آموزش فعال سازی بازی در  origin (نصب بازی در اوریجین) :

برای فعال سازی بازی در origin ابتدا لاگین کنید .

اگر در اوریجین اکانت دارید با اکانت خود وارد origin شوید در غیر اینصورت می توانید از آموزش ساخت اکانت در اوریجین استفاده کنید.

به حروف کوچک و بزرگ دقت کنید . سپس وارد نرم افزار اوریجین شوید در تب بالای نرم افزار اوریجین origin کلیک کرده و سپس روی اولین گزینه application settings کلیک نمایید .

سی دی کی اشتراکی

توجه کنید در نصب بازی با اوریجین نیز می توانید سی دی بازی را نصب کرده در اینصورت دیگر نیازی به دانلود تمام حجم بازی ندارید.

بعد از انتخاب گزینه مذکور روی تب installs & saves کلیک نمایید و گزینه ی change folder را برای انتخاب مسیر جهت نصب بازی انتخاب کنید .

سی دی کی اشتراکی

نکته : دقت کنید مسیری را انتخاب کنید که دیتاهای بازی خودتان به محل دیتاهای اوریجین روی کامپیوتر نزدیک تر است .

در تب سمت چپ نرم افزار origin بر روی گزینه ی game library کلیک کنید . تا صفحه ی بازی هایی که دیتاهای اصلی آن را روی کامپیوتر دارید اجرا شود .

روی بازی مورد نظر کلیک کنید. مثلا ( FIFA 18 )

امکان دارد شما بازی را در لایبرری خود نبینید برای این منظور در بالای صفحه سمت راست بر روی گزینه ی filter کلیک کرده و سپس hidden games را انتخاب کنید. بازی مورد نظر نمایش داده می شود.

بر روی بازی کلیک کرده و گزینه ی دانلود را بزنید .

پس از آن به صفحه زیر هدایت می شوید . ( زبان را انگلیسی انتخاب کنید ) گزینه ی accept را بزنید و پس از تایید حجم دانلود گزینه ی next را انتخاب کنید.

حال برای شروع دانلود باید گزینه ی I have read and accept the above license agreements را انتخاب کنید پس از آن صفحه ی دانلود فایل باز می شود بلافاصله دکمه ی pause دانلود را بزنید . حال فایل بازی که بر روی کامپیوتر خود دارید را در پوشه ی نصب origin کپی کنید.

اگر بازی شما آپدیت دارد فایل های آپدیت را نیز در این فایل کپی کنید .

حال بر روی گزینه ی resume download کلیک کنید . حالا نرم افزار اوریجین شروع به شناسایی فایل های بازی می کند . اگر تمام فایل ها به طور کامل کپی شده باشد دانلود به ۱۰۰ می رسد. ولی اگر فایلی ناقص باشد و یا بازی آپدیتی داشته باشد آن را دانلود می کند . ( اجازه دهید به طور کامل دانلود شود در غیر اینصورت بازی اجرا نمی گردد. )

پس از اتمام این مرحله گزینه ی play را انتخاب کنید و وارد بازی شوید .

خطاهای احتمالی در نصب بازی اوریجین :

Too many computers :

در هنگام مواجه شدن با این خطا نرم افزار origin را به طور کامل ببندید . اینترنت سیستم خود را قطع کنید و توسط آیکون بازی روی صفحه آن را اجرا نمایید.

Active your game :

در این خطا فعال شدن بازی با اوریجین شما مطرح است . بدین منظور اینترنت سیستم خود را وصل نموده و یوزر و پسورد خود را وارد کنید .

‫نکته ی مهم در هنگام اجرای بازی با cd key اشتراکی (سی دی کی اشتراکی) :

برای اطلاع از این که سی دی کی چیست و چگونه از آن باید استفاده کرد مطالب بعدی ما در سایت را مطالعه کنید .

اگر مثلا شما اکانت سی دی کی اشتراکی fifa 18 را داشتید بعد از اولین اجرا بازی را ببندید و نرم افزار اوریجین را بلاک کنید . ولی اگر شما سی دی کی اوریجینال بازی را دارید نیازی به طی کردن مراحل سی دی کی اشتراکی نیست.

برای نصب سی دی کی اوریجینال شما باید تمام مراحل این آموزش را طی کنید و دیگر لازم نیست مثل سی دی کی اشتراکی origin را بلاک کنید. به طور خلاصه سی دی کی اشتراکی خرید یک کد برای تعداد زیادی از کاربران است که برای نپرداختن هزینه ی اصلی بازی از سی دی کی اشتراکی استفاده می کنند ولی احتمال بلاک شدن اکانت وجود دارد و با توجه به این موضوع خرید سی دی کی اوریجینال پیشنهاد می شود.

لازم به ذکر است اوریجین کارت با اعتبارهای زیر و از کشورهای امریکا و انگلیس در سایت اولین فروشگاه گیفت کارت آیتونز اپل ، گوگل پلی ، پلی استیشن ، استیم موجود می باشد.

خرید اوریجین کارت 20 دلاری ، خرید اوریجین کارت 60 دلاری

خرید گیفت کارت 10 پوندی اوریجین انگلیس ، خرید گیفت کارت 15 پوندی اوریجین انگلیس ، خرید گیفت کارت 20 پوندی اوریجین انگلیس ،

خرید گیفت کارت 25 پوندی اوریجین انگلیس ، خرید گیفت کارت 30 پوندی اوریجین انگلیس ، خرید گیفت کارت 40 پوندی اوریجین انگلیس ،

خرید گیفت کارت 50 پوندی اوریجین انگلیس

جهت خرید گیفت کارت اوریجین کلیک کنید.