نت فلیکس netflix چیست

بررسی سرویس نتفلیکس netflix و چگونگی کارایی آن

امروزه کاربران زیادی در فضای مجازی تمایل و علاقه بسیاری به استفاده از فیلم ها و سریال های تلویزیونی از خود نشان می دهند. بسیاری از کاربران مجبور هستند به دنبال سریال و فیلم مورد علاقه خود در فضای مجازی ساعت ها وب گردی کنند تا به هدف مورد نظر خود برای یافتن فیلم یا سریال مورد علاقه خود برسند.

اما در این جا قصد داریم از سرویسی صحبت کنیم که این کار را برای شما بسیار راحت کرده و آن چیزی نیست جز سرویس نت فلیکس netflix.

نت فلیکس یک رسانه بزرگ تولید کننده ی مجموعه های تلویزیونی است که طبق آمار به دست آمده تا سال 2016 بیش از 75 میلیون کاربر را به خود اختصاص داده است. نت فلیکس در سال 1997 در کالیفرنیا تأسیس شد و اکنون بیشترین حجم پهنای باند را در ایالت متحده به خود اختصاص داده است.

شرکت نت فلیکس نمایش های تلویزیونی خود را در ابتدا با پخش دی وی دی آغاز کرد و به سرعت حوزه فعالیت خود را به کشور کانادا رساند و اکنون در 190 کشور دنیا خدمات رسانی سریال های نتفلیکس netflix را انجام می دهد. همچنین به تازگی در نمایشگاه CES اعلام کرد که ایران را نیز به لیست خدمات گیرندگان خود اضافه نموده است.

امروزه بسیاری از سیستم عامل های تلویزیونی و  TV BOX ها مجهز به اپلیکیشن نت فلیکس هستند.

سریال های شبکه netflix به این صورت است که کاربران با پرداخت یک هزینه ماهیانه یا خرید اکانت نتفیلکس یا خرید گیفت کارت نت فیلکس می توانند به تمام محتوای این سرویس به صورت نامحدود دسترسی داشته باشند.

برای استفاده از امکانات کامل سرویس نت فلیکس نیاز به اکانت پریمیوم نت فلیکس دارید اما لازم است بدانید که برخی از سایت ها اقدام به دادن اکانت رایگان نت فیلکس یا اکانت کرک شده نت فیلکس می کنند که البته بیشتر این اکانت ها فاقد اعتبار بوده و قابل استفاده نمی باشند.

دسترسی و استفاده از نت فلیکس و دانلود سریال های نتفلیکس netflix به سه دسته تقسیم بندی می شود که این تقسیم بندی مربوط به کیفیت فیلم و سریال پخش شده در نت فلیکس و تعداد دستگاهایی است که به طور همزمان می توانند قادر به پخش سریال های نت فلیکس netflix باشند.

نکته : روش استفاده از نت فلیکس و دانلود سریال های نتفلیکس netflix به این صورت است که شما به غیر از استفاده از ویزا کارت و مستر کارت هم می توانید از نت فلیکس استفاده نمایید.

برای استفاده از نت فلیکس و این که چگونه می توانید از آن استفاده نمایید به لینک گیفت کارت نت فلیکس netflix چیست مرجعه نمایید.

لازم به ذکر است گیفت کارت های نت فلیکس با مبالغ و کشورهای مختلف در سایت گیفت کارت موجود می باشد.

خرید گیفت کارت 25 دلاری نت فلیکس netflix امریکا
خرید گیفت کارت 30 دلاری نت فلیکس netflix امریکا
خرید گیفت کارت 60 دلاری نت فلیکس netflix امریکا

خرید گیفت کارت 15 یورو نت فلیکس netflix اروپا
خرید گیفت کارت 25 یورو نت فلیکس netflix  اروپا
خرید گیفت کارت 50 یورو نت فلیکس netflix اروپا

خرید گیفت کارت 15 پوند نت فلیکس netflix  انگلیس
خرید گیفت کارت 25 پوند نت فلیکس netflix  انگلیس
خرید گیفت کارت 50 پوند نت فلیکس netflix انگلیس

همچنین گیفت کارت نت فیلکس برزیل و گیفت کارت نت فلیکس مکزیک در سایت  گیفت کارت اولین سایت فروش اینترنتی گیفت کارت در ایران موجود می باشد.