نحوه استفاده از گیفت کارت کارما کوین Karma koin

کارما کوین یکی از متفاوت ترین گیفت کارت های بازیست که تا به حال عرضه شده است. گیفت کارت کارماکویین که برای خرید در بازی های آنلاین استفاده می شود مثل یک کارت بانکی برای شما عمل می کند به این صورت که هر بازی درگاه پرداخت گیفت کارت کارماکویین را داشته باشد می توانید از آن برای پرداخت هزینه بازی استفاده کنید.

نکته ی قابل توجه در این گیفت کارت این است که با هر بار خرید از بازی های آنلاین یک مبلغ جزیی از خرید شما به موسسه ی خیریه تعلق می گیرید .

برای استفاده از گیفت کارت کارما کوین نیاز به ساخت اکانت ندارید و همچنین نمی توانید این کارت ها را مثل گیفت کارت های دیگر در اکانتی ردیم یا شارژ کنید. هر موقع نیاز به خرید داشتید در بازی مورد نظر ، کد خود را وارد می کنید و هزینه ی محصول خریداری شده از حساب شما کسر می شود .

در این آموزش با ما همراه باشید تا با محتوای سایت کارماکویین و نحوه استفاده از گیفت کارت کارماکویین برای بازی های جذاب آن آشنا شوید.

برای استفاده از امکانات خاص این سایت به لینک  ابتدا اینجا https://karmakoin.com/ کنید.

نحوه استفاده از گیفت کارت کارما کوین Karma koin -۱

اگر به دو گزینه ی سبز رنگ بالای سایت توجه کنید متوجه می شوید یک گزینه به اسم Chek Balance وجود دارد و گزینه ی دیگری با نام Combine cards

گزینه ی چک بالانس یا همان چک کردن موجودی حساب به شما این امکان را می دهد که از موجودی گیفت کارت خود مطلع شوید .

نحوه استفاده از گیفت کارت کارما کوین Karma koin - ۲

و گزینه ی دوم Combine Cards به شما این امکان را می دهد که اگر دو کد گیفت کارت دارید و از هر کدام مقدار کمی بالانس یا شارژ باقی مانده هر دو کد گیفت کارت کارماکویین با هم را یکی کنید.

به عنوان مثال شما یک کد گیفت کارت کارماکویین 2 دلاری و یک کد گیفت کارت کارما کوین 3 دلاری دارید هر دو کد خود را در این صفحه وارد می کنید و گزینه ی Submit را انتخاب می نمایید در این صورت خود سایت کد ها را با هم ادغام کرده و پین کد جدیدی با موجودی 5 دلار به شما می دهد.

این هم یکی از قابلیت های خاص این سایت در بازی آنلاین است .نحوه استفاده از گیفت کارت کارما کوین Karma koin - ۳

در اینجا شما توانستید از گیفت کارت کارماکویین خود برای یک بازی جذاب استفاده نمایید. لازم به ذکر است برای خرید گیفت کارت 10 دلاری کارما کوین می توانید به سایت گیفت کارت، اولین فروشگاه اینترنتی گیفت کارت در کشور ایران مراجعه نمایید.