آموزش استفاده از گیفت کارت مستر دبیت آمریکا را از ما بخواهید :

گیفت کارت مستر را می توان در تمامی سایت هایی که درگاه پرداخت این کارت را دارند استفاده کرد . ولی تنها یک محدویت سد راه شماست و آن هم این است که این کارت فقط و فقط در سایت هایی امریکایی جواب می دهد . یعنی از این کارت نمی توانید در سایت های انگلیسی خرید کنید . مگر این که سایت فروشنده درگاه پرداخت مستر دبیت امریکا را داشته باشد .

روش استفاده از این کارت راحت است . دقیقا مانند کارت های بانکی خودمان عمل می کند. ( شماره ی کارت / رمز عبور یا همانCVC , CVV , CVV2) . برای استفاده از این کارت ها می توانید ابتدا از سایت Giftcard.ir گیفت کارت مستر دبیت امریکا را خریداری کنید و پس از خرید کارت با پشتیبانی در تماس باشید تا اسکن کارت برای شما ارسال شود در این صورت شما تمامی اطاعات فوق را می توانید بر روی گیفت کارت مستر دبیت خود مشاهده نمایید.

در عین راحتی هنگام خرید با این کارت نکته های ضروری نیز هست که باید حتما به آن توجه داشته باشید .اصلی ترین و کلیدی ترین قسمت ، استفاده از IP امریکاست . به خاطر داشته باشید که شما به هیچ عنوان نمی توانید با آی پی ایران با این کارت خریدی داشته باشید . پس از صحت از آی پی اقدام به خرید نمایید .

بعد از مراجعه به سایت فروشنده :

در قسمت پرداخت شما گزینه ی مستر را انتخاب می کنید و سپس اطلاعات کارت خود را وارد می کنید . بعد از این که اطلاعات خود را وارد کردید وارد دومین بخش مهم استفاده از گیفت کارت می شوید که دادن آدرس صحیح و معتبر امریکاییست. می توانید برای استفاده از آدرسی صحیح و درست به گوگل مپ مراجعه نمایید .برای نحوه دریافت آدرس از گوگل مپ می توانید از آموزش استفاده از گوگل مپ استفاده کنید.

بعد از وارد کردن آدرس و زیپ کد مبلغ خرید از حساب شما کسر خواهد شد و خرید با موفقیت ثبت می شود .اگر هنگام استفاده از گیفت کارت مستر خود نکات ذکر شده ی بالا را رعایت نفرماید امکان بسته شدن حساب شما هست لازم به ذکر است این سایت هیچ گونه مسولیتی درمورد بسته شدن حساب شما ندارد.

قابل ذکر است که امکان خطا در کارت های بانکی صفر درصد است . تنها گیفتی که با آن هنگام خرید به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد کارت های بانکی هستند. بعضی از این کارت ها قبل از استفاده نیاز به اکتیو یا فعال شدن دارند که از طریق لینک پشتیبانی که پشت کارت نوشته شده است می توانید گیفت خود را Active نمایید .

دقت داشته باشید کارت های مستر را می توان در سایت هایی که درگاه پرداخت این کارت را پذیرا میشوند استفاده کرد.

گیفت کارت های مستر دبیت آمریکا با مبالغ زیر در سایت موجود می باشد.

  • خرید گیفت کارت مستر 25 دلاری امریکا+اسکن
  • خرید گیفت کارت مستر 50 دلاری امریکا+اسکن
  • خرید گیفت کارت مستر 100 دلاری امریکا+اسکن
  • خرید گیفت کارت مستر 200 دلاری امریکا+اسکن
  • خرید گیفت کارت مستر 500 دلاری امریکا+اسکن (تحویل ۴۸ ساعته)
  • خرید گیفت کارت مستر با قیمت دلخواه شما موجود است