گیفت کارت نت فلیکس netflix

در این قسمت از آموزش های گیفت کارت به معرفی گیفت کارت نت فلیکس netflix برای دانلود سریال از سایت نت فلیکس می پردازیم. با استفاده از خرید گیفت کارت نت فلیکس netflix یا خرید اکانت پریمیوم نت فلیکس می توانید به همه امکانات این سرویس دسترسی داشته باشید.

بهتر است بدانید با ساخت اکانت در این سایت می توانید به صورت یک ماه رایگان از این سرویس استفاده نمایید. در این روش می توانید با پرداخت مبلغ بین 8 تا 12 دلار و با پرداخت از طریق کردیت کارت ، پی پال و گیفت کارت عضویت خود را به پایان برسانید.

در گذشته برای خرید اشتراک نت فلیکس شما می بایست از ویزا کارت یا مستر کارت استفاده می کردید اما اکنون این سرویس امکانات دیگری را نیز جهت استفاده از اشتراک نت فلیکس فراهم آورده است. یکی از آن ها استفاده یا خرید گیفت کارت نت فلیکس netflix است.

و مورد بعدی استفاده از حساب اپل آیدی است. برای مشاهده آموزش و نحوه استفاده از اشتراک نت فلیکس با استفاده از اپل آیدی کلیک کنید.

برای استفاده از گیفت کارت نت فلیکس netflix ابتدا باید در این سایت عضویت داشته باشید.

جهت آموزش و نحوه عضویت در سایت نت فلیکس و استفاده از گیفت کارت نت فلیکس کلیک کنید.

نکته قابل توجه اینجاست که آیا می توان از نت فلیکس در ایران نیز استفاده کرد؟

جالب است بدانید برای استفاده از نت فلیکس در ایران باید ابتدا از گیفت کارت نت فلیکس استفاده نمایید. سایت نت فلکس در حال حاظر برای کاربران ایرانی فیلتر نیست یعنی با وارد شدن به این سایت با آی پی غیر از ایران با صفحه پیوندها رو به رو نمی شوید اما امکان باز کردن این سایت را نیز بدون داشتن و استفاده کردن از IP غیر از ایران هم ندارید.

لازم به ذکر است گیفت کارت های نت فلیکس با مبالغ و کشورهای مختلف در سایت گیفت کارت موجود می باشد.

گیفت کارت 25 دلاری نت فلیکس netflix امریکا
گیفت کارت 30 دلاری نت فلیکس netflix امریکا
گیفت کارت 60 دلاری نت فلیکس netflix امریکا

گیفت کارت 15 یورو نت فلیکس netflix اروپا
گیفت کارت 25 یورو نت فلیکس netflix اروپا
گیفت کارت 50 یورو نت فلیکس netflix اروپا

گیفت کارت 15 پوند نت فلیکس netflix انگلیس
گیفت کارت 25 پوند نت فلیکس netflix انگلیس
گیفت کارت 50 پوند نت فلیکس netflix انگلیس

همچنین گیفت کارت نت فیلکس برزیل و گیفت کارت نت فلیکس مکزیک در سایت گیفت کارت اولین سایت فروش اینترنتی گیفت کارت در ایران موجود می باشد.