کشور اکانت گوگل پلی

بسیار اتفاق افتاده که بعد از خرید گیفت کارت گوگل پلی و استفاده از آن یا هنگام شارژ اکانت گوگل پلی خود به مشکل و خطایی برخورد کرده اید که پس از بررسی مشکل متوجه شده اید کشور گیفت کارت گوگل پلی استور شما با کشور اکانتتان یکسان نمی باشد.

در هنگام وقوع چنین خطایی نمی توانید از کد گیفت کارت گوگل پلی خود استفاده کنید مگر این که کشور اکانت خود را با کشور گیفت کارت خریداری شده یکسان کنید و یا اکانت جدیدی بسازید که با کشور گیفت کارت خریداری شده همسان باشد.

اما در این مواقع چگونه می توانیم از کشور اکانت گوگل پلی خود اطلاع پیدا کنیم و متوجه شویم روی چه کشوری تنظیم شده است.

برای اطلاع از کشور اکانت گوگل پلی با آموزش زیر با ما همراه باشید.

ابتدا ای پی خود را به IP غیر از ایران تغییر دهید و با یوزرنیم و پسورد خود وارد گوگل پی شوید. برای وارد شدن به گوگل پی اینجا کلیک کنید.

پس از وارد شدن با اطلاعات کاربری تان به صفحه زیر می روید. در این بخش روی گزینه ی settings کلیک کنید تا اطلاعات اکانت شما در پایین صفحه مشخص شود.

در بخش peyments profile گزینه ی country/region را نگاه کنید. در این قسمت کشور اکانت شما مشخص شده است که می توانید آن را مشاهده و در صورت لزوم از دکمه ی کناری ( آیکن مداد ) ، آن را ویرایش کرده و ذخیره نمایید.

دقت کنید در این آموزش کشور اکانت روی استرالیا تنظیم شده است.

نکته : 

ممکن است هنگام تغییر کشور گوگل پلی با صفحه زیر روبه رو شوید:

در این بخش باید گزینه Add debit card را انتخاب کنید.

در این قسمت از شما درخواست شده یک شماره کارت جهت تکمیل مرحله ی تغییر کشور وارد کنید. پس شما نیاز به یک شماره ویزا کارت یا مستر کارت معتبر دارید . برای این منظور می توانید در مرورگر خود عبارت  ” ویزا کارت یا مستر کارت رایگان و معتبر ” را جستجو نمایید.

سپس از بین نتایج مشخص شده یکی را به دلخواه انتخاب کرده و شماره ویزا یا مستر کارت مورد نظر را در سایت گوگل پلی

( جایی که از شما درخواست وارد کردن شماره ویزا یا مستر کارت را دارد ) وارد کنید.

در این صورت حتی اگر کارت فاقد موجودی و اعتبار باشد آدرس مورد نظرتان را پذیرفته و ذخیره می کند. سپس می توانید جهت شارژ اکانت خود اقدام نمایید.

در این قسمت شما با نحوه یافتن اکانت گوگل پلی خود آشنا شدید اما نکات زیر را قبل از خرید گیفت کارت گوگل پلی در نظر داشته باشید.

چنانچه نتوانستید با روش بالا کشور اکانت خود را تغییر دهید از آموزش زیر کمک بگیرید :

تغییر کشور اکانت گوگل پلی و حذف اطلاعات اکانت گوگل پلی

قبل از خرید گیفت کارت گوگل پلی :

ابتدا وارد اکانت خود شوید و پس از اطمینان از کشور اکانت گوگل پلی ، گیفت کارت مورد نظر خود را خریداری نمایید. برای خرید گیفت کارت گوگل پلی از لینک زیر اقدام نمایید. قبل از شارژ اکانت گوگل پلی خود حتما به IP دقت داشته باشید. IP و کشور اکانت گوگل پلی نیز باید یکسان باشند.

در سایت giftcard.ir می توانید انواع گیفت کارت های گوگل پلی از کشورهای مختلف را تهیه نمایید.

گیفت کارت گوگل پلی امریکا ، گیفت کارت گوگل پلی استرالیا ، گیفت کارت گوگل پلی انگلیس در سایت موجود می باشد.

جهت خرید گیفت کارت گوگل پلی کلیک کنید