خطای استفاده از گیفت کارت استیم

در این قسمت با خطاهای گیفت کارت استیم در زمان شارژ اکانت همراه شما هستیم تا در صورت مواجه شدن با هرگونه خطا در مورد شارژ گیفت کارت steam بتوانید مشکل را یافته و آن را حل کنید.

۱) اگر در هنگام استفاده یا شارژ اکانت استیم خود با ارور یا خطای

the steam wallet code you have entered is invalid.please carfully verify the characters as you re- enter the code.

رو به رو شدید به این معناست که کد وارد شده صحیح نیست. پس از اطمینان از آی پی و بررسی کد خریداری شده و صحت درست وارد کردن کد توسط شخص شما با پشتیبانی در ارتباط باشید .

پیغام های خطای استفاده از گیفت کارت استیم - ۱

۲) اگر در هنگام ردیم یا استفاده یا شارژ اکانت استیم خود با ارور یا خطای

An unexpected error has occurred. your steam wallet code has not been redeemed. please wait 30 minutes and try redeeming code again

رو به رو شدید به این معناست که تعداد دفعاتی که کد را به اشتباه وارد کرده اید از حد مجاز بیشتر شده و سی دقیقه بعد ، مجددا تلاش نمایید .

پیغام های خطای استفاده از گیفت کارت استیم - ۲

۳) اگر زمان استفاده یا شارژ اکانت استیم خود با گیفت کارت استیم Steam با خطای

The steam wallet code you have enterd has already been redeemed

رو به رو شدید به این معناست که کد گیفت کارت شما مصرف شده است .در صورتی که شما یک بار کد استیم خود را وارد کرده باشید و مجددا از آن استفاده کنید با پیغام مصرف شده بودن کد رو به رو می شوید. در نظر داشته باشید اگر آی پی شما با آی پی سایت پذیرنده یکسان نباشد نیز این پیغام را دریافت خواهید کرد. در این صورت بعد از بررسی بالانس اکانت خود اگر به موجودی کارت شما اضافه نشده است با پشتیبانی تماس بگیرید.

پیغام های خطای استفاده از گیفت کارت استیم - ۳

در این قسمت شما با رایج ترین خطاهایی که در زمان استفاده از گیفت کارت استیم مواجه می شوید آشنا شدید. برای خرید گیفت کارت استیم یا شارژ اکانت استیم خود می توانید گیفت کارت های اصلی و معتبر را از سایت گیفت کارت با اطمینان خرید کنید.