هیستوری اسکایپ

آموزش یافتن کشور اکانت اسکایپ

در اموزش های قبلی در مورد اسکایپ و این که اسکایپ چیست توضیح داده شد اما اگر بخواهیم به طور خلاصه در مورد اسکایپ توضیح دهیم می توانیم بگوییم که اسکایپ یک نرم افزار ارتباطی جهت برقراری تماس تصویری و صوتی است .

جهت برقراری این ارتباط و استفاده از امکانات اسکایپ باید در سایت رسمی این شرکت یک اکانت داشته باشید به نحوی که بتوانید با استفاده و خرید گیفت کارت اسکایپ Skype موجودی اکانت خود را افزایش داده و جهت برقراری ارتباط تصویری و صوتی از موجودی آن اکانت استفاده نمایید.

هنگام ساخت اکانت اسکایپ در قسمت ثبت مشخصات از شما درخواست ثبت کشور را دارد که مطابق با همان کشور ثبت شده در اکانت باید گیفت کارت اسکایپ تهیه نمایید.

بنابراین جهت خرید گیفت کارت اسکایپ ممکن است از کشور اکانت خود اطلاعی نداشته باشید یا بدون توجه به نوع کشور اکانت گیفت کارت اسکایپ تهیه کرده باشید ، در صورتی که کشور اکانت اسکایپ در پروفایل شما با کشور گیفت کارت خریداری شده همخوانی نداشته باشد ، تنها راه استفاده از گیفت کارت خریداری شده ، تغییر کشور اکانت می باشد.

جهت تغییر کشور اکانت اسکایپ با آموزش زیر همراه باشید:

نکته : برای ورود به سایت Skype ابتدا آی پی خود را روی کشوری قرار دهید که کشور اکانت شما روی آن تنظیم شده است.

سپس وارد سایت  اسکایپ شوید.

برای وارد شدن به سایت اسکایپ از لینک زیر استفاده نمایید.

سایت اسکایپ

ابتدا با ایمیل خود وارد حساب کاربری تان شوید و روی دکمه ی Next کلیک کنید.

پسورد اکانت را وارد کرده سپس گزینه ی Sign in را انتخاب کنید.

پس از وارد کردن یوزر و پسورد اکانت با صفحه اصلی اسکایپ روبرو می شوید. در بالای تصویر سمت راست روی اکانت خود کلیک کنید و در منوی باز شده گزینه Use Skype online را انتخاب کنید.

پس از آن با صفحه زیر روبرو خواهید شد. در بالای تصویر روی گزینه Choose Country/ Region کلیک کنید و کشور مورد نظر خود را برای تغییر انتخاب کنید.

تغییر کشور شما با موفقیت به پایان رسید.

هیستوری اسکایپ

آموزش چک کردن هیستوری اکانت اسکایپ ، purchase History اسکایپ :

پس از ساخت اکانت اسکایپ که در آموزش های قبلی به صورت مفصل توضیح داده شد و با خرید گیفت کارت اسکایپ از سایت giftcard.ir ( اولین سایت فروش گیفت کارت در ایران) اکنون شما می توانید با افزایش اعتبار حساب کاربری اسکایپ از قابلیت های این نرم افزار اعم از تماس های صوتی و تصویری ، پیام ، چت گروهی و … بهره مند شوید.

حتما بخوانید:
اموزش استفاده و نحوه ی شارژ اکانت با گیفت کارت اسکایپ

بعد از استفاده از امکانات اسکایپ می توانید تاریخچه عملکرد خود را purchase History مشاهده کنید.

برای پیدا کردن هیستوری اکانت اسکایپ با آموزش زیر همراه باشید.

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، مطابق تصویر  روی اکانت خود کلیک کرده و پس از باز شدن منو گزینه My account را انتخاب کنید.

با وارد شدن به قسمت بعدی صفحه را به پایین اسکرول کرده و در پایین صفحه روی گزینه purchase History کلیک کنید.

در این قسمت شما قادر هستید تاریخچه عملکردهای خود را مشاهده کنید.

پس از مشاهده purchase History برای خارج شدن از صفحه ، مجددا اکانت خود در بالای صفحه را انتخاب کنید و در منو روی گزینه Sign out کلیک کنید.

در اخر این نکته را در نظر داشته باشید که برای خرید گیفت کارت و شارژ حساب کاربری اسکایپ ، کشور اکانت باید با کشور گیفت کارت خریداری شده یکسان باشد.


هیستوری اسکایپ ٬ بازیابی هیستوری اسکایپ ٬ حذف هیستوری اسکایپ ٬ برگرداندن هیستوری اسکایپ ٬ هیستوری اسکایپ ٬ چک کردن هیستوری اسکایپ
چک کردن هیستوری اسکایپ ٬ اکانت اسکایپ ٬ هیستوری اکانت اسکایپ ٬ نحوه حذف هیستوری اسکایپ ٬ چک کردن هیستوری اسکایپ ٬ چک کردن هیستوری اکانت اسکایپ
اموزش چک کردن هیستوری اکانت اسکایپ ٬ purchase History اسکایپ ٬ بازیابی هیستوری اسکایپ ٬ حذف هیستوری اسکایپ ٬ چک کردن هیستوری اسکایپ ٬ بازیابی هیستوری اسکایپ