نحوه خرید از سایت گیفت کارت

برای خرید از سایت گیفت کارت ابتدا در سایت ثبت نام نموده و مراحل زیر را برای خرید گیفت کارت ارزان دنبال کنید .

نکته : جهت اعمال تخفیف بر روی حساب کاربری تان و کاهش قیمت ها نیاز است که تلفن ثابت شما تائید شود.

برای این که بتوانید به صورت خودکار تلفن ثابت خود را تائید کنید به لینک آموزش تائید تلفن ثابت مراجعه فرمایید.

تلفن ثابت خود را که تائید کردید از حساب کاربری خود خارج شوید و مجددا log in کنید و تفاوت قیمت ها را مشاهده نمایید. پنل تخفیف برای شما فعال شده است.

گیفت کارت خود را انتخاب نمایید و به قسمت پرداخت رفته با زدن گزینه پرداخت ، کد وریفای موبایل (تائید شماره موبایل) برای شما پیامک می شود . کد دریافت شده توسط پیامک را در قسمت مشخص شده وارد نمایید و سپس گزینه بررسی کد را انتخاب کنید.

نحوه خرید از سایت گیفت کارت

در صورتی که شماره موبایل خود را درست وارد کرده باشید با صفحه زیر مواجه می شوید.

نحوه خرید از سایت گیفت کارت

پس از این مرحله و با کلیک روی گزینه (برای ادامه خرید اینجا کلیک کنید) با یوزر و پسورد خود وارد سایت می شوید. گیفت کارت مورد نظر خود را از بین گیفت کارت ها انتخاب کنید و پس از انتخاب درگاه مورد نظر برای پرداخت ، کد امنیتی را وارد نموده و ادامه مراحل را دنبال کنید.

نکته: در انتخاب گیفت کارت خود دقت نمائید. در صورتی که گیفت کارت را اشتباه خریداری کنید کد فروخته شده بعد از تحویل به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی شود.

پس از مشخص کردن درگاه مورد نظر بر روی کلید پرداخت کلیک نمایید تا به صفحه پرداخت بانک هدایت شوید.

در این قسمت عملیات بانکی را انجام داده و در پایان با انتخاب کلید پرداخت (مطابق تصویر) فاکتوری به شما داده می شود که کد خریداری شده مقابل تحویل  نوشته شده است.

کدی که در مقابل تحویل نوشته شده کد گیفت کارت خریداری شده ی شما می باشد. در عین حال کد گیفت کارت خریداری شده برای شما ایمیل هم شده است. در این جا عملیات خرید شما با موفقیت به پایان رسید.

نکته: در صورتی که در زمان ثبت نام شماره ثابت خود را تائید نکرده باشید و سومین خریدی باشد که انجام داده اید سایت کدی را به شما تحویل نخواهد داد.

برای تائید خودکار شماره تلفن ثابت خود و فعال سازی پنل تخفیف به لینک آموزش و نحوه تائید تلفن ثابت در سایت مراجعه نمایید.

خرید گیفت کارت ارزان ، خرید گیفت کارت اصل و معتبر را با گیفت کارت تجربه کنید.


آموزش و نحوه خرید از سایت گیفت کارت – نحوه خرید از سایت گیفت کارت – چگونه از سایت گیفت کارت خرید کنم ؟ – آموزش خرید از سایت گیفت کارت به همراه تصویر – خرید از سایت گیفت کارت – آموزش خرید از سایت گیفت کارت + عکس ٬ نحوه خرید از سایت ٬‌اموزش خرید از سایت گیفت کارت – آموزش خرید از سایت گیفت کارت