبانی: 09123179060
Go to Top